Keystone logo
INTO Oregon State University

INTO Oregon State University

INTO Oregon State University

Įvadas

Apie Oregono valstijos universitetą

Turėdami daugiau nei 100 bakalauro, magistrantūros ir profesinių studijų programų, studentai gali siekti savo aistrų ir įgyti laipsnį nacionaliniu mastu gerbiamoje įstaigoje Oregono centre. Oregono valstijos universitete studijuosite geriausio JAV studentų miesto centre (JAV pasaulis ir naujienų ataskaita). Nesvarbu, ar studijuojate teisę, verslą, mokslą ar kitas ambicijas, dirbsite su realaus pasaulio įmonėmis, bendrausite su pramonės lyderiais ir turėsite galimybę užmegzti ryšius su įvairiais studentais ir darbuotojais iš viso pasaulio.

Kokybiškas išsilavinimas Oregono centre

Oregono valstijos universitetas (OSU), turintis akademinės kompetencijos reputaciją ir kultūrą, įsišaknijusią istorijoje, yra įdomi vieta vadinti savo akademinius namus. OSU nėra ribų. Kiekviena OSU programa skirta užtikrinti, kad studentai įgytų geriausią išsilavinimą, kuris padėtų jiems pasiekti savo karjeros ir profesinius tikslus. Didžiausią dėmesį skirdami patirtiniam mokymuisi, mūsų OSU fakultetas skatina studentus mokytis dirbant. Mūsų fakultetas, pasinėręs į savo sritį, yra gerai susietas su miesto galimybėmis. Jūs netgi galite tikėtis lankyti paskaitas iš savo pramonės lyderių. Turėdami mažų klasių dydžius, gausite naudos iš individualaus kuravimo, kuris leis jums tobulėti studijose ir ne tik.

Dėl OSU vietos studentai taip pat gali naudotis daugybe patirties galimybių, stažuočių ir savanoriškų programų. Per vienerius metus nuo menų ir mokslų koledžo ir (arba) Sawyer verslo mokyklos laipsnio gavimo 95 % bakalauro studentų ir 97 % absolventų dirba.

Puikus universitetas, kurį galima vadinti namais

Klasėje studentams naudingas 13:1 studentų ir dėstytojų santykis ir 22 asmenų vidutinis klasės dydis. Aplink miestelį studentai gali įsitraukti į daugiau nei 80 klubų ir organizacijų arba dalyvauti mokyklos dvasioje, dalyvaudami universiteto sporto renginiuose. Už klasės ribų OSU studentai taip pat yra pasišventę tarnauti savo bendruomenei ir per pastaruosius metus dirbo daugiau nei 30 000 valandų bendruomenės darbo. Kaip OSU absolventas, prisijungsite prie alumnų, gyvenančių ir dirbančių 137 šalyse, tinklo.

Daugiau apie INTO Oregono universiteto centrą

INTO Oregone mūsų skirtas centras ir darbuotojai yra pasirengę padėti jums iškilusiais klausimais ir suteikti jums bet kokią pagalbą. Kaip INTO studentas, taip pat turėsite prieigą prie daugybės išteklių, naujausių technologijų kabinetų ir švietimo paslaugų.

Mūsų INTO centras yra pagrindinėje Oregono bibliotekoje, jūsų pamokų centre ir yra visų išteklių, kurių jums gali prireikti, centras. Sunku atlikti namų darbus? Atvykite į centrą gauti kuravimo paslaugų. Reikia pagalbos renkantis pamokas kitą semestrą? Mūsų akademiniai konsultantai gali padėti. Norite susitikti su tokiais tarptautiniais studentais kaip jūs? Pabendraukite su draugais čia.

Būkite visa tai centre

INTO Oregono centras yra pagrindinėje Oregono bibliotekoje, adresu 73 Tremont Street. Mūsų centras yra patogiai šalia daugumos jūsų klasių, kur yra kuravimo paslaugos, patarėjų ir profesorių biurai, valgomasis ir kt., viskas yra tame pačiame pastate pačiame Oregono centre. Išėję į lauką pamatysite, kad esate arti visų miesto patogumų, papildomų klasių, poilsio patalpų, gyvenamųjų patalpų ir restoranų.

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  11%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  18 iki 1

Universiteto ypatybės

Mokymosi priemonės

Kaip INTO Oregono studentas, galėsite naudotis visomis studentų paslaugomis ir patogumais, kuriuos gali pasiūlyti mūsų centras ir universitetas. Fakultetas ir administratoriai žino studentų vardus ir skiria laiko padėti jums nustatyti ir pasiekti akademinius ir karjeros tikslus.

Esame čia, kad palaikytume jus

Oregono universitetas siekia sukurti saugią aplinką, skatinančią mokymąsi ir įtraukias bendruomenes. INTO siekia padėti jums kuo greičiau prisitaikyti prie naujo gyvenimo, o mūsų darbuotojai ir dėstytojai visada pasiruošę jums padėti. Galite tikėtis akademinio vadovavimo, mokymo sesijų, kalbos palaikymo, patarimų dėl vizų ir imigracijos ir daug daugiau. Kad ir kokie būtų jūsų klausimai klasėje ir už jos ribų, mes esame pasiruošę padėti.

Mokymosi išteklių centras

Oregonas turi išteklių, kad padėtų jums pasisekti tiek akademiniu, tiek asmeniniu lygmeniu. Jei jums reikia mokymosi medžiagos, kompiuterio, DVD, knygų ar mokymo paslaugų namų darbams ir projektams, mes galime suteikti jums reikalingus išteklius ir atsakymus. Studentai taip pat turi prieigą prie kompiuterių laboratorijų su daugybe technologijų išteklių, kad pagerintų savo akademinę patirtį universiteto miestelyje, taip pat išteklius, įskaitant sveikatą ir gerovę, finansinę pagalbą ir atsiskaitymą, akademinę paramą, universiteto gyvenimą ir dalyvavimą ir kt.

Klasės

Mūsų centras įrengtas su multimedijos galimybėmis, bevieliu internetu ir erdvia studijų sale. Tai puiki vieta susitikti su kitais studentais, formuoti studijų grupes ir pabūti su draugais.

Maistas

Oregono maitinimo įstaigose yra penkios patalpos, kuriose siūlomas įvairus maistas, įskaitant keletą Oregono gyvenamųjų patalpų. Reikia kavos? „Starbucks“ parduodamas miestelyje. Jei norite kažko ypatingo už universiteto miestelio ribų, galite išeiti į vieną iš daugelio skanių Oregono kavinių ir restoranų, kuriuose yra įvairių virtuvių ir kultūrų. Miesto centre yra kažkas kiekvienam!

  Vietos

  • Corvallis

   Southwest Western Boulevard,1701, 97331, Corvallis

   Klausimai