Keystone logo
Keuka College

Keuka College

Keuka College

Įvadas

Keuka koledžas buvo įkurtas 1890 metais ir yra įsikūręs ant ežero kranto Keuka Niujorko valstijoje piršto ežerų regione. Keuka kolegija yra privati, bakalauro ir magistro, gyvenamųjų kolegija, kuri siūlo bakalauro ir magistro studijų programas miesteliu ir per savo Pagreitintas studijų programa skirta suaugusiems ir tarptautinių programų Kinijoje ir Vietname.

Nepriklausomai nuo laipsnį arba vietoje, Keuka kolegijos absolventų pasigirti didelę, realaus pasaulio patirtį, kuri stebina darbdavius ​​ir Aukštųjų mokyklų.

Ir tai todėl, kad patirtinis mokymasis jau seniai iš Keuka koledžo patirtį kertinis akmuo. A labai gerbiama, nacionalinių šaltinių skaičius gyrė Keuka Aukštesnysis patirtį, įskaitant spaudoje ("US News & World Report", "The New York Times", Vašingtonas mėnesį), švietimo pamatus (Karnegio fondo už mokymo gerinimo), ir net Baltieji rūmai (Prezidento aukštojo mokslo bendruomenės Paslaugos Garbės gyvūnais).

Tuo Keuka kolegijos įsipareigojimu patirtinio mokymosi centre yra laukas laikotarpiu reikalaujama stažuotės programa mūsų namuose universiteto studentus. Kiekvienais metais jie kaupti 140 valandų praktinės patirties, praktiškai tai, ką jie išmoko klasėje. Studentai gali pasirinkti vykdyti tarptautinėje arenoje laikotarpius Koledžo partnerių universitetų ar dėl jų pačių.

Keuka College siūlo 34 bakalauro studijų programų savo namų miesteliu, daug su specializuotomis koncentracija; 27 nepilnamečiai; ir savarankiškai sukurta didžiųjų. Keuka Kolegija taip pat siūlo septynių magistro laipsnį programas ir iš anksto profesionalių programų odontologijoje, teisės, medicinos, veterinarinės medicinos, optometrijos, farmacijos, ir fizinės terapijos.

Bendrijos tarnyba buvo neatskiriama nuo Keuka koledžo patirtį, nes ji buvo įkurta ir šiandien visi 40 plius klubų Pagrindiniame miestelyje privalo atlikti bent vienos Bendrijos paslaugų projektas kiekvieną semestrą. Keuka College siūlo 17 Międzyuczelniany sporto ir vidiniams sporto savo namų miesteliu įvairovė.

Per savo Pagreitintas studijų suaugusiems programa (ASAP), kolegija siūlo bakalauro laipsnį baigimo programas organizacinės valdymo, baudžiamojo teisingumo sistemomis, socialinio darbo, ir slaugos, taip pat magistro laipsnį vadybos, kriminalinės justicijos administravimo ir slaugos vietose aplink Naujosios Niujorkas valstybė. Kolegija taip pat išplečia mokymosi galimybes per per savo Wertman biuro distancinio mokymo internetu.

Keuka kolegija taip pat yra pagrindinis švietimo žaidėjas Ramiojo vandenyno, su 2,680 Kinijos studentų, siekiančių Keuka Koledžo laipsnių keturių partnerių universitetų, vienas iš didžiausių mokinių bet JAV kolegijoje veikianti šalyje. Dar 505 Vietnamiečių studentai darai taip pat dviejų universitetų Vietname. Daugiau nei 110 tarptautinių studentų studijuoja pagrindiniame miesteliu.

Mūsų vertybės

• Vientisumą. Tuo Keuka kolegija, elgiasi etiškai ir sąžiningai reiškia būti sąžiningas, išlaikant pažadus, ir atsižvelgiant į turtą ir interesus kitais. Mūsų asmeninis ir profesinis sąžiningumas vadovus mūsų kolegijos bendruomenės veiksmus, palaiko simbolių plėtros, Sveikatos ir dvasingumą mūsų studentams ir daro mus labiau pilietinę visuomenę. Keuka kolegija rengia vientisumą ir etišką elgesį savo studentams per mokymo programą ir nuosekliai modeliavimo sąžiningas ir tiesmukas elgesį fakulteto, personalo, administravimo ir absolventai.

• Akademinės kompetencijos. Tuo Keuka kolegijos akademinė kompetencija yra pagrindinis koledžo švietimo misiją ir dideli lūkesčiai yra nustatyti studentų ir dėstytojų panašūs. Mes vertiname intelektinės pasiekimus ir stipendiją, dirba naujoviškus ir patrauklius mokymo metodus vystyti visą asmenį, ir pabrėžti kritinio mąstymo įgūdžius auginimą ir mokymosi meilę. Akademinės kompetencijos yra ne tik iš intelektinių gebėjimų Koledžo studentai funkcija, o tai labai priklauso nuo kokybės ir dargana Mokymo / mokymosi procese.

• Studentų orientuotą. Tuo Keuka kolegija, mes teikiame holistinį mokymosi patirtį skatinti intelektinės ir asmeninį augimą kiekvienam studentui. Studentai, dėstytojai, darbuotojai, absolventai ir užsiima tokiu būdu, kuris jungia mokymosi procesą į pasaulį po kolegijos. Per akademinių programų, bendradarbiavimo partnerystės ir patirtinio mokymosi patirtimi, Keuka Kolegijos studentai išplėsti savo įgūdžius ir perspektyvas karjeros, asmeninės atsakomybės, Sveikatos ir pilietinis dalyvavimas.

• Įvairovę. Tuo Keuka kolegija, mes pripažįstame, pagarbą, ir švęsti mūsų skirtumus. Mūsų bendruomenė susideda iš daugelio tapatybių, kurių kiekvienas teikia vertinamas perspektyvą. Mes skatiname atvirą aplinką, kurioje mes sąmoningai dirbti link supratimo, pagarbos ir suvokti įvairovę. Be to, mes peržengti tolerancijos supratimo ir abipusės pagarbos.

• Pasaulinės perspektyvos. Tuo Keuka kolegija, turintys globalią perspektyvą reiškia būti atviru, kai dirbate su žmonėmis įvairios geografinės kilmės ir kultūros paveldo - mokytis iš jų, ir jie iš mūsų. Siekiant parengti studentus į 21-ajame amžiuje pasaulyje, mes suteiksime jiems galimybių mokytis ir bendrauti su kitų kultūrų, tautų ir perspektyvomis. Studentų poveikis pasireiškia įvairiais būdais - per mūsų šalies ir tarptautinių studijų programų ir mokymo klasėje, ir už jos ribų per kelis galimybes klasėje bendrauti su žmonėmis iš įvairių sluoksnių ir patirtimi.

• Stewardship. Tuo Keuka kolegija, mes esame įsipareigoję išsaugoti ir kurti savo palikimą ateities kartoms ir skatinti atsakomybės ir įsipareigojimo kolegijos jausmą. Aktyvus Stewardship yra etiška ir institucinė atsakomybė, įkūnija atidžiai ir apdairiai panaudojimą ir valdymą mūsų išteklių, įskaitant mūsų žmonių, finansinių ūkių, gamtos išteklių, ir ilgalaikio turto. Kolegija ir jos sudedamosios dalys turi moralinę ir finansinę būtina naudoti daug ir įvairių savo išteklius taip, kad būtų veiksmingas, efektyvus ir tvarus.

• Pilietiškumas. Tuo Keuka kolegija, mes manome, kad pilietiškumas apima aspektus vadovavimo, paslaugų ir socialinės atsakomybės. Visi Keuka kolegijos bendruomenės nariai stengiasi būti geri lyderiai ir pavyzdingi piliečiai. Efektyvūs vadovai ir piliečiai eksponuoti bendrų bruožų išminties, ryžto, vizija, emocinis intelektas, empatija ir socialinės atsakomybės. Mes aktyviai modeliuoti šias savybes ir mentorių jų vystymąsi, taip parodant ir pavyzdinį pilietiškumo - vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Keuka Park

    141 Central Avenue Keuka Park, New York 14478

Klausimai