Keystone logo
IPU New Zealand

IPU New Zealand

IPU New Zealand

Įvadas

Į IPU Naujoji ZelandijaMes garsėja mūsų draugiškas, daugiakultūrėje aplinkoje, ir tarpdisciplininis požiūris į mokymąsi. Naujoji Zelandija ir tarptautiniai studentai tiek išmokti gyventi ir dirbti lanksčiai šiame radikaliai besikeičiančiame pasaulyje per savo studijas IPU Naujoji Zelandija.

Dedikuotų mokytojai ir pagalbiniai darbuotojai peržengia įprasto lygio mokinių priežiūrą, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas mokinys gauna geriausią įmanomą priežiūrą ir asmeninį dėmesį, nuo tada, kai jie pradeda savo studijas IPU Naujoji Zelandija, Tiesiai per surasti savo idealią darbą. Jūs gaunate unikalią patirtį studijuojant kartu tiek Naujoji Zelandija ir tarptautiniai studentai, o realizuoti savo lyderio potencialą. Jūs įgyti platų darbingo įgūdžius per daug prieinama klubai, komitetai, renginiai, ir kitos galimybės.

Mūsų Tarptautinis tinklas pasiekia visame pasaulyje ir skatina jus patirti kitas kultūras, kitus verslo praktiką ir įgyti tikrai universalius įgūdžius ir žinias.

Kaip vienas iš ilgiausių nustatyta privačių aukštojo mokslo institutų Naujoji Zelandija, IPU Naujoji Zelandija yra patirties teikiant neprilygstamą švietimą, paramą ir ateitis planavimą.

Tarptautinis Ramiojo vandenyno universitetas, Japonija Tarptautinis Ramiojo vandenyno universitetas (IPU Japonija), įsteigta 2007 m Okayama mieste, Japonijoje, yra sesuo universitetas IPU Naujojoje Zelandijoje. Nors naujai įsteigto universiteto, jis jau žinomas dėl savo sėkmės švietimo ir sporto srityse. IPU fakulteto tvaraus švietimo ateities kartoms yra pirmasis tokio pobūdžio Japonijoje ir sėkmingai mokymo daugėja sertifikuotų ikimokyklinio, pradinio ir vidurinių mokyklų mokytojai. Kūno kultūros fakultetas pasigirti aukštos kvalifikacijos mokslo darbuotojai, įskaitant olimpinis aukso medalį ir buvusių profesionalių sportininkų.

20 savaičių mainų programa su IPP Okajama, Japonija

Kiekvienais metais studentai iš IPP Naujojoje Zelandijoje ir IPP Japonijoje dalyvauti dvipusio mainų programą, kuri leidžia kredito pervedimų tarp dviejų institucijų. Valiutų studentai gali mėgautis charakterio kūrimo patirtimi įvairovė, tenkinant ir formavimo santykius su naujais žmonėmis ir panardinant save kultūrinėje veikloje.

Per mainų programoje su IPU Japonijoje, IPU Naujoji Zelandija Studentai gali:

Pagerinti japonų kalbos ir tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžius Suderinti patirtimi atgal į NZ, kaip akademinių kreditų link jų IPU Naujosios Zelandijos laipsnį Įgyti mokymo patirties, jei studijuoja link mokytojo kvalifikacija Plėtoti sporto sugebėjimus moderniausių įrenginių

Vietos

  • Palmerston North

    IPU New Zealand, 57 Aokautere Drive, 4474, Palmerston North

    Klausimai