Keystone logo
Khawarizmi International College

Khawarizmi International College

Khawarizmi International College

Įvadas

Khawarizmi International College (KIC), įkurtas 1985 m., Yra JAE aukštojo mokslo institucija, akredituota Švietimo ministerijos. Nuo pat veiklos pradžios ŽIB suteikė studentams įvairias galimybes siekti tolesnio išsilavinimo ir atverti duris į sėkmingą ateitį.

ŽIB daugiausia dėmesio skiria mokymui praktiškai pritaikant. Kolegija siekia absolventų, pasirengusių patenkinti esamų ir būsimų iššūkių poreikius. Jo programos suteikia studentams teorinių ir konceptualių žinių apie savo sritis, tuo pačiu suteikdamos jiems praktinių įgūdžių ir kompetencijų, kurių jiems prireiks norintiems tobulėti pasirinktoje karjeroje.

ŽIB siūlo įvairius programų pristatymo būdus, tinkančius visų gyvenimo sričių studentams. Be patogių rytinių užsiėmimų, vakaro ir savaitgalio sesijos taip pat sudaromos pagal tvarkaraštį, kad studentai galėtų rasti jiems tinkantį studijų laiką. Taikydami šį lankstumą, ŽIB studentai gali likti įdarbinti, baigdami pasirinktą programą, įgyti profesinės ir švietimo patirties.

Visos ŽIB klasės yra aprūpintos šiuolaikinėmis mokymosi priemonėmis, siekiant pagerinti mūsų studentų švietimo patirtį. Įperkamos kainos ir patogūs mokėjimo planai užtikrina prieinamumą visiems pareiškėjams. Kolegija siekia suteikti kokybišką išsilavinimą kuo daugiau studentų.

Vizija

Khawarizmi International College siekia būti pirmaujančia taikomųjų, į karjerą orientuotų programų aukštoji mokykla JAE ir regione, savo studentams, absolventams ir jų darbdaviams teikdamas aukštos kokybės, gyvenimą keičiančią, dabartinę pramonės šakos programą ir taikomuosius tyrimus.

Misija

Khawarizmi International College yra pasiryžusi suteikti JAE ir regionui absolventus, turinčius daug galimybių įsidarbinti, kuriems buvo suteikta galimybė užsiimti pritaikyta švietimo patirtimi, kad būtų patenkinti pramonės, bendruomenės ir Abu Dabio 2030 m. Strateginės vizijos poreikiai.

Pagrindinės vertybės

Tolerancija

Pagarba žmonijos įvairovei

Profesionalumas

Sąžiningumas, etiškumas ir aukšti standartai

Komandinis darbas

Pasitikėjimas, bendradarbiavimas ir kolegialumas

Klientų centras

Kasdien džiugina klientus

Kompetencija

Įsipareigojimas kokybei, ką darome

Vietos

  • Abu Dhabi

    Al Shahama - Abu Dhabi Road, , Abu Dhabi

Klausimai