Keystone logo
Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Įvadas

Michaelo Graveso koledžas yra skirtas dizaino ir architektūros pristatymui platesnei visuomenės auditorijai. Ją sudaro dvi mokyklos: Roberto Buscho dizaino mokykla ir Viešosios architektūros mokykla.

Keano universiteto Michaelo Graveso koledže yra žmogaus, kuris buvo vienas iš pirmaujančių pasaulio architektų ir dizainerių, vardas ir patvirtinimas - Michaelas Gravesas. „Graves“ yra pripažintas išplėtusiu architekto ir dizainerio vaidmenį visuomenėje ir padidinęs visuomenės susidomėjimą geru dizainu, kuris yra būtinas kasdienio gyvenimo kokybei. Didžiuojamės galėdami tęsti jo didžiulį palikimą.

Davidas Mohney, FAIA, anksčiau dirbo Kentukio universiteto Dizaino kolegijos dekanu ir dėstė Niujorko Architektūros ir urbanistikos institute, Harvardo aukštojoje dizaino mokykloje ir Pietų Kalifornijos architektūros institute. Los Andželas. Praktikuojantis architektas, įgijo išsilavinimą Harvardo universitete ir Prinstono architektūros mokykloje. Davidas dirba ir Franko Lloydo Wrighto fondo direktorių valdyboje, ir Franko Lloydo Wrighto architektūros mokyklos valdytojų taryboje.

Rose Gonnella yra Michaelo Graveso koledžo Keano universiteto ir Venžou-Keano universiteto Kinijoje docentė. Rose daugiau nei 25 metus dėstė grafinį dizainą, įskaitant dizaino teorijos, medžiagų ir metodų kursus, taip pat nuo pat pradžių vadovavo Keano interneto dizaino programai. Būdama bendraautorė, Rose prisidėjo prie kelių knygų tyrimų ir rašymo bei parašė daugybę žurnalų ir laikraščių straipsnių apie kūrybiškumą, meną, architektūrą ir dizainą.

Vietos

  • Union

    Morris Avenue,1000, 07083, Union

    Klausimai