Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Kansas State University Polytechnic Campus

Kansas State University Polytechnic Campus

Kansas State University Polytechnic Campus

Įvadas

Patirkite "Wildcat Way"

Kansas valstijos universiteto politechnikos universitete mes persijungia į tikėjimą. Kai kasti giliau nei teorija ir mokymasis klasėje, gaminate galingus, įžvalgus lyderius, pasirengusius spręsti pasaulines problemas. Mokysitės, atlikdami praktinius projektus, tyrimus, stažuotes ar konkursus.

Fakulteto nariai yra daugiau nei jų diplomai ant sienos; jie yra šios srities specialistai, ir jie aistringai perteikia savo žinias naujos kartos veikėjams. Kanzaso valstijos politechnikos mokykla siūlo išsilavinimą, bet daugiau - patirtį. Kansas valstijos politechnikos srityje mes tik netikime, kad pasaulis yra geresnė vieta aviacijos, inžinerijos, technologijų ir paslaugų - mes iš tikrųjų tai darome.

110082_Facilities_StudentLifeCenter.jpg

Mūsų perėjimas į politechnikos studentų stovyklą kietina mūsų pažadą suteikti nedidelę miestelio atmosferą su profesine mokymosi aplinka, paremta teorija, pažangiausiais moksliniais tyrimais ir pramone. Kaip studentas, jūs įtraukiate sąvokas ir teorijas į gyvenimą, derindami aktyvųjį mokymąsi su pamokomis ir projektais pagrįstą darbą. Kanzaso valstijos politechnikos universitetas siūlo mažą universiteto atmosferą su profesine mokymosi aplinka, kuri remiasi teorija, moksliniais tyrimais ir pramonėje.

110081_Undergrad_General6.jpg

Šeimos vertybės

"K-Staters" laiko save šeima, ir šis įsitikinimas atsiskleidžia per įvairias įmokas kaip ir mūsų nariai. Tyrėjai išieško problemų, galinčių išgyventi visą gyvenimą pusiaukelėje, sprendimus, o studentai šeštadienį ryte renkasi bendruomenės darbus. Tūkstančiai "Wildcat" gerbėjų pakelia mūsų stadionus, kurie šaukiasi vieningai, o mūsų lyderis vadovauja mums būdais, atitinkančiais žemės grantų universiteto įsipareigojimus.

Tiesą sakant, šie įpareigojimai gali būti laikomi mūsų šeimos vertybėmis, ir daugelis jų, kaip mes juos pasiekiame, yra Wildcat Way. Kviečiame atvykti į kelionę, nes K-valstijoje visada yra vietos dar vienai.

Kas mes esame ir ką siūlome:

Kansas valstijos universitetas yra 1863 m. Įkurta tyrimo, žemės grantų įstaiga. Įkurta tarp 75 geriausių Jungtinių Valstijų valstybinių universitetų, K-valstybė iki 2025 m. Tampa 50 populiariausių valstybinių mokslinių tyrimų universitetu!

Studentai gali rinktis iš 15 bakalauro studijų programų ir profesionalų magistro laipsnį, todėl universitetas yra vienodai įvairus tradicinių ir netradicinių studentų bendruomenė. Kanzaso valstijos politechnikos mokykla yra viena iš keturių universitetų Kansas valstijos universiteto sistemos.

110083_Facilities_CollegeCenter.jpg

Vietos

  • Salina

    Salina, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai