Keystone logo
Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į Karelia University Of Applied Sciences

Kelias į puikią ateitį grįstas įgūdžiais ir žiniomis. Karelia University Of Applied Sciences (Karelia UAS) didžiuojasi galėdamas būti šios plėtros dalimi, rengdamas kvalifikuotus specialistus. „Karelia UAS“ yra daugiadisciplinė, plačiai susieta, tarptautinė ir novatoriška organizacija, siūlanti išsilavinimą, baigiantį bakalauro ir magistro laipsnius. Karelia UAS veikia septyniose studijų kryptyse, siūlančiose 22 programas, iš kurių penkios yra magistrantūros studijos. Studijų sritys – sveikatos apsauga ir socialinės studijos, verslas, inžinerija, miškininkystė, žiniasklaida, svetingumo vadyba. Karelia UAS veikia dviejuose miesteliuose, esančiuose netoli Joensuu miesto centro rytinėje Suomijos dalyje.

Karelijos UAS yra reikšmingas ir gerai pripažintas švietimo veiklos vykdytojas, vaidinantis svarbų vaidmenį vykdant regioninę plėtrą ir mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų (MTTP) veiklą. Karelijos UAS aktyviai veikia įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose tinkluose. Tarptautiniai partnerių tinklai apima daug Azijos, Afrikos, Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalių. Kinija yra viena iš pagrindinių šalių partnerių, kur bendradarbiavimas švietimo srityje aktyviai ir sistemingai plėtojamas bendradarbiaujant su partneriais.

Siūlome puikias sąlygas tarptautiniu mastu orientuotiems studentams, kurie kartu su mumis siekia būti ateities ekspertais. Karelia University Of Applied Sciences visi studentai glaudžiai bendradarbiauja su vietos įmonėmis ir su kitomis švietimo institucijomis kurdami įdomius mokslinių tyrimų ir plėtros projektus. Kiekvienas studentas per savo studijas sukuria tvirtą pagrindą savo srityje. Mokymo programa pritaikoma pagal kiekvieno studento pageidavimus ir poreikius, ji papildoma glaudžiai bendraujant su būsimais darbdaviais. Karelia University Of Applied Sciences laipsnis suteiks profesionalių įgūdžių, reikalingų ateičiai.

Karelia University Of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" />

141923_141849_karelia-image-students.jpg

Mūsų šviesus pasaulis

 • Mokiniai: 3867
 • Darbuotojai: 303
 • Suteikti laipsniai: 742
 • Studentų pasitenkinimo lygis: 81%

Mūsų šviesaus pasaulio tarptautiniai studentai

 • Tarptautinio laipsnio studentai:
 • Mainų studentai per metus: 150 išvykstančiųjų, 120 atvykstančiųjų

Karelijos UAS miesteliai

Karelijos taikomojo mokslo universiteto miesteliai veikia dviejose vietose Joensuu mieste. Miesteliai yra daugialypė mokymosi ir tobulėjimo aplinka, leidžianti studijuoti galimybes per skirtingų studijų programų ribas.

„Wärtsilä Campus“ tarptautinio verslo, verslo ekonomikos, turizmo, miškininkystės ir inžinerijos studentai siekia savo profesinės ateities. Tikkarinne miestelyje slaugos, kineziterapijos, socialinių paslaugų, socialinės ir sveikatos priežiūros studentai kuria savo karjerą. „Tikkarinne“ yra netoli miesto ligoninės Niinivaaroje.

Miesteliai yra arti vienas kito ir lengvai pasiekiami pėsčiomis ar dviračiu. Mūsų miesteliuose mėgausitės atsipalaidavusia ir šilta mokymosi aplinka ir būsite mūsų palaikančios bendruomenės dalimi. Mūsų miestelius galite lengvai pasiekti iš visų miesto dalių dviračiu ir autobusu.

Mūsų miesteliai yra modernūs; belaidžio interneto prieiga, taip pat grupės darbas ir skaičiavimo priemonės leidžia efektyviai mokytis. Mūsų miestelio patalpos siūlo daugybę vietų savarankiškoms studijoms. Be to, mūsų studentų saugumas yra mūsų prioritetas: Apsaugos sistema veikia visą parą ir yra pakankamai lanksti, kad studentai galėtų dirbti miestelio patalpose net 21 val. Vakaro.

Biblioteka yra Tikkarinne miestelyje, kur yra kompiuterių laboratorija, tylus darbo kambarys, darbo stalai ir grupiniai darbo kambariai. Bibliotekos kolekcijas sudaro knygos, tezės, laikraščiai ir žurnalai, spausdinti ir elektroniniai. Mūsų bibliotekininkai padeda studentams atlikti paieškas ir paskolas.

„Campus“ restoranuose patiekiami šilti ir nebrangūs pusryčiai, pietūs ir užkandžiai už žemas studentų kainas.

Studentų sveikatos priežiūra visada teikiama pagrindinėms sveikatos problemoms spręsti, naudojant šiuolaikines patalpas ir nuoširdžią mūsų slaugytojų priežiūrą.

Pirmąją studijų dieną iš universiteto prižiūrėtojo gausite leidimą stovėti.

Vietos

 • Joensuu

  Wärtsilä Campus, Karjalankatu 3, 80200, Joensuu

  • Joensuu

   Tikkarinne 9, 80200, Joensuu

   Klausimai