Keystone logo
ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

Įvadas

Tarptautinė švietimo dabar norma, kaip pasaulis tampa vis daugiau ir daugiau pasaulio kaimas. Mes ne ISB aistringai siūlo mūsų tarptautinių studentams sudėtinga, prasmingą ir reikalingą mokomąją patirtį Dublinas, kaip ISB yra valstybės pripažinta institucija, galite būti tikri puikių akademinių standartų.

Mūsų programos yra sukurta siekiant suteikti Jums žinių, įgūdžių ir kompetencijų, kurios bus padidinti savo profesinę karjerą. Mes siekiame pateikti kontekstą ir medžiagas, kurios padės jums sukurti kaip į multi-kultūrinėje aplinkoje individas.

Studentams iš JAV ir Europa susirinks kiekvieną semestrą ne ISB pasidalinti patirtimi. Mūsų City Center įrenginiai užtikrins esate iš triukšmingo ir kosmopolitišką miesto širdyje. Mūsų patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų komanda ir dėstytojų trokšta užtikrinti, kad jūsų laikas Airijoje bus tiek naudingas ir sudėtingas.

ISB Dublinas yra privati ​​verslo mokykla, kuri specializuojasi semestro užsienyje programas užsienio studentams. Mes akredituota kokybės ir kvalifikacijų Airijoje (QQI - anksčiau HETAC). Mums buvo įkurta 2009 metais ir šiuo metu turi apie 135 studentų per semestrą. Turime visu etatu fakulteto 17 dėstytojų. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų partnerių institucijų Prancūzija, Vokietija, ISPANIJA, Rusija, Danija, Austrija, Portugalija ir Latvija.

Mes taip pat Dublino centras CEA (kultūrinės patirties užsienyje), amerikiečių studijų užsienyje organizacija, įsikūrusi Phoenix, Arizona. Mūsų amerikiečių programos yra akredituotos Naujosios Haven, Konektikutas universitete. Mes taip pat iš EAIE (Europos asociacijos institutų mokslo), Businet (tarptautinių verslo mokyklų tinklo) ir forumui Švietimo (JAV įsikūrusi studijų užsienyje organizacija) narys.

Vietos

  • Dublin

    International School of Business, Wicklow House, 84-88 South Great Georges Street, , Dublin

Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai