Keystone logo
Karl Landsteiner University of Health Sciences

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Įvadas

Universitetas siekia žengti svarbų vaidmenį su sveikata susijusio mokslo ir technologijų srityje, daugiausia dėmesio skiriant keturioms sritims: sveikatos mokslų, žmogaus medicinos, psichoterapijos ir konsultavimo bei neurorehabilitacijos.

Mūsų besivystanti kursų asortimentas, išskirtinis jų tarptautinės perspektyvos, tarpdisciplininio dizaino ir dėmesio biomedicinos inžinerijos ir sveikatos ekonomikos, bus vertingas papildymas kursus, siūlomus Austrijos viešuosiuose universitetuose.

Universiteto lavinimo programos patariamoji taryba sudaro valstybinių aukštojo mokslo ir sveikatos priežiūros paslaugų sektoriaus ekspertų komandą. Universitetas remiasi Vienos universiteto, Dunojaus universiteto Kremso, IMC taikomųjų mokslų universiteto Kremso, Vienos technologijos universiteto, Žemutinės Austrijos ligoninės pasitikėjimo NÖ Landeskliniken-Holding ir Bazelio universiteto patirtimi.

Misija

Ateitis reikalauja naujų sveikatos perspektyvų. Reikia rasti sprendimus dėl problemų, kurias kelia augančios populiacijos, ilgesnis gyvenimo trukmė, didėjančios išlaidos ir didėjanti aukštos kvalifikacijos ekspertų paklausa.

Mes matome save kaip naujovių diegimą švietimo ir mokslinių tyrimų srityje medicinos ir sveikatos mokslų srityse ir darbo katalizatorius, kuris bus naudingas visuomenei apskritai.

Kaip pagrindinis, holistinis požiūris, kuriuo sveikata laikoma fizinio, psichinės ir dvasinės gerovės kertiniu akmeniu, sukūrėme keturias disciplinas, turinčias lemiamą įtaką sveikatos politikai - sveikatos mokslui, žmogaus medicinai, psichoterapijai ir konsultavimui, ir Neurorehabilitacija - pagal sveikatos mokslų ženklą. Kursai, skirti biomedicininei inžinerijai ir sveikatos ekonomikai, yra svarbi mūsų studijų programų dalis.

Stiprias akcentas į tarpusavyje susijusias žmogaus medicinos, biomedicinos inžinerijos ir sveikatos ekonomikos sritis yra dar vienas mūsų integruotos, tarpdisciplininės filosofijos aspektas. Sąveika tarp šių trijų disciplinų yra atvėrimas naujų sričių akademinių studijų ir mokslinių tyrimų sveikatos specialistams, kurie yra labai paklausūs tarptautinėje darbo rinkoje.

Tikslai

Karl Landsteiner University of Health Sciences moko naujos kartos sveikatos mokslininkus ir gydytojus. Jie bus pirmųjų naujųjų mokslinių tyrimų sričių ir vėliavų nešėjais, siekdami tarpdisciplininio požiūrio į sveikatą ir mediciną. Jie nustatys naujus prevencijos, diagnostikos ir gydymo standartus, taip pat 21-ojo amžiaus ligų ir sveikatos būklės tyrimus.

Laipsnių programos sveikatos moksle, žmogaus medicina, psichoterapija ir konsultavimas bei neurorehabilitacija ugdo studentų bendravimo, profesinių ir problemų sprendimo įgūdžius. Mūsų St. Pölten, Krems ir Tulln partnerių ligoninių tinklas leidžia mums suteikti studentams kokybišką, moksliškai pagrįstą švietimą ir atlikti aukščiausios klasės klinikinius tyrimus, turinčius didelę tarptautinę reputaciją.

Karlo Landsteinerio universiteto pagrindinėse srityse yra biomedicinos inžinerija ir sveikatos ekonomika. Abu šie dalykai yra neatskiriama nuo mūsų naujausios studijų programos ir esminių mūsų studijų programų ir mokslinių tyrimų iniciatyvų sudedamųjų dalių. Mūsų absolventai sugeba suprasti inovacijų pasekmes biomedicinos inžinerijos srityje ir spręsti problemas, kurias kelia sveikatos politika.

Mūsų paklausos pagrindu vykdomos studijų programos su stipriu tarptautiniu požiūriu sudaro pirmos klasės švietimo, naujų profesijų, vertingų mokslinių tyrimų ir novatoriško verslo pagrindus. Šis derinys, savo ruožtu, suteikia pacientams galimybę gauti aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas, paremtas pažangiausiais mokymais, moksliniais tyrimais ir technologijomis.

Vietos

  • Krems an der Donau

    Karl Landsteiner University of Health Sciences Dr.-Karl-Dorrek-Straße 30 A-3500 Krems an der Donau, 3500, Krems an der Donau

Klausimai