Keystone logo
Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Įvadas

EAN Tai universitetas, kuris ketina sudaryti švietimo bendruomenės, kur jūs analizuoti, diskutuoti, apmąstyti ir pateikti žinias apie vadybos mokslų, atkreipiant ypatingą dėmesį į kultūrinę ir socialinę svarbą švietimo procesų ir paslaugų, kurios yra pervedamos bendruomenei.

Jo misija yra mokyti specialistų verslininkų kompetentingas vadovauti projektams keičiasi ir pasaulio kontekste, naudojant sistemą, grindžiamą socialinės atsakomybės ir žinių gamybą, kuri prisideda prie socialinės ir ekonominės plėtros valdymo metodą.

Jie yra veiksmų principai:

Humanistinė mokymo. Socialinės kontekste švietimo pasiūlymo reikšmė. Daugiskaitos dalyvavimas formuojant kokybės, inovacijų ir įtraukties projektą statybai. Į visuomenės poreikius ir rinkos atsakymas.

Jie savo vertybes:

meilė įsakymas liudytojas vyresnysis dvasia atkaklumas solidarumas meistriškumas

Jų vizija yra būti institucija lyderis specialistų verslininkų mokymą, kartu su gamybos sektoriuje ir generuoti novatoriškas žinias, kurių reikia ekonominei ir socialinei plėtrai.

priėmimas

Rasės, kad diktuoja Graduate Institute of Business School Argentina pradėti du kartus per metus: Balandis ir Rugpjūtis, Laisvos darbo vietos yra ribotos ir jie yra suteikta griežta tvarka registruoti.

Times kursai yra siūlomi dėl kvotų pagrindu ir dėl šios priežasties, pasirinkimas sumažėja tiek, kad jis bus baigtas.

Užsakymas registracijos gali būti iki vienerių metų iki pasirinkto karjeros pradžioje.

reikalinga dokumentacija

fotokopijos DNI 2 nuotraukos 4 spalvos x 4 Legalizuota fotokopija sertifikatas studijų. Fizinis tinka.

Jei esate netoli mūsų vietose, galite kreiptis į instituciją ir patvirtinti pateiktą dokumentų originalus ir fotokopija mūsų Studentų paslaugų centras. Jei gyvenate kaime, galite siųsti Fotokopijos legalizuoti prieš notaro.

Papildomos patekimo į rinką reikalavimai

Interviu su švietimo įstaigos patarėja Dalyvauti pirmakursių diena su akademinių institucijų Carrera.

darbo interneto

Vienas iš tikslų yra palengvinti IUEAN jų mokiniai įtraukimas į profesinio pasaulyje. Siekiant šio tikslo, ji turi platformą, vadinamą interneto Laboral "pristato naują darbą siūlo kiekvieną savaitę. Studentai gali įkelti savo CV ir taikyti skirtingų paieškų nuo jaunių prie vadovaujančias pareigas. Kita vertus, tiems, kurie žengti pirmuosius žingsnius darbo rinkoje IUEAN turi stažuotės programą, kurioje studentai gali įsigyti pirmuosius įrankius savo interesų sritį ir pabaigoje yra vertinamas bendrovės siekiant stebėti jų plėtra paštu.

Vietos

  • Buenos Aires

    Sede Centro: Av. Córdoba 1690 Capital Federal Sede Zona Norte: Av. Santa Fé 2162 Martínez, , Buenos Aires

Klausimai