Keystone logo
James Madison University Komunikacijos studijų bakalauras
James Madison University

Komunikacijos studijų bakalauras

Harrisonburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 6 434 / per semester

Stovykloje

Įvadas

JMU komunikacijos studijose yra daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Esame bendruomenė, užsiimanti mokymu, tyrinėjimu ir praktikavimu bendraujant, nes tai yra esminis etinio, produktyvaus ir prasmingo gyvenimo bei santykių ugdymas.

JMU Komunikacijos studijų mokykloje, viename didžiausių universiteto padalinių, kuriame yra beveik 800 pagrindinių ir nepilnamečių, yra šešios unikalios teminės koncentracijos ir bendras pasirinkimas studentams, norintiems lankyti įvairesnius užsiėmimus. Taip pat siūlome daug įsitraukusių mokymosi galimybių – nuo mokymosi paslaugų iki bakalauro studijų, stažuočių ir kelių įdomių studijų užsienyje galimybių.

Komunikacijos studijos suteikia studentams modernias akademines programas, skirtas žmonių bendravimo supratimui. Kursai nagrinėja įvairius, tarpdisciplininius metodus, skirtus žinioms ir rezultatams, atsirandantiems dėl žmogaus interaktyvių procesų, apimančių šaltinių, imtuvų, kanalų ir kontekstų turinį ir santykių matmenis. Pagrindinis dėmesys skiriamas sandoriams tarp asmenų, apimančių akis į akį ir socialinės žiniasklaidos vietas tarpasmeniniu, mažų grupių, organizaciniu ir viešuoju lygmenimis. Mokant naudojami socialinių mokslų, istorinės/kritinės analizės, meno pažinimo ir tyrimo metodikos. Mūsų absolventai turi sėkmingą karjerą verslo, švietimo, valdžios, konfliktų analizės ir intervencijos, sveikatos, viešųjų ryšių, pramogų, personalo valdymo, politikos, pardavimo, konferencijų ir renginių planavimo, svetingumo pramonės ir kt.

Komunikacijos studijų specialybė taip pat suteikia vertingą ikiprofesinį pasirengimą magistrantūros ir profesinėms studijoms komunikacijos, konsultavimo, teisės, vadybos, ministerijos ir kariuomenės srityse. Naudodamiesi tradicinėmis mokymo klasėmis ir nuotolinio mokymosi platformomis, studentai įgyja bendravimo įgūdžių praktikoje klasėje, mokslinių tyrimų projektuose, studijose užsienyje ir stažuotėse. Komunikacijos studijų absolventai palieka JMU pasiruošę efektyviai dalyvauti bendravimo amžiuje kaip piliečiai.

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai