Keystone logo
Kauno Kolegija

Kauno Kolegija

Kauno Kolegija

Įvadas

Kauno taikomųjų mokslų universitetas (lietuvių kalba - „ Kauno Kolegija kolegija“, toliau vadinamas KUAS) yra didelė ir nuolat besivystanti akredituota valstybinė aukštojo mokslo įstaiga Baltijos regione. Būdamas daugiadisciplininis taikomųjų mokslų universitetas, jis siūlo platų bakalauro studijų programų spektrą su praktiniu šališkumu. Esame įsipareigoję ugdyti aukštos kvalifikacijos specialistus inžinerijos, technologijų, socialinių, humanitarinių, menų, medicinos ir sveikatos mokslų srityse.

Strateginiai KUAS siekiai apima mokslinės ir edukacinės veiklos sąveiką, tyrimų integravimą į studijų procesą, naujovių diegimą, rūpestį studentų poreikiais ir kompetencijos ugdymą. Atsakomybė, profesionalumas, atvirumas, pagarba ir bendruomeniškumo jausmas yra pagrindinės vertybės, į kurias atsižvelgiama vykdant visą universiteto veiklą. Aukštos kokybės studijos ir dėmesys studentų poreikiams, siekiant pastangų tapti pirmaujančia institucija, sėkmingai veikiančia socialinius ir ekonominius pokyčius regione ir šalyje, yra pagrindiniai mūsų universiteto tikslai.

Pagrindiniai faktai ir skaičiai

 • Maždaug 5500 studentų
 • Daugiau nei 600 akademinio personalo narių
 • Per metus atvyksta apie 200 atvykstančių studentų ir per 350 išvykstančių studentų
 • Per 250 užsienio partnerių
 • Aukščiausios Lietuvos aukštųjų mokyklų reitingų pozicijos
 • Studentai mokomi 4 fakultetuose, esančiuose Kauno mieste, ir regioniniame skyriuje Tauragėje
 • Yra hibridinio modelio kursai, kurie reiškia nuotoliniu būdu ir klasėse organizuojamų kursų derinį
 • Galimybės įgyti dvigubą laipsnį per tarptautinę judumo programą

Mūsų įstaiga šiandien

Šiandien KUAS yra viena didžiausių profesinių aukštųjų mokyklų Lietuvoje, kurioje gyvena apie 5 500 studentų, apie 1 000 darbuotojų ir daugiau kaip 30 000 absolventų, sėkmingai įsitvirtinusių savo karjerą Lietuvos ir užsienio įmonėse. Universitete vykdomos pirmosios pakopos studijos, suteikiančios profesinį bakalauro laipsnį. Jame yra keturi fakultetai ir vienas regioninis skyrius.

Vidutinis studentų amžius yra 22–23 metai. Beveik dviejų trečdalių būsimų specialistų mokslą apmoka valstybė, o likę studentai moka už mokslą. Kiekvienais metais universitetą baigia daugiau kaip 1 600 studentų.

Vietos

 • Kaunas

  Pramonės prospektas, 20, 50468, Kaunas

Klausimai