Keystone logo
Kean University

Kean University

Kean University

Įvadas

Kinas universitetas yra akredituotas valstybinis universitetas, į Sąjungos apskritis New Jersey. Universitetas yra įsikūręs vos už kelių kilometrų nuo Niujorko į New Jersey's biotechnologijų ir farmacijos pramonės širdyje. Kinas yra didmiesčių, išsami, interaktyvus universitetas, teikianti pasaulinės klasės išsilavinimo. Tai miesteliu skirtas meistriškumo siekimas aukštojo mokslo srityje. Universitetas remia studentų orientuotą mokymosi aplinką, kuri maitina visą studentas plėtros pelningą karjerą, mokymosi visą gyvenimą ir visavertį gyvenimą pasaulio visuomenei. Ji teigia, įsipareigojimą siekti meistriškumo ir teisingumas registraciją, nurodymas ir administravimas. Campus yra labai įvairi, ir palankiai vertina tarptautinių studentų su įvairių kultūrinių sluoksnių. Kinas turi specialų skyrių, tarptautinės studentų Paslaugos, skirta padėti Tarptautinei studentų su visomis jų poreikius. &nbsp Yra apie 7600 dieninių ir 2400 visą darbo laiką bakalauro ir 3060 studijų pakopos studentams bent penkerius bakalauro ir vienas absolventas kolegijoje. Mokyklos visų pirma yra priemiestinių Campus su 900 studentų Studentų gyvenimo. Tai yra didelė, visuomenės laisvųjų menų mokykloje, gerai žinomas už savo švietimo programos ir absolventų dauguma mokytojų, New Jersey būklę. Magistras kolegija namai 26 magistro studijų programų, du profesinių diplomų, du daktaro programas ir keturiasdešimt penkios programos parinktis. Mūsų studijų srityse nuo MBZ Apskaitos ir biotechnologijų psichologija. Mūsų fakultetas yra įsipareigojusi teikti mūsų studijų pakopos studentams, su puikus ir naudingas profesinį išsilavinimą. Kinas universitetas novatoriškoje Global MBA su plataus masto pasaulinės patirties komponento. Ji suteikia pagrindines žinias svarbiausiose verslo sričių, pažangios žinių Global valdymo klausimais. Šis unikalus MBA atsakas į daugelio įmonių pertvarkymas į pasaulio įmonių ir rengia vadovams sėkmingai globalioje verslo aplinkoje. &nbsp Kinas universitete yra labai arti Finansinio Hub pasaulyje, "Wall Street Manhetene, Niujorke. Studentai pasinaudoti on-campus geležinkelio stoties keliauti ir mėgautis ryškia ir įvairių gyvenimo būdo New York City. Absolventas Tarybos Kinas universitetas aptarnauja Aukštųjų mokinių poreikius. Organizacijos misija yra teikti balso studentams per Universiteto. GPSC atneša kultūriniai, socialiniai ir vadovavimo patirtimi su akademine bendruomene. Jų paslaugos apima, bet neapsiriboja seminarai, komitetų posėdžiai, paslaugų projektus, ir abu poilsio ir edukacines programas. Tarybos padeda sukurti stiprius vadovavimo įgūdžius bendradarbiaujant su asmeninio augimo ir aukšto lygio mokymo. Kinas studentų iš įvairių kultūrinių aplinkų siekti akademinių tikslų abipusės pagarbos ir bendros dvasios.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • New York

    Kean University Nathan Weiss Graduate College Office of Graduate Admissions 1000 Morris Avenue Union, NJ, 07083

    Klausimai