Keystone logo
© Domus Academy
Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Įvadas

Muzikos akademija Jam akademijaLuka Tai pažangiausius universalūs centras šiuolaikinės moderniosios muzikos mokymas. nuo 2001 Iki šiol muzikos mokyklą Jam akademija Jis pasiūlė daugiau nei 5000 studentų galimybę atrasti ir sustiprinti savo muzikinį talentą. Mokymai suskirstyti į lygio kursus bazė ir aukštojo mokslo.

Akademijos Jam spaudai pripažintą kvalifikaciją iš Londonas Atlikėjai nagrinėjimas Stalo ir akredituota BTEC Pearsono (Anglų įstaiga akademinių ir profesinių kvalifikacijų pripažinimas), Universitetas Alytus, Trejybės koledžas (Egzaminai taryba - Didžiosios Britanijos sertifikavimo institucija). nuo 2012 Uogienė akademija bendradarbiauja su MAD į Valerio Silvestro ir Loredana Lubrano pavadinimas įtraukiant jį į savo mokymo metodikas nustatymo MAD - Muzika Tinkamumo plėtros, nuo 2015 Jam "nuolat bendradarbiauja su"Asociacija Europos kompozitorių klasterio Lukos, kuri nuo 2009 m, buvo gaminami daugelio klasikinių ir šiuolaikinių muzikinių veiklą visoje Europoje. Mūsų studentai ir dėstytojai nuolat dalyvauja organizuojamuose mūsų šalyje įvairių projektų.

nuo 2016 lapkritis Uogienė akademija susigiminiavę su konservatorijoje Daejin universitetas - Seulas Korėja. Susitarimas numato, kad tarp studentų dviejų muzikos akademijų mainus siekiant skatinti švietimo ir kultūros mainus. Tai suteikia galimybę mokytis, dirbti ir gyventi institucijoje sudvejinta.

nuo 2016 gruodis Akademija uogienė akademija, remiant visiems "Asociacija Muzikos akademija LukaJis prisijungė prie "Nacionalinis registras kaita Vidurinis Darbas. "Kitas mažas žingsnis į labiau sumažinti atotrūkį tarp švietimo ir muzikos industrijos pasaulyje spragą. Nuo kovo 2017 Didysis tarptautiniu mastu pripažintas gitaristas, Ciro MannaTampa dalis Aukštojo mokslo bakalauras uogienė ACADEMY Mokyklos fakulteto kursus. Ciro Manna vyksta reguliariai individualių ir grupinių pamokų skyrimo.

Vietos

  • Lucca

    Via di Tiglio, 1369/d San Filippo https://www.facebook.com/scuolajam Lucca, 55100, Lucca

Klausimai