Keystone logo
Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences

Įvadas

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) yra iniciatyvus, tikrai tarptautinis universitetas centrinėje Suomijoje, turintis labai stiprią reputaciją regioniniu ir nacionaliniu mastu. Esame gyvybinga tarptautinė mokymosi ir tobulėjimo bendruomenė, kurią sudaro maždaug 3000 studentų ir 230 ekspertų, veikianti mūsų pačių kompaktiškoje universiteto teritorijoje, įsikūrusioje nuostabioje Kajaani gamtos aplinkoje. Mes siūlome įvairių laipsnių, kuriuos plačiai gerbia darbo bendruomenė, pasirinkimą, įskaitant bakalauro ir magistro laipsnius, teikiamus anglų kalba. Jei norite pasinaudoti garsiuoju Suomijos išsilavinimu, galite pasirinkti studijuoti tarptautinį verslą, esporto verslą, sporto ir laisvalaikio vadybą arba turizmo ir svetingumo vadybą adresu KAMK .

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/15/152202_152031_Campus_area1a.jpg " alt=" 152202_152031_Campus_area1a.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","šaltinis": ""}" />

Švietimo ir kultūros ministerija atidžiai prižiūri aukštojo mokslo kokybę Suomijoje. KAMK Suomijoje pasiekė didelės sėkmės ministerijos rezultatų barometruose. Visų pirma, mokymo ir konsultavimo kokybė Suomijoje jau keletą metų buvo laikoma geriausia. 2018 m. buvome apdovanoti geriausiu Suomijos taikomųjų mokslų universitetu ir, remiantis studentų atsiliepimais, mūsų studentų pasitenkinimas yra didžiausias Suomijoje (2019 m.).

Mūsų dėstytojai į kiekvieną studentą žiūri kaip į individualų asmenį, padėdami jiems nustatyti ir plėtoti savo asmenines kompetencijos sritis. Studijos orientuotos į praktinį išsilavinimo integravimą su realiu darbo gyvenimu, naujų specialistų rengimą atsižvelgiant į esamus darbo rinkos poreikius.

Mūsų miestelio patalpose įdiegtos modernios technologijos, tokios kaip duomenų centrai, žaidimų dizainas, 3D spausdinimas ir robotikos laboratorijos. Taip pat turime pažangiausią išmaniąją sporto salę, kuri naudoja žaidimų technologijas skaitmeninėje aplinkoje, kad užtikrintų linksmą ir efektyvų fizinį lavinimą. Visos mūsų patalpos yra viename miestelio rajone netoli miesto centro, lengvai nueisite vienas nuo kito. Studentų apgyvendinimas yra prieinamas tvarkinguose, moderniuose apartamentuose miestelyje, o studentai gali mėgautis nuostabia gamtos aplinka įvairiems laisvalaikio ir sporto užsiėmimams.

Vietos

  • Kajaani

    Kajaani University of Applied Sciences P.O. Box 52

Klausimai