Keystone logo
Khawarizmi International College

Khawarizmi International College

Khawarizmi International College

Įvadas

Khawarizmi International College (KIC), įkurtas 1985 m., Yra JAE aukštojo mokslo institucija, akredituota Švietimo ministerijos. Nuo pat veiklos pradžios ŽIB suteikė studentams įvairias galimybes siekti tolesnio išsilavinimo ir atverti duris į sėkmingą ateitį.

ŽIB daugiausia dėmesio skiria mokymui praktiškai pritaikant. Kolegija siekia absolventų, pasirengusių patenkinti esamų ir būsimų iššūkių poreikius. Jo programos suteikia studentams teorinių ir konceptualių žinių apie savo sritis, tuo pačiu suteikdamos jiems praktinių įgūdžių ir kompetencijų, kurių jiems prireiks norintiems tobulėti pasirinktoje karjeroje.

ŽIB siūlo įvairius programų pristatymo būdus, tinkančius visų gyvenimo sričių studentams. Be patogių rytinių užsiėmimų, vakaro ir savaitgalio sesijos taip pat sudaromos pagal tvarkaraštį, kad studentai galėtų rasti jiems tinkantį studijų laiką. Taikydami šį lankstumą, ŽIB studentai gali likti įdarbinti, baigdami pasirinktą programą, įgyti profesinės ir švietimo patirties.

Visos ŽIB klasės yra aprūpintos šiuolaikinėmis mokymosi priemonėmis, siekiant pagerinti mūsų studentų švietimo patirtį. Įperkamos kainos ir patogūs mokėjimo planai užtikrina prieinamumą visiems pareiškėjams. Kolegija siekia suteikti kokybišką išsilavinimą kuo daugiau studentų.

Vizija

Khawarizmi International College siekia būti pirmaujančia taikomųjų, į karjerą orientuotų programų aukštoji mokykla JAE ir regione, savo studentams, absolventams ir jų darbdaviams teikdamas aukštos kokybės, gyvenimą keičiančią, dabartinę pramonės šakos programą ir taikomuosius tyrimus.

Misija

Khawarizmi International College yra pasiryžusi suteikti JAE ir regionui absolventus, turinčius daug galimybių įsidarbinti, kuriems buvo suteikta galimybė užsiimti pritaikyta švietimo patirtimi, kad būtų patenkinti pramonės, bendruomenės ir Abu Dabio 2030 m. Strateginės vizijos poreikiai.

Pagrindinės vertybės

Tolerancija

Pagarba žmonijos įvairovei

Profesionalumas

Sąžiningumas, etiškumas ir aukšti standartai

Komandinis darbas

Pasitikėjimas, bendradarbiavimas ir kolegialumas

Klientų centras

Kasdien džiugina klientus

Kompetencija

Įsipareigojimas kokybei, ką darome

Universiteto ypatybės

Akredituotos švietimo programos

Visos mūsų akademinės programos yra akredituotos JAE Švietimo ministerijos. 2011 m. mūsų mokymo programa išsiplėtė ir siūlo keletą bakalauro ir asocijuotų studijų programų.

Stipendijų programos

Daugelis mūsų studentų ŽIC gauna įvairias stipendijas ir nuolaidas iš vyriausybės, privačių organizacijų, vietos įmonių ir užsienio ambasadų.

Įperkamas mokestis už mokslą

ŽIB siekia pasiūlyti įperkamą išsilavinimą. Manome, kad kokybiškas išsilavinimas turi būti prieinamas visiems kandidatams už priimtiną kainą ir darome viską, kad nė vienas studentas neprarastų išsilavinimo.

Studentų veikla

ŽIB didžiuojasi galėdama pasiūlyti daugybę studentų užsiėmimų. Mes darome viską, kad tarp mūsų mokinių ugdytų bendruomeniškumo jausmą. Mūsų tikslas yra paversti mūsų miestelį socialinio bendravimo ir patrauklios veiklos centru.

Draugiška mokymosi aplinka

ŽIB turi draugišką ir interaktyvią mokymosi aplinką, kuri padeda kiekvienam studentui įgyti geros kokybės išsilavinimą pasirinktoje studijų srityje. Mūsų tikslas – įteigti mūsų absolventams tvirtus principus, kurie leistų jiems pirmauti ir tobulėti savo karjeroje. ŽIB skatinamos naujovės ir mąstymas į ateitį. Tikime skaidrumu ir sąžiningumu ir stengiamės sukurti aplinką, kurioje mūsų studentai galėtų jaustis patogiai bendraudami su dėstytojais ir darbuotojais.

Pagalba įsidarbinant

ŽIB siūlo pagalbą įsidarbinant studentams baigus studijas. Turime specialų karjeros biurą ir darbuotojus, kurie padės studentams susirasti tinkamą darbą. Mes darome viską, kad tinkamiems studentams būtų pritaikytas tinkamas darbas, atitinkantis jų įgūdžius, kilmę ir pomėgius.

Alumni santykiai

ŽIB kuria ir palaiko vertingą patyrusių absolventų tinklą, kuris palaiko profesinius ryšius su kolegija. Tai suteikia ką tik absolventams galimybę užmegzti ryšius. Vienas iš ŽIB tikslų – sukurti socialinę atsakomybę jaučiančių žmonių bendruomenę, galinčią veikti kaip lyderiai savo bendruomenėse.

Interaktyvus ir taikomasis mokymasis

Mūsų mokymo programos yra sukurtos taip, kad būtų interaktyvios ir praktiškos, kad būtų galima kurti programas, atitinkančias esamą ir būsimą darbo rinką. Mes ugdome įgūdžius, kurių studentams prireiks ir kuriuos naudos pradėdami ir tęsdami darbą. Tai užtikrina sklandų mūsų absolventų perėjimą į darbo vietą baigus studijas.

Lankstūs tvarkaraščiai

Siūlome lankstų tvarkaraštį siūlydami užsiėmimus darbo dienomis ir savaitgaliais. Vertiname, kad mūsų mokiniai turi pareigų ir įsipareigojimų ne klasėje, ir tikimės, kad lankstumo pasiūlymas padės jiems sėkmingai įsitraukti į programas.

    Vietos

    • Abu Dhabi

      Al Shahama - Abu Dhabi Road, , Abu Dhabi

    Klausimai