Keystone logo
ISPGAYA Mechaninė inžinerija
ISPGAYA

Mechaninė inžinerija

Vila Nova de Gaia, Portugalija

3 Years

Portugalų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 120 / per year *

Stovykloje

* 1 būdas - (tik tyrimai): Metinis mokėjimas: 3120 EUR (2 pusmetinės įmokos). 2 būdas - (studijos ir apgyvendinimas): metinis mokėjimas: 7 000 EUR (keturios ketvirčio įmokos)

Įvadas

Kurso pristatymas

ISPGAYA mechanikos inžinerijos kursas suteikia ryškų praktinį ir eksperimentinį mokymą, pagrįstą teorinėmis žiniomis, reikalingomis inžinerijos praktikai.

ISPGAYA mechanikos inžinerijos absolventai savo profesinėje praktikoje turi turėti galimybę studijuoti, kurti, tirti, projektuoti ir projektuoti komponentus, mašinas, įrangą, įrenginius ir mechanines bei šilumines sistemas, naudojant įprastą ar atsinaujinančią energiją, prižiūrėti arba bendradarbiauti gamybos etapuose. , visų tipų įrenginių surinkimas, eksploatavimas, tikrinimas, kokybės kontrolė ir priežiūra, taip pat gali būti atsakingas už įvairių pirmiau minėtų veiklos rūšių valdymą, koordinavimą ir nuomonių rengimą.

Dėl glaudaus ryšio tarp dėstytojų ir studentų, laboratorijų kokybės, esamo ryšio su supančia bendruomene, ISPGAYA mechanikos inžinerijos kursas leidžia jo absolventams greitai įsilieti į darbo rinką, ką rodo aukštas įsidarbinimo lygis.

ISPGAYA mechanikos inžinerijos kursas turi gerą ryšį su ekonomine ir socialine struktūra, būtent per įvairias įmones ir verslo asociacijas, įgyvendinamas per studentų vykdomus kurso pabaigos projektus ir taikomųjų tyrimų projektus.

ISPGAYA mechanikos inžinerijos absolventai gali kreiptis dėl priėmimo į Ordem dos Engenheiros arba Ordem dos Engenheiros Técnicos, Mechanikos inžinerijos specialybės koledže.

Priėmimai

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai