Keystone logo
Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE Bachelor Luxury - prekybos sandoriai
Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Bachelor Luxury - prekybos sandoriai

Paris, Prancūzija

3 Years

Prancūzų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 9 400 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

„Luxury Bachelor - Business Trades“ užima 1 vietą geriausiose prabangos licencijose. Tai mokymai, kurie atitinka prabangos prekių ženklų poreikius pardavimo profilių srityje ir suteikia esminių žinių apie prabangos rinkodarą.

Dėstant įmonės pagrindus ir didelę pridėtinę vertę turinčių gaminių prekybos technines disciplinas, treji šio bakalauro metai teikia pirmenybę sektoriaus patirties ir patirties perdavimui: meninei kultūrai , gyvenimo menas, elgesio metodai, daugiakultūris atvirumas ...

Taigi tai yra trejų metų profesinis mokymas, generalinis ir sektorinis, daug praktikų ir susitikimų.

Šie reguliarūs susitikimai su šio sektoriaus specialistais atneša šiai programai tai, kas „Sup de Luxe“ pavertė tokia sėkminga 30 metų: prekių ženklų ir namų pripažinimą bei susidomėjimą suteikti jiems būsimus darbuotojus.

Luxury Sup de Luxe“ bakalauras yra vienintelis komercijos mokymo kursas, kuriam naudinga tokia rėmimas ir profesinė aplinka. Tai idealus tramplinas norint prisijungti prie „Sup de Luxe“ magistro laipsnių ar prisijungti prie profesionalaus prekės ženklų ir namų pasaulio.

Ši programa veda į rinkodaros ir reklamos pareigūno, sertifikuoto II lygio (6 Europos), NSF kodas 312p, titulą, paskelbtą 2020 m. Balandžio 24 d. Oficialiajame leidinyje, kurį išleido „Formatives“.

bachelor

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai