Keystone logo
© Yalın Kaya
International Business University

International Business University

International Business University

Universiteto ypatybės

Įsikūręs Toronto centre, IBU suteikia lengvą prieigą prie visų įspūdžių ir veiklos, susijusios su gyvenimu pagrindinio Kanados metropolio širdyje.

Mes nesiūlome apgyvendinimo universiteto miestelyje. Tačiau studentams yra keletas šaltinių, kurie gali ieškoti galimybių už universiteto ribų, įskaitant dvi studentų rezidencijas.

Mūsų miestelio erdvė suprojektuota taip, kad jame būtų didelės bendros patalpos, palankios grupinėms diskusijoms. Užklasinė veikla miestelyje apims seminarus, konferencijas ir seminarus, kuriuose dalyvaus dėstytojai ir partneriai iš vietinių ir tarptautinių įmonių, taip pat ne pelno ir viešojo sektoriaus organizacijos. Šią veiklą papildys konferencijos, kuriose susirinks mokslininkai, verslininkai ir viešosios politikos ekspertai, siekiant ištirti pagrindinius šiandienos verslo iššūkius ir naujus prioritetus.

Gyvenimas miesteliu priklauso nuo jūsų – įsitraukite!

 • Pasinaudokite studentų poilsio erdve ir susitikite su savo klasės draugais.
 • Savanoriškai dalyvauti universiteto komitete ir turėti tiesioginės įtakos IBU valdymui bei būsimų studentų gyvenimui.
 • Sukurkite studentų grupę, skirtą studentams, kurie turi bendrų interesų, ir paprašykite grupės pripažinimo per registravimo paslaugas.
 • Dalyvaukite arba savanoriaukite orientacinėje veikloje.

biblioteka

IBU biblioteka yra skaitmeninė. Susisiekite su savo konsultantu, jei jums reikia pagalbos norint patekti į biblioteką.

Prieinamumas

„Academic Accommodation“ padeda studentams, turintiems diagnozuotą negalią, rengdama akademinio apgyvendinimo planus, kuriais studentas gali dalytis su dėstytojais ir darbuotojais. Tai gali apimti, pavyzdžiui, ilgesnio laiko skyrimą testams arba užklausoms užrašų rengėjui. Kursų medžiaga atitinka AODA standartus ir yra sukurta bei prieinama skaitmenine forma Mokymosi valdymo sistemoje, kad būtų lengviau naudoti su prieinamumo įrankiais.

Mūsų miestelis buvo skirtas tiems, kurie turi fizinių sunkumų, pavyzdžiui, neįgaliojo vežimėliu.

IBU įsipareigoja užtikrinti, kad su jumis būtų elgiamasi sąžiningai ir nešališkai. IBU įsipareigoja teikti prieinamas mokymosi erdves ir mokymosi medžiagą, taip pat reikiamą būstą, kad galėtumėte gauti paramą, kurios jums reikia norint sėkmingai.

IBU palaiko ir patvirtina Ontarijo žmogaus teisių kodeksą ir Ontariečių su negalia įstatymą (AODA).

Susisiekite su „AccessAbility Services“, jei manote, kad norint sėkmingai mokytis, jums reikia apgyvendinimo.

  Priėmimai

  Vietos

  • Toronto

   Bloor Street West,80, M5S 2V1, Toronto

   Klausimai