Keystone logo
Instituto Politécnico de Viseu

Instituto Politécnico de Viseu

Instituto Politécnico de Viseu

Įvadas

Viseu politechnikos instituto įsteigimas 1979 m. Gruodžio 26 d. Per Vyriausybės įstatymą Nr. 513-T / 7 yra aiškiai apibrėžtas platesnės filosofijos, palaikančios sėkmingą politechninio aukštojo mokslo įgyvendinimą mūsų šalyje. Aukštojo mokslo išplėtimas visoje teritorijoje pagal kovos su koncentracija pagrindiniuose pakrantės miestuose logiką ir naujovės, kurias įgalino glaudesnis mokymo įstaigų ir aplinkinės bendruomenės ryšys, buvo du veiksniai, kurie paskatino kurti politechninį aukštąjį mokslą Portugalijoje ir ypač Viseu regione.

Iš visų bendrųjų Viseu politechnikos instituto tikslų turėtume pabrėžti abipusį bendradarbiavimą su aplinkine bendruomene, siekiant skatinti supratimą apie regionines problemas ir tinkamų sprendimų įgyvendinimą. Be to, reikia atsižvelgti į kitus tikslus: techninį, humanistinį ir asmeninį studentų mokymą, kad jie galėtų prisidėti prie Portugalijos visuomenės plėtros; mokslinių tyrimų veiklos plėtojimas, atsižvelgiant į supančio konteksto poreikius; kultūriniai mainai ir bendradarbiavimas su kita valstybine / privačia institucija nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis.

Per pastaruosius du dešimtmečius Viseu politechnikos institutas nuolat augo ir dabar jį sudaro 6 padaliniai: 5 aukštosios mokyklos - švietimo mokykla, technologijos mokykla, agrarinė mokykla, technologijos ir vadybos mokykla (miesto mieste). Lamego), Sveikatos mokykla; ir „Gerovės tarnybos“. Šiuo metu šioje įstaigoje yra daugiau nei 7000 studentų ir 400 mokytojų.

Šiuo metu ji siūlo aukštąjį mokymą daugelyje sričių, tokių kaip mokytojų rengimas, žiniasklaidos studijos, kultūros studijos, socialinės paslaugos, sportas, daugialypė terpė, inžinerija (daugelyje sričių), vadyba, rinkodara, turizmas, agrariniai mokslai ir slauga.

Vietos

 • Viseu

  Av. Cor. José Maria Vale de Andrade,s/n,Campus Politécnico, 3504-510, Viseu

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai