Keystone logo
© IUC Bad Vöslau
IUC - International University College Bad Vöslau

IUC - International University College Bad Vöslau

IUC - International University College Bad Vöslau

Įvadas

IUC yra netoli Austrijos sostinės Vienos ir sukūrė savo studijų programas pirmiausia tarptautiniams studentams. Įmonė ir mokymo kalba yra 100% anglų. Pagrindinės studijų programų kryptys yra žmogiškųjų išteklių, svetingumo ir vadybos srityse. Studentų miestelis įsikūręs veikiančiame seminare ir net viešbutyje, kur studentai gali tikėtis idealios paslaugų infrastruktūros ir puikios svetingumo patirties.

Šiuo metu IUC University College atlieka pirminės institucinės akreditacijos procesą. Planuojama studijų pradžia – 2024 m. spalio mėn. Visiems stojimo sprendimams taikoma teigiama akreditacija.*

Kodėl rinktis mus?

Jei nuspręsite studijuoti IUC, galite tikėtis kokybiško ir šiuolaikiško išsilavinimo su aukščiausiu paslaugų faktoriumi; remdamiesi dviejų žinomų švietimo paslaugų teikėjų patirtimi! IUC daugiausia dėmesio skiriame emociniam intelektui ir socialinio bendravimo įgūdžiams, nes jie tampa vis svarbesni naujoje darbo aplinkoje.

Jei ieškote naujausios ir novatoriškos studijų programos tikrai tarptautinėje studijų aplinkoje, IUC tikrai yra tinkamas pasirinkimas!

IUC yra nauja privati universitetinė kolegija, kurią pirmiausia įsteigė dvi žinomos Europos švietimo institucijos:

 • ITM koledžas, Austrija – viešbučių ir turizmo vadybos išsilavinimas nuo 1986 m
 • Wittenborg taikomųjų mokslų universitetas, Nyderlandai – kelios akredituotos verslo mokyklos nuo 1987 m.

Šių dviejų institucijų bendradarbiavimas leidžia IUC remtis didelėmis žiniomis visose dalykinėse srityse, taip pat kuruojant studentus ir apskritai valdant tokį institutą, užtikrinant sklandžią ir malonią studijų patirtį visiems būsimiems studentams.

IUC reiškia tarptautinę ir privačią universitetinę kolegiją, kuri pabrėžia naują darbo aplinką ir emocinį intelektą. IUC studentai ir dėstytojai patenka į daugiakultūrę aplinką, kurioje įvairovė, etiniai principai ir pagarbi visų studentų, dėstytojų ir universiteto narių sąveika sudaro sėkmingo mokymo ir mokslinių tyrimų pagrindą.

Mūsų misija yra suteikti studentams ir darbuotojams kompetencijos mokymo, tyrimų ir universiteto patalpose, kad būtų sukurtas idealus universiteto kolegijos miestelis.

Mišrus mokymosi formatas, pagal kurį yra suskirstytos visos IUC programos, suteikia galimybę kiekvienam mokytis kartu su kitais asmeniniais ar profesiniais įsipareigojimais. Organizacinis formatas sukurtas taip, kad būtų suderinamas su profesiniu gyvenimu, kad studentai galėtų nuolat dirbti studijų metu.

Bad Vöslau (Vienos regionas) veikiančiame seminarų ir renginių viešbutyje studentai gali mokytis, mokytis ir dažnai gyventi profesionalioje aplinkoje su puikiomis aptarnavimo paslaugomis. Ši vieta apjungia gerai išvystytos, saugios ir klimatui palankios mokymosi aplinkos privalumus, taip pat puikų susisiekimą su Viena ir kitais didžiaisiais Austrijos miestais viešuoju transportu ar automobiliu.

* Akreditacijos statusas ir teisinė informacija

IUC – Bad Vöslau tarptautinis privatus universitetinis koledžas šiuo metu vykdo pradinę institucinę akreditaciją AQ Austria (Austrijos akreditavimo institucija) ir yra projekto statusas.
Už projektą atsakinga ši vystymo įmonė:
Privathochschule Bad Vöslau Entwicklungs GmbH,
Johann Strauß Straße 2, 2540 Bad Vöslau, Austrija

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite href="https://iuc-bv.at/accreditation-status-and-legal-information/ .

Universiteto ypatybės

IUC turime unikalų miestelį tikrame seminarų ir renginių viešbutyje. Čia jūs studijuojate dinamiškoje, gyvoje ir tarptautinėje universiteto aplinkoje. Be to, studentai gali tikėtis aukšto lygio orientacijos į paslaugas ir tikro svetingumo.

Campus vieta

IUC miestelis yra „College Garden“ viešbutyje, seminarų ir renginių viešbutyje Bad Vöslau mieste.

Vieta viešbutyje suteikia studentams modernias ir šiuolaikiškas studijų ir laisvalaikio zonas, įskaitant lauko erdves. Be patogumų, viešbutis siūlo idealią studentų aptarnavimo ir maitinimo infrastruktūrą.

Kaip mažas miestelis, Bad Vöslau pasižymi ramia ir žalia vieta gyvybingame regione, su puikiu susisiekimu viešuoju transportu į Vieną ir kitus didžiuosius miestus. Studentai gali netrukdomi susikoncentruoti į studijas, bet gali greitai ir lengvai dalyvauti daugybėje laisvalaikio pramogų regione ar Vienoje; labiausiai tinkamas gyventi miestas pasaulyje!

Apgyvendinimas

IUC siūlo savo studentams garantuotą prieigą prie tinkamo studentų apgyvendinimo!

Miestelyje turime modernius ir šviesius kambarius, kurie yra pilnai ir patogiai įrengti. Į siūlomus paketus įeina ne tik baldai, bet ir visos papildomos išlaidos, pvz., elektra, šildymas, belaidis internetas ir kt. Taigi studentai užsisako nerūpestingą paketą pirmai apgyvendinimui studijų metu IUC.

Be to, IUC siūlo pagalbą ieškant nakvynės netoli universiteto arba Vienoje. Tai apima studentų rezidencijas ir butus iš partnerių įmonių, taip pat nuosavus butus.

Dėl plataus apgyvendinimo regione asortimento galime apgyvendinti visus studentus. Mes taip pat pateikiame studentams apgyvendinimo patvirtinimus gyvenamosios vietos valdžios institucijoms.

Studentų gyvenimas

Studentai gali tikėtis daugybės laisvalaikio pramogų galimybių miesteliu arba netoliese esančiuose Vienos, Badeno ir Graco miestuose.

IUC ne tik padės studentams bendrauti, bet ir organizuos renginius studentų bendruomenėje už klasės ribų.

Vienas iš IUC tikslų – suteikti studentams nepamirštamą laiką universitete ir nuolat plėsti socialinius tinklus.

Be socialinės veiklos, yra daugybė sporto, meno ir kultūros bei poilsio ir sveikatingumo galimybių. Kiekvienam studentui yra kažkas!

  Priėmimai

  Kreipkitės į IUC

  Naujai planuojamas IUC – Bad Vöslau tarptautinis universiteto koledžas kviečia prisijungti prie savo unikalių bakalauro ir magistro studijų programų žmogiškųjų išteklių valdymo ir komunikacijos ir svetingumo bei verslo vadybos srityse.

  Jei nusprendėte studijuoti IUC, laukiame jūsų prašymo! Mūsų studijų paslaugų komanda visada pasiruošusi atsakyti į jūsų klausimus ir apdoroti jūsų prašymą.

  Priėmimo proceso metu jums bus paskirtas specialus kontaktinis asmuo, kuris padės žingsnis po žingsnio ir garantuos sklandų procesą. Jei reikalingas leidimas gyventi arba viza Austrijoje, mes suteiksime 100% patarimų.

  Paraiškos procesas

  1. Paraiška: Studentas pateikia reikalingus paraiškos dokumentus el
  2. Interviu: įvertinus ir patikrinus stojimo reikalavimus, studentas bus pakviestas į Zoom pokalbį
  3. Kvietimas: Gavęs teigiamą įvertinimą, studentas gaus studijų sutartį ir pasiūlymo laišką
  4. Studijų vietos priėmimas: Norėdami užsitikrinti studijų vietą, turite sumokėti registracijos mokestį
  5. Studijų patvirtinimai ir viza: atsiųsime jums visus atitinkamus studijų ir apgyvendinimo patvirtinimus
  6. Gairės dėl vizų išdavimo: jei taikoma, mes 100% padėsime jums visos išdavimo procedūros metu

  Vietos

  • Bad Vöslau

   Johann Strauß Straße 2, Bad Vöslau, Austria, 2540, Bad Vöslau

  Klausimai