Keystone logo
Kauno Kolegija

Kauno Kolegija

Kauno Kolegija

Įvadas

Kauno Kolegija (lietuviškai – Kauno Kolegija , toliau – KK) yra didelė ir nuolat besivystanti akredituota valstybinė aukštoji mokykla Baltijos regione. Būdamas daugiadalykis taikomųjų mokslų universitetas, jis siūlo platų bakalauro studijų programų spektrą su praktiniu šališkumu. Esame įsipareigoję ugdyti aukštos kvalifikacijos specialistus inžinerijos, technologijų, socialinių, humanitarinių, menų, medicinos, sveikatos mokslų srityse.

KK strateginiai siekiai – mokslinės ir edukacinės veiklos sąveika, mokslinių tyrimų integravimas į studijų procesą, inovacijų diegimas, rūpinimasis studentų poreikiais, kompetencijų ugdymas. Atsakomybė, profesionalumas, atvirumas, pagarba ir bendruomeniškumo jausmas yra pagrindinės vertybės, į kurias atsižvelgiama per visą universiteto veiklą. Kokybiškos studijos ir dėmesys studentų poreikiams, siekiant tapti lyderiaujančia institucija, sėkmingai veikiančia socialinius-ekonominius pokyčius regione ir šalyje – pagrindiniai mūsų universiteto tikslai.

Pagrindiniai faktai ir skaičiai

 • Maždaug 5500 studentų
 • Daugiau nei 600 akademinio personalo narių
 • Per metus atvyksta apie 200 atvykstančių studentų ir per 350 išvykstančių studentų
 • Per 250 užsienio partnerių
 • Aukščiausios Lietuvos aukštųjų mokyklų reitingų pozicijos
 • Studentai mokomi 4 fakultetuose, esančiuose Kauno mieste, ir regioniniame skyriuje Tauragėje
 • Galimi hibridinio modelio kursai, o tai reiškia kursų, organizuojamų nuotoliniu būdu ir klasėse, derinį
 • Galimybės įgyti dvigubą laipsnį per tarptautinę judumo programą

Mūsų įstaiga šiandien

Šiandien KK yra viena didžiausių profesinių aukštųjų mokyklų Lietuvoje, turinti apie 5 500 studentų bendruomenę, apie 1 000 darbuotojų ir per 30 000 absolventų, sėkmingai steigusių savo karjerą Lietuvos ir užsienio įmonėse. Universitete vykdoma pirmoji studijų pakopa, baigianti profesinio bakalauro laipsnį. Jame yra keturi fakultetai ir vienas regioninis skyrius.

Vidutinis studentų amžius yra 22–23 metai. Beveik dviejų trečdalių būsimų specialistų mokslą apmoka valstybė, o likę studentai moka už mokslą. Kiekvienais metais universitetą baigia daugiau kaip 1 600 studentų.

Vietos

 • Kaunas

  Pramonės prospektas, 20, 50468, Kaunas

Klausimai