Keystone logo
International Institute in Geneva - Undergraduate

International Institute in Geneva - Undergraduate

International Institute in Geneva - Undergraduate

Įvadas

Tarptautinis institutas Ženevoje suteikia unikalią mokymosi aplinką, jungiančią tiek teorinę, tiek praktinę mokymosi patirtį tikrai tarptautiniame kontekste. IUG išsilavinimas Šveicarijoje suteikia esminių įgūdžių, reikalingų sėkmingai verslo karjerai. Jie apima kritinį mąstymą, problemų sprendimą, tyrimus, komunikaciją ir valdymą. Šie įgūdžiai ugdomi per klasės praktines grupines pratybas ir diskusijas, projektus ir užduotis, įskaitant pristatymus, ir tiesioginį bendravimą su tarptautinėmis organizacijomis privačiame ir viešajame sektoriuose.

Universitetas siūlo verslo administravimo, tarptautinių santykių ir žiniasklaidos bei komunikacijos bakalauro laipsnius.

Programoje gali dalyvauti mokiniai, sėkmingai baigę vidurinį išsilavinimą. Kursai vyksta rytais ir popietėmis, devynių trimestrų (3 metų) laikotarpiu. Pradžios datos yra rugsėjis, sausis ir balandis.

Tarptautinis institutas Ženevoje – Misijos pareiškimas

Idėjos pareiškimas:

Išugdyti tarptautinius profesionalus, įsipareigojusius tarnauti tvariai visuomenei

Misijos pareiškimas:Tarptautinis institutas Ženevoje yra ne pelno siekianti aukštojo mokslo institucija, teikianti kokybišką išsilavinimą studentų sėkmei versle ir tarptautinėje karjeroje .

Universitetas yra skirtas:

 • suteikti išsilavinimą verslo, komunikacijos, tarptautinių santykių ir prekybos srityse su pasauline perspektyva.

 • skatinti akademinių ir praktinių programų pusiausvyrą per veiksmingus mokymosi procesus, individualizuotas studentų paslaugas ir fakultetą, kuris yra įsipareigojęs dėstyti ir tyrinėti.

 • pasiūlyti dinamišką mokymosi aplinką, skatinančią įvairovę ir reaguojant į kintančius tarptautinės bendruomenės poreikius.

Statistika

Tarptautinis institutas Ženevoje, turėdamas apytiksliai 7:1 studentų ir dėstytojų santykį, gali užtikrinti glaudų bendradarbiavimą su dėstytojais.

  Stipendijos ir finansavimas

  Kiekvienais metais institutas skiria ribotą skaičių stipendijų. Atrankos kriterijai grindžiami ankstesniais akademiniais rezultatais (GPA) ir finansiniais poreikiais. Suinteresuoti pareiškėjai kartu su paraiškos medžiaga turėtų atsiųsti prašymo laišką.

  Mūsų būsimi renginiai

  Atvirų durų diena, įmonės pristatymas ir dar daugiau!

  Reitingai

  Tarptautinis Ženevos institutas (IUG), įtrauktas į geriausių Šveicarijos universitetų dešimtuką, yra akredituota akademinė institucija, kurios specializacija yra verslo švietimas. Universitetas siūlo verslo administravimo, tarptautinių santykių, žiniasklaidos ir komunikacijos bei tarptautinės prekybos bakalauro ir magistrantūros studijų programas. Mokymo programoje yra unikalus teorinio ir praktinio mokymo derinys, ypatingą dėmesį skiriant tarptautinei verslo praktikai. Tarptautinė mainų programa suteikia galimybę studentams studijuoti žinomuose universitetuose visame pasaulyje. Įsikūręs Ženevoje, Šveicarijoje, Europos centre ir tarptautinės politikos bei verslo centre, miestelis yra netoli oro uosto ir apie 5 km nuo miesto centro. IUG studentai atstovauja daugiau nei 60 tautybių ir sukuria tikrai daugiakultūrę aplinką.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Geneva

   International Institute in Geneva - ICC 20, Rte de Pré-Bois, 1215 , Geneva

  Klausimai