Keystone logo
IPB University

IPB University

IPB University

Įvadas

IPB University yra aukštojo mokslo įstaiga, kurianti naujoves, kurių kokybė pripažinta nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Per dešimties metų (2008–2018 m.) IPB daugiausia naujovių, palyginti su kitais Indonezijos universitetais, remiasi verslo inovacijų centro - Indonezijos tyrimų, technologijos ir aukštojo mokslo ministerijos - perspektyviausių inovacijų Indonezijoje (39,71%) įvertinimu. ).

IPB sėkmės ir visų jos laimėjimų negalima atsieti nuo ankstesnių IPB rektorių vadovaujančio vaidmens. IPB vadovavimo laikas nuo laiko istorija tokia:

Syarif Thayeb (IPB Prezidiumo pirmininkas 1963 m.)

Prof. Dr. AJ Darmanas (IPB prezidiumo pirmininkas 1963 m.)

Tb., Prof. Bachtiar Rifai (IPB rektorius 1964 - 1965)

Prof. Dr. Sajogyo (IPB rektorius 1965 - 1966)

JH Hutasoit (IPB prezidiumo pirmininkas 1966 m.)

Toyib Hadiwidjaja (IPB rektorius 1966–1971)

Profesorius dr. AM Satari (IPB rektorius 1971–1978)

Andi Hakim Nasution (IPB rektorius 1978 - 1987)

Dr. Sitanala Arsjad (IPB rektorius 1987–1996)

Prof. Dr. Soleh Solahuddin (IPB rektorius 1996 - 1998)

RHM Aman Wirakartakusumah (IPB rektorius 1998 - 2002) prof.

Prof. Dr. Ahmad Ansori Mattjik (IPB rektorius 2002–2007)

Herry Suhardiyanto (IPB rektorius 2008 - 2012)

Herry Suhardiyanto (IPB rektorius 2012 - 2017)

Dr. Arifas Satria (IPB rektorius 2017 - 2022 m.)

IPB rektorius, nešdamas etiketę „Įkvepiančios naujovės ir sąžiningumas“, šiuo metu skatina kurti įvairias naujoves ir atradimus, naudingus bendruomenei. IPB taip pat siekia tapti miesteliu, kuriame gimsta jauni verslininkai, kurie ateityje skatina nacionalinę nepriklausomybę.

Brooke Cagle / Unsplash

130437_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Vizija

IPB University vizija 2019–2023 m. Laikotarpiui yra tokia: tapti moksliniais tyrimais grįstu universitetu ir skatinti naujoves siekiant nacionalinės nepriklausomybės siekiant techno-socialinio verslumo universiteto, kuris pasauliniu lygiu išsiskiria žemės ūkio, jūrų ir atogrąžų biologinių mokslų srityje.

Vizija

IPB University misija 2019-2023 m. Yra:

 1. Organizuodami aukštąjį mokslą, stiprindami universiteto mokslinių tyrimų bazę, kad gautumėte aukštesnio lygio techno-sociovestiur absolventus, pasižymintį kilniu charakteriu, pagrįstu tikėjimu ir pamaldumu Dievui, aukštu nacionalizmu, profesine kompetencija, tūkstantmečio minkštaisiais įgūdžiais, lyderyste, globaliu įžvalgumu ir tapusio tendencija. naujovės ir pokyčiai.
 2. Inovatyvūs ir pirmaujantys transformacinių mokslo ir technologijų tyrimai, siekiant sukurti tvarų gyvenimo kokybę ir inovacijas žmonių ekonomikai ir nacionalinei pramonei.
 3. Naršykite naujausius žemės ūkio, jūrų ir atogrąžų bios mokslus, kad nustatytumėte dabartinių mokslo tendencijas nacionaliniu ir pasauliniu lygmenimis.
 4. Tobulinti iniciatyvias paslaugas, kurios prisideda ir spręsti bendruomenės problemas, ir sustiprinti IPB University vaidmenis nustatant nacionalinės politikos kryptį.
 5. Stiprinti valstybinio universiteto valdymo sistemą, gebančią vadovauti modernių aukštojo mokslo vadybos sistemų plėtrai 4,0 eroje.

IPB University tikslai 2019–2023 m. Yra šie:

 1. Sukurkite aukščiausio lygio techno-socioverslininko absolventus, kurie pasižymi kilniu charakteriu, pagrįstu tikėjimu ir pamaldumu visagaliui Dievui, pasižymi aukštu nacionalizmu, profesine kompetencija, švelniais tūkstantmečio įgūdžiais, lyderystės siela, pasaulėžiūra ir tampa naujovių bei pokyčių tendencija.
 2. Kurkite transformacinį mokslą, technologijas ir meną, kad sukurtumėte darnaus gyvenimo kokybę ir konkrečias naujoves žmonių ekonomikai ir nacionalinei pramonei.
 3. Padaryti IPB University kaip naujausių žemės ūkio, jūrų ir atogrąžų bios mokslo mokslų lemiamą veiksnį nacionaliniu ir pasauliniu lygmeniu.
 4. Padaryti IPB University kaip universitetą, kuris aktyviai sprendžia visuomenės problemas ir padeda nustatyti nacionalinės politikos kryptį.
 5. IPB University tapo modernaus aukštojo mokslo valdymo sistemos kūrimo pradininku.

IPB tapatybė

IPB buvo įkurta 1963 m. Rugsėjo 1 d. Kaip tautos lyderių ir tų, kuriems rūpi aukštasis žemės ūkis, vizijinio mąstymo forma, todėl ši didelė tauta turi pasaulinio lygio universitetą, turintį kompetenciją žemės ūkyje, bios mokslus ir įvairias susijusias sritis. Šis klausimas buvo skirtas apsirūpinimo maistu, bioenergijos, darbo vietų kūrimo, skurdo panaikinimo ir aplinkos išsaugojimo gerinimui. IPB gimė 1963 m. Rugsėjo 1 d. Remiantis Aukštojo mokslo ir mokslo ministro sprendimu Nr. 91/1963, kurį vėliau įgaliojo pirmasis Indonezijos prezidentas sprendimu Nr. 279/1965

„Tagline“

Įkvepiančios naujovės ir vientisumas žemės ūkio, vandenynų ir biologinių mokslų srityse

Campus Life

Art

IPB University aktyviai dalyvavo išsaugojant Indonezijos meną ir kultūrą. Universitete yra Studentų veiklos padalinys (UKM), skirtas studentams, kurių meno interesai yra tokie patys kaip Lingkung Seni Sunda (Lises) UKM, Gentra Kahneman, Muzikos žemės ūkio X-spaudimas (Max !!) UKM ir IPB studentų choras (PSM). ) Agriaswara. Be to, yra ir kita veikla, susijusi su menu ir kultūra, kurią studentai gali įstoti į IPB University . Vienas iš jų yra Gebyar Nusantara.

Sportas

„Mens Sana in Corpore Sano“, sveikame kūne yra stipri siela. Gyvenimas perkrautame paskaitų pasaulyje neleidžia IPB University studentams pamiršti mankštintis. Be to, kad yra įvairių sporto bazių, kurias tvarko Sporto ir meno skyrius, studentų sportinė veikla taip pat vyksta dėl to, kad sporto srityje yra keli studentų aktyvumo skyriai (UKM).

Studentų bendruomenė

Netiesiogiai įsitraukdami į universiteto miestelio organizacijas, ugdysite studentų lyderystės ir profesionalumo dvasią. Studentai gali ugdyti lyderystės potencialą ir profesionalumą per įvairias universiteto miestelio organizacijas, įskaitant Studentų vykdomąją tarybą (BEM), Studentų atstovų tarybą (DPM), Studentų veiklos skyrių (UKM), Studentų asociaciją („Himpro“) ir Bendruomenę.

Lauko tyrimas

Kolegijos gyvenimas yra glaudžiai susijęs su lauko praktika, atsižvelgiant į vykdomą mokslo sritį. Praktika yra skirta gilinti medžiagą, kad studentai galėtų geriau suprasti praktiką realiame gyvenime kiekvieną dieną.

Bendrabutis

IPB University reikalauja, kad pirmo kurso studentai gyventų universiteto miestelio bendrabučiuose. Šis reglamentas motyvuojamas įvairiais IPB University studentų kilmės regionais. Turėdamas didelę etninę ir kultūrinę įvairovę, IPB University galima laikyti miniatiūrine Indonezija. Tuomet šią kultūrinę įvairovę valdė IPB University vykdydamas socialinę inžineriją kaip privalomą bendrabučio politiką naujiems studentams.

Vietos

 • Dramaga

  Kampus IPB Dramaga, Bogor, , Dramaga

 • Bogor

  IPB Campus Baranangsiang Jl Padjajaran Bogor, , Bogor

  • Bogor

   Jl. Burangrang No.6, RT.03/RW.03, Babakan, Kecamatan Bogor Tengah, Kota Bogor, Jawa Barat 16128, , Bogor

   • Bogor

    School of Business IPB Gedung SB-IPB Kampus IPB Gunung Gede, Jl. Raya Pajajaran, RT.03/RW.06, , Bogor

    • Bogor

     Gedung SB-IPB Kampus IPB Gunung Gede, Jl. Raya Pajajaran, RT.03/RW.06, , Bogor

     Klausimai