Keystone logo
ITM Paris

ITM Paris

ITM Paris

Įvadas

Daugiau nei 30 metų „ ITM Paris “ buvo etaloninė kino, garso ir vaizdo, mados, pramogų, reklamos ir grožio profesionalų makiažo mokykla.

Dėstymas yra daugiadalykis. Ji integruoja su makiažu susijusias sritis, tokias kaip kirpimas, stilius, šinionai ir pan. Tai leidžia studentams suprasti profesijas, su kuriomis jiems reikės bendradarbiauti, suprasti suvaržymus ir reikalavimus bei atsižvelgti į savo darbą.

Anglų kalbos mokymas, ypač makiažo pramonės žodynas, palengvina studentų integraciją į daugiakultūres komandas tarptautinių filmų ar mados šou metu.

Scenarijaus skaitymo ir analizės seminarai leidžia studentams lavinti gebėjimą numatyti ir pasirengti šaudymui.

Mūsų tikslas yra perduoti savo brangaus makiažo patirtį. Štai kodėl specializuotas makiažo pamokas veda pranešėjai, kurių pagrindinė veikla yra profesionalios vizažistės profesijos praktika.

Kasmet įsikiša daugiau nei trisdešimt profesionalių pranešėjų. Kartu su metodais jie padeda žmonėms atrasti ir praktikuotis, jie liudija apie savybes, būtinas gerai atlikti šį darbą.

Daugybė požiūrių ir metodų garantuoja studentų puikų prisitaikymą prie gamybos komandų įvairovės. Jie yra ir yra naujausios profesijos naujienos. „ ITM Paris komanda reguliariai seka naujoves, ypač technologines, turinčias įtakos profesionalaus makiažo sektoriui, ir atitinkamai pritaiko savo mokymą.

Vietos

  • Paris

    9, rue des Arènes 75005 Paris, 75005, Paris

    Klausimai