Keystone logo
JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į Jamk

Vidurio Suomijoje įsikūręs mūsų taikomųjų mokslų universitetas yra didesnio žinių centro, kuriame kuriami laipteliai geresniam rytojui, dalis. Jamk absolventai yra paklausūs: jie turi žinių, tinkamą požiūrį ir didžiuojasi savo profesiniais įgūdžiais. Būdami profesionalai turite daugiau pasirinkimo galimybių gyvenime ir karjeroje.

Įkraukite savo kūrybiškumą - čia, "Jamk". Jūsų ateitis prasideda čia!

Pasirinkite savo kelią iš šešių studijų krypčių

Įgykite praktiškai orientuotą bakalauro arba magistro laipsnį ir pradėkite tarptautinę karjerą Jyväskylä, Suomijoje. Bakalauro studijas sudaro 210-240 kreditų, o standartinė jų trukmė svyruoja nuo 3,5 iki 4 metų.

Kitas paraiškų teikimo laikas į bakalauro ir magistrantūros studijų programas anglų kalba - 2025 m. sausio 8-22 d. Mūsų studijų kryptys: Verslo administravimas, Informacinės ir ryšių technologijos, Turizmas ir svetingumas, Socialinės paslaugos ir sveikatos priežiūra, Technologijos ir transportas, ir Profesinis mokytojų rengimas.

Jyväskylä miestas

Jyväskylä turi keturis nuostabius metų laikus - nuo šiltų žalių vasarų iki gaivių baltų žiemų. Miestas įsikūręs Vidurio Suomijoje, jį supa daugybė nuostabių ežerų ir vaizdinga gamta. Tiek Suomija, tiek Jyväskylä yra saugios vietos mokytis ir gyventi. Jyväskylä yra labai dinamiška. Turime daug sporto ir kultūrinės veiklos, jau nekalbant apie restoranus ir kavines!

Pasinerkite į Jyväskylä siūlomas galimybes visitjyvaskyla.fi! !

Statistika

JAMK University of Applied Sciences turime daugiau nei 1100 tarptautinių studijų studentų iš daugiau nei 80 šalių. Yra tiek istorijų, kiek yra mokinių! Skaitykite studentų ir absolventų istorijas mūsų svetainėje.

  Universiteto ypatybės

  JAMK patalpose atsipalaidavusi atmosfera derinama su aukštosiomis technologijomis.

   Priėmimai

   Kitas bendras paraiškų teikimo laikotarpis JAMK studijų programoms anglų kalba yra 2025 m. sausio 8 - 22 d. 15.00 val. Suomijos laiku.

   Vietos

   • Jyväskylä

    Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

   Klausimai