Keystone logo
© Carrianna Field
Javier Barroeta Alta Costura

Javier Barroeta Alta Costura

Javier Barroeta Alta Costura

Įvadas

Jūsų mados mokykla ir Haute Couture Bilbao

Specializuojamės mados, tekstilės dizaino ir „Haute Couture“ pasaulyje.

121821_121804_JavierBarroetaenclase.jpg

Išmokite kurti savo sukneles ir viską, ką norite sužinoti apie haute couture pasaulį su Javiero Barroeta mokykla.

Jau daugiau nei 40 metų Haute Couture pasaulyje Javieras Barroeta pastebi, kad trūksta jaunų dizainerių praktinio pasirengimo, ir 2015 m. Jis atidarė savo Haute Couture mokyklos, Baskų krašto pradininko, duris.

Siekdami tęsti savo palikimą, aistringai domėtis mada ir jaunais dizaineriais iš viso pasaulio, jie kiekvienam kursui mokosi savo unikalių metodų, vadovaujami jų kūrybos, specializuojasi „Haute Couture“ pasaulyje, gaudami platų mokymo pasiūlymą.

121824_121802_Anthony-Molina-8web.jpg

Kodėl verta treniruotis mados industrijoje kartu su Javiero Barroeta mokykla?

 • Daugiau kaip 2,5% BVP: nuolat augantis sektorius
 • Daugiau nei 19 000 kompanijų: strateginis Ispanijos mados pramonės sektorius
 • Stažuotės prestižiškiausiose įmonėse tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu
 • Tarptautinis vienos iš Haute Couture nuorodų Ispanijoje pripažinimas ir profesoriai, dirbę pagrindiniuose mados prekės ženkluose

Mokyklos vertybės

 • 100% praktinis mokymas
 • Modeliavimas naudojant „Couture“ manekeną
 • Mažos grupės
 • Individualus mokymas
 • Haute Couture ir dizaino sektoriaus profesionalai
 • Sužinokite apie mokyklos istoriją ir metodiką
 • 100% rankų darbo siuvimas, unikalūs mokymai.

Mūsų bendradarbiai

Susitarimai su svarbiomis įmonėmis praktikai.

121819_collaboration.png

Haute Couture mokyklos istorija

Javieras Barroeta gimė Lemooje (Bizkaia, Baskų kraštas), kur ankstyvas jo pašaukimas pasiuntiniu paskatino būti geriausiu savo laiku mokiniu, haute couture meistru Pedro Rodríguez. Dalyvaudamas savo komandoje Madride, Javieras Barroeta ketverius metus sužino, kad jis pirmasis Ispanijoje surengė paradus ant takelių su manekenais. Labai įdomus kurjeris ir būtinas kūrinys Ispanijos mados istorijai suprasti. Šiandien Javieras yra savo sukurto palikimo tęsėjas, tobulindamas savo techniką, tobulintą ir praturtintą patirtimi, kaip per šiuos 40 metų dirbdamas meistru.

1989 m. Jis įkūrė dabartinius savo haute couture namus Bilbao. Būtent savo dirbtuvėse jis kuria, pristato savo kolekcijas ir palepina savo klientus. Bėgant metams, ji plečia savo visatą kurdama vestuvines sukneles, krikštamotės sukneles ir svečių sukneles, sukurtas išskirtinai po vieną. Savo ruožtu, jis sukuria savo liniją prieš a-porter, pusiau coure ir aukštos odos, "kruopštus ir emocingas darbas, kur aš dirbu su jausmais", - paaiškina Javier. Išskirtinės kolekcijos ypatingoms moterims.

Javieras Barroeta pastebi, kad trūksta jaunų dizainerių praktinio mokymo ir 2015 m. Jis atveria savo Haute Couture mokyklos, Baskų krašto pradininko, duris. Siekdami tęsti savo palikimą, aistringai domėtis mada ir jaunais dizaineriais iš viso pasaulio, jie kiekvienam kursui mokosi savo unikalių metodų, vadovaujami jų kūrybos, specializuojasi „Haute Couture“ pasaulyje, gaudami platų mokymo pasiūlymą.

121825_121810_JavierBarroetamodelaje2.jpg

filosofija

Ši mokykla yra pagrįsta amatininkų darbu, kuriame rankdarbiai ir naujos technologijos derinami rengiant būsimus mados dizainerius.

Javiero Barroeta Bilbao mokyklos filosofija yra perduoti visas per savo karjerą įgytas žinias, kad jaunieji dizaineriai sugebėtų prekiauti, kad galėtų vadovauti didelėms komandoms ar dirbtuvėms ar būti jų dalimi.

Oficialus žodis kilęs iš termino „prekyba“, Javieras Barroeta tvirtai įsitikinęs, kad prekyba „Haute Couture“ turi būti perduodama taip, kad kokybė ir dizainas išliktų būsimų mados dizainerių skiriamasis ženklas.

121822_121805_JavierBarroetadisenoycreatividad.jpg

metodika

Javiero Barroeta mados mokykla ir „Haute Couture“ siūlo seminaro mokymus, kuriuose būtinas siuvimas ir modeliavimas ant manekenų.

Žinant, kad norint mokyti kūrybą ateityje, būtina rengti meninius ir dizaino mokymus. „Javier Barroeta Bilbao Haute Couture“ mokykla remiasi 3 ramsčiais:

 • Modeliavimas ant manekeno
 • Siuvimas rankomis
 • Kūrybiškumas ir dizainas

Visi dalykai papildo ir sujungia vienas kitą, kad studentas turėtų nuolatinį mokymąsi ir dinamiką kiekvienoje dalyje.

tikslai

Javier Barroeta Bilbao Haute Couture mokykla yra įkurta siekiant užtikrinti 100% praktinį mokymą, kurio metu studentai mokosi metodų, reikalingų atlikti įvairias disciplinas mados pasaulyje.

121827_121801_JavierBarroeta.jpg

Vietos

 • Bilbao

  Concha Jeneralaren Kalea, 6, Bilbao, Spain, 48008, Bilbao

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai