Keystone logo
© Will Kirk
Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Įvadas

Johns Hopkins University, įkurtas 1876 m., o 2022 m. pagal US News and World Reportužėmė septintąją vietą tarp nacionalinių universitetų, yra aukščiausio lygio mokslinių tyrimų universitetas, kurio universitetai yra Baltimorėje, Merilande ir Vašingtone, Kolumbijos apygardoje, atsidavęs žinių siekimui ir įsipareigojęs ugdyti kiekvieno studento gebėjimas mokytis visą gyvenimą, Johns Hopkins skatina nepriklausomus ir originalius tyrimus ir siekia pasauliui suteikti atradimų naudą. Johns Hopkins University Išplėstinių akademinių programų skyrius siūlo profesionalias absolventų ir studijų baigimo pažymėjimų programas suaugusiems, siekiantiems lankstumo, karjeros pažangos ir asmeninio praturtėjimo.

Priėmimai

JHU AAP bendrieji priėmimo reikalavimai

Priėmimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo programos, į kurią kreipiatės. Norėdami gauti tikslesnės informacijos apie jus dominančią programą, susisiekite su mumis arba skaitykite atitinkamos programos puslapį. Tačiau universitetų priėmimo kriterijai yra šie:

 • Bakalauro laipsnis iš regioniniu mastu akredituoto JAV koledžo ar universiteto (arba dabartinis priėmimas į paskutinį bakalauro studijų semestrą). AAP Post-Master's sertifikatai taip pat reikalauja magistro laipsnio arba lygiaverčio baigimo.
 • Pareiškėjai, įgiję bakalauro laipsnį šalyje, esančiame už JAV ribų, privalo pateikti kiekvieno kurso kvalifikacijos įvertinimą ir TOEFL arba IELTS balus, jei anglų kalba nėra jų gimtoji kalba.
 • Mažiausias GPA 3,0 4,0 skalėje. Minimalaus GPA reikalavimo įvykdymas negarantuoja priėmimo.

Vietos

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

  Klausimai