Keystone logo
Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

Įvadas

Tarptautiniai studentai gali uždirbti prestižinį TV laipsnį - už maždaug $ 18,000 per metus

Indianos universiteto Kokomas yra labai prieinamos ir taip pat siūlo stipendijas užsienio studentams! Studentai gali gauti stipendijas 5.000 $ per metus ir doktorantams gali gauti 4000 $ per metus!

Indianos universiteto Kokomo gausite vieną iš galingiausių laipsnių šaliai vieną, kad ateina su viena ant vieno paramos ir pavedimu įkvėpė, atlikti, ir skirta fakultete. Kiekvienais metais mes pakelti kartelę. Mes pridedant didžiųjų ir programų, kurie dirba, kad pakreiptų mūsų studentus į perspektyviausių darbo vietų ir pramonės ateities, kaip sveikatos priežiūros, svetingumą, informatikos, ir žiniasklaidos, pavadinimas kelias.

TV Kokomas turi kažką kiekvienam! Jūs uždirbti TV laipsnį mūsų universitete yra apie 4000 mokinių, su mažomis ekvivalentas dydžių aplink 20 - 25 mokinių! Jūs gausite pasirengimą, įgūdžius ir realaus pasaulio patirtį, kurios tau už iš sėkmin- gyvenimą ir turėti įdomus toną procese.

Su bendrabučiu gyvenimas

Juokas. Vidurnakčio beprotybė. Kosminis Boulingas. Out-durų filmus. Gyva muzika. Pratimai Korėjos Korėjoje. 1000-vandens balionas kova. Planavimas valstijos istorinėmis konferencijas. Universiteto teatras. Komikai kavinėje. Jackrabbits žaidimai su draugais. Didelio džiaugsmo mūsų pačių Indy 500 Princess. Drąsus dvasia. Skaitymas puiki knyga ant vejos. Valandų state-of-the-art Juozapo ligoninė klinikinės modeliavimo centras. Mokymo naujos kartos kitą bangą įgūdžius. Nekilnojamasis aptarimas su savo geriausiais draugais. Vedantis eksperimentus mokslo Rocks vasaros stovykla. Rimti puma Crazie Šalis. Ūkininko rinka geriausių slapukus aplink. Studentų mokymas Airijoje. Beveik Nuoga mylia! Pašto linija per miesteliu. Biologija rinkimo vietoje keliones. Vidines sporto. Pristatydamas tarptautinėse konferencijose. #myIUK

Ieškinio pasaulio Indiana

Indianos universiteto Kokomo, galite padaryti užsienio studijų dalį savo įprastą akademinę programą, nepriklausomai nuo jūsų pagrindinis. Tarptautinės kelionės yra viena iš efektyviausių patirtimi galite turėti, kad praplėsti kultūrinį sąmoningumą, ir parengti dirbti mūsų vis globalioje visuomenėje. Campus siūlo platų kelionių / studijų vietas, įskaitant Pietų Korėja, Gvatemala, Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Italijoje ir Lenkijoje.

Sportas at TV Kokomo

Mes priimame mūsų sporto labai rimtai TV Kokomo-ir mes didžiuojamės galėdami būti namuose mūsų neįtikėtinai sportininkų. Kas dar įspūdingiau, nors, yra tai, kad jie laimėjo klasėje, taip pat. Mūsų sportininkai spręsti mokslininkai su tuo pačiu atsidavimu jie duoda sporto.

Praeitą metais pagerbtas 18 KIAC Scholar sportininkų TV Kokomo

7 Varsity komandos Vyrų krepšinio, Visureigis, Golf Moterų krepšinio, Visureigis, Tinklinis, Golf 21.500 kvadratinių pėdų pratybų vietos

Cole Sveikatingumo centras pasigirti 21,500 kvadratinių pėdų pratybų erdvėje plius neribotas grupės klasių, beveik neribotą kardio įrangos, patalpų trasoje, visiškai naujas persirengimo kambariai ir geriausios svoriais ir treniruokliais.

Stiprybės palikimas

11.474

Gyvenimo numeris absolventų TV Kokomo Alumni tinklo, kaip nuo 2014 m. Kai tapti TV Kokomas puma esate dalis Alumni tinklą, kuris apima pramonės šakas, profesijas, biografiją ir kultūras. TV alums didžiuojamės pagrindinis, todėl ir nuomos jų pačių.

604.897 ir auga

Gyvenimo numeris absolventų TV Alumni tinklą. Baigė TV Kokomo suteikia jums įėjimas į vieną iš galingiausių ir didžiausių pasaulyje gyvenimo palikimas.

Pasirengimas Sėkmės gyvenime

Pirmasis žingsnis į iškrovimo savo svajonių darbą - puikių stažuotės.

Geriausi darbdaviai nori pamatyti įrodyta sėkmės, norą dirbti, ir už naujų įgūdžių troškulį. TV Kokomo stažuotojai padėti hostingo kompanijos su specialių projektų ir duoti darbdaviui galimybę įgyti naujų idėjų ir informacijos iš šviežių rinkinį akis.

Tai jūsų šansas parodyti, koks vertingas esi, bet ir jūsų šansas sužinoti, ką norite iš darbo, išbandyti kultūra, eigą ir bendrą asmenybę bendrovės.

Bendradarbiaukite su mumis, kad tai atsitiko.

Graduate Management Admission Test arba TV Kokomas Karjera ir prieinamumas centras veikia kaip savo asmeniniu treneriu, treneris, ir cheerleader, pagrindinis jūsų darbo paieškos stažuočių ir. Jie padės jums patobulinti savo CV ir patars viską iš interviu įgūdžius ir etiketo įvaldyti verslo drabužiui ir navigacijos atlyginimo derybas.

1069 - vienos ant vieno susitikimus mūsų Karjera ir prieinamumas centras turėjo su studentais 2014 164 stažuotojams, pateiktų 2014 m skaičius. Iki 24% nuo 2013 m.

Bendruomenę, kurioje Jūs priklausote

Vietos

  • Kokomo

    2300 S. Washington Street, Kokomo, IN 46902-9003, , Kokomo

Klausimai