Keystone logo
King's College of the Netherlands

King's College of the Netherlands

King's College of the Netherlands

Įvadas

Nyderlandų Karaliaus koledžas (KCN), kaip pavadinimą, reiškia mažą švietimo įstaigą, kurios tikslas yra dėstyti ir tyrinėti krikščioniškąją teologiją ir šiuolaikinį verslo švietimą. Strateginis KCN tikslas yra šviesti ir aprūpinti savo studentus giliomis krikščioniškosios teologijos žiniomis. Be to, ji taip pat moko šiuolaikinių verslo teorijų ir jų praktinio taikymo, kurios yra svarbios sprendžiant didžiąsias verslo problemas ir įveikiant įvairius verslo iššūkius, su kuriais susiduria įmonės kasdien.

Kodėl KCN?

Kad ir kokia forma (formaliai ar neformaliai) būtų teikiamas išsilavinimas, tai yra žmogaus vystymosi raktas. Taigi išsilavinimas yra būtinas bendram žmonių vystymuisi. Biblijoje Ozėjo 4: 6 aiškiai nurodyta, kad mano tauta žūva dėl žinių stokos. Kitaip tariant, neturint žinių, žmogaus vystymasis yra suvaržytas. Tačiau daugelio žmonių, norinčių ir siekiančių įgyti žinių saviugdai, svajonės daugeliu atvejų nebuvo įgyvendintos dėl didelių finansinių išlaidų, su kuriomis susiduria formalusis švietimas. Siekdama palengvinti didžiąsias finansines problemas, kurios studentams tampa albatrosu, baigus atitinkamas akademines programas, KCN pasirinko siūlyti akademines programas nuotoliniu būdu, internetu mokydamasi ir klasėje. Taigi KCN naudoja tiek tradicinius, tiek netradicinius žinių perdavimo metodus, daugiausia padedant ir palaikant kompiuterines technologijas.

KCN laikosi nuomonės, kad derinant šiuos skirtingus studentų ugdymo metodus užtikrinamas ir suteikiamas lankstumas bei sumažinamas spaudimas, su kuriuo susiduria daugelis studentų, siekdami pasirinktos studijų srities. Be to, patirtis parodė, kad daugelis žmonių nori dirbti visą darbo dieną ir vykdyti neakivaizdines akademines programas, ir tai yra pageidautina KCN. Todėl KCN esame pasiryžę mokytis lanksčioje ir dinamiškoje aplinkoje. KCN pritraukia studentus iš visų pasaulio šalių ir tautų iš visų gyvenimo sričių. Mūsų darbuotojus ir dėstytojus rengia kai kurios prestižinės JAV seminarijos ir teologijos kolegijos. Be kokybiško teologinio išsilavinimo, kurį įgijo KCN fakulteto nariai, nemaža jų dalis įgijo praktinės savo konfesijų pastorių ir bažnyčios vadovų patirties.

Verslo katedros fakultetą sudaro dėstytojai, turintys aukštos kokybės diplomus, taip pat įgytus iš kai kurių prestižinių Europos universitetų, taip pat įgiję kelerių metų mokymo įgūdžių ir patirties kai kuriuose iš šių universitetų.

Brooke Cagle / Unsplash

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpg

Narystė ir priklausomybė

KCN yra tarptautinių krikščioniškų mokyklų asociacijos (ACSI) ir Europos nuotolinio ir elektroninio mokymosi tinklo (EDEN) narė, Pasaulio evangelikų seminarijos (WWES) Nova Scotia Canada filialas, taip pat Britų vadybos akademijos (BAM) narė. .

Olandijos karaliaus koledžas (KCN), kaip pavadinimą, reiškia švietimo įstaigą, kurios tikslas - teikti krikščioniškąją teologiją ir šiuolaikinį verslo švietimą dėstant ir tiriant. Strateginis KCN tikslas yra šviesti ir aprūpinti savo studentus giliomis krikščioniškosios teologijos žiniomis. Be to, ji taip pat moko šiuolaikinių verslo teorijų ir jų praktinio taikymo, kurios yra svarbios sprendžiant didžiąsias verslo problemas ir įveikiant įvairius verslo iššūkius, su kuriais susiduria įmonės kasdien.

KCN vizijos pareiškimas

Suteikti aukštos kokybės krikščioniškosios teologijos išsilavinimą, prieinamą visiems amžiaus žmonėms, norintiems giliai ir artimai pažinti krikščioniškąją teologiją.

Pagal teologiją KCN turi šias pagrindines vertybes:

 1. Mokyti krikščionis vadovauti atitinkamoms bažnyčioms ir juos aprūpinti patikimomis teologinėmis žiniomis ir Biblijos aiškinimais.
 2. Įtikinti krikščionis įgyti bažnyčios valdymo įgūdžių
 3. Įgalinti bažnyčios vadovus ir krikščionis apskritai būti evangelizacijos varikliais per įgytas žinias.
 4. Verslo srityje KCN turi mokyti ir paruošti verslo lyderius, kurie būtų tinkami identifikuoti verslo galimybes, kuriomis būtų galima pasinaudoti, ir suvaldyti iššūkius, kurie gali kilti nenuspėjamoje verslo aplinkoje.

Kalbant apie verslo švietimą, KCN iškelia šias pagrindines vertybes:

 1. KCN stengiasi maksimaliai plėtoti individualius verslo įgūdžius ir įžvalgumą mažomis klasėmis, kurios skatina turtingus ir intymius dėstytojų ir studentų santykius
 2. KCN vertina ir puoselėja holistinį požiūrį į mokymąsi, kuriame energingai laikomasi teorijos ir praktikos, taigi skatinama veikla ir stipendijos, kurios yra esminės priemonės veiksmingai plėtoti ir pozicionuoti rytojaus verslo lyderius verslo aplinkoje.
 3. Visoms tautoms, kultūroms, amžiams, lytims ir įvairioms socialinėms bei ekonominėms grupėms prieinamas ir prieinamas verslo švietimas. Pagarba, tolerancija ir visų pripažinimas yra pagrindinės vertybės, skatinančios mokytis.

KCN misijos pareiškimas

KCN yra vietinė tretinė institucija, kurios dėmesys skiriamas pasauliui, užtikrinantis aukštos kokybės mokymosi veiklą, kuri galiausiai formuoja ir paruošia besimokančiuosius būsimam vadovavimui pasirinktoje akademinės veiklos srityje. Atraskite ir ugdykite savo talentus ir įgūdžius mokydamiesi ir tarnaudami žmonijai.

Verslo fakultetas

Lankstumo įvedimas KCN švietimo programose skatina akademinį gilumą ir taip pat padidina intelektinį platumą, kuris galiausiai suteikia asmeniui tinkamų žinių. KCN pažymėjimų programos gali būti atliekamos per trumpą laikotarpį nuo 2 savaičių iki 6 mėnesių, atsižvelgiant į kurso pobūdį ir turinį. Diplomų programos paprastai trunka nuo 9 mėnesių iki 1 metų (apie 2 semestrų laikotarpius). Bakalauro studijų programos trunka iki 3 metų. Retais atvejais studentai galėjo baigti savo programas per 4 metus.

KCN siūlo šias verslo programas

 • Sertifikatas socialinėje žiniasklaidoje
 • Rinkodaros diplomas
 • BS valdymas
 • BS verslo administravimas
 • BS apskaita
 • BS Finansai
 • BA Tarptautiniai santykiai
 • BA Media Communications

ACCA sąskaitų profesinė kvalifikacija

Mes siūlome ACCA apskaitos kursus. Įgiję ACCA buhalterio kvalifikaciją, esate pasaulinis buhalteris. Šiuo metu ACCA turi 503 000 studentų 179 pasaulio šalyse. Kitaip tariant, ACCA yra plačiausiai pripažinta ir patikimiausia profesionali apskaitos programa pasaulyje.

Pradinė kvalifikacija, skirta tęsti ACCA apskaitos kursus;

 1. Tie, kurie neturi patirties ir reikiamos kvalifikacijos, gali pradėti nuo pagrindų kursų (toliau bus paaiškinta susisiekus su mūsų administracija)
 2. Tie, kurie turi 3 GCE ir 2 A lygius 5 atskiruose dalykuose, įskaitant matematiką ir anglų kalbą arba jų atitikmenis. Be to, norint baigti 13 egzaminų (jei nenumatomos išimtys), reikalinga 3 metų darbo patirtis, o tai gali užtrukti iki 3 ar 4 metų.

Privalumai:

 1. Tapkite ACCA studento nariu
 2. Lankstumas studijuojant programą
 3. Kvalifikacija pripažįstama visame pasaulyje
 4. ACCA UK visada yra pasirengusi pasiūlyti pagalbą, kai to reikia
 5. Mokama tik už registruotus egzaminus

Norėdami gauti daugiau informacijos apie ACCA apskaitos kvalifikaciją, susisiekite su KCN.

Norėdami kreiptis, spustelėkite čia:

https://www.kbbcnet Netherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

Vietos

 • The Hague

  Erasmusweg 8C, 2532 CP, , The Hague

Programos

Įstaiga taip pat siūlo:

Klausimai