Keystone logo
John Cabot University

John Cabot University

John Cabot University

Įvadas

John Cabot University, įkurtas 1972 m., yra Amerikos laisvųjų menų universitetas, siūlantis bakalauro laipsnius angliškai kalbantiems studentams iš viso pasaulio. Studijuosite pačioje Romos širdyje, apsuptoje kultūros, istorijos, meno, verslo ir politikos.

Studentai mokosi mažose klasėse iš dėstytojų, kurie veikia kaip mentoriai, skatina dialogą ir naudojasi Romos miestu kaip mokymosi laboratorija. Turėsite galimybių stažuotis tarptautinėse įmonėse, tarptautinėse organizacijose ir muziejuose, taip pat galimybių studijuoti ir keliauti visoje Europoje ir už jos ribų.

JCU absolventai priimami į prestižines absolventų mokyklas visame pasaulyje, tokias kaip Kolumbijos universitetas, Londono ekonomikos mokykla ir Oksfordo universitetas. Studentai taip pat pradeda karjerą pagrindinėse tarptautinėse įmonėse, finansų institucijose, kultūros organizacijose ir žiniasklaidos organizacijose, įskaitant „Bloomberg“, „Price Waterhouse Cooper“, IBM, Pasaulio maisto programą, Pasaulio banką ir Arabų valstybių lygą.

Reikalavimai vizoms

Kad galėtų lankyti kursus John Cabot University , visi studentai turi pateikti įrodymą, kad jie turi teisinę teisę arba teisinį Italijos vyriausybės leidimą studijuoti Italijoje.

Susipažinkite su JCU kelyje

Susisiekite su JCU atstovu savo vietovėje

Akreditacijos

Akredituota AACSB

Vietos

  • Rome

    Via della Lungara 233

    Klausimai