Keystone logo
King's College - Pennsylvania, USA

King's College - Pennsylvania, USA

King's College - Pennsylvania, USA

Įvadas

King's College yra apie tave.

Juk tu esi priežastis, kodėl mes čia. Stengiamės sukurti asmeninę, svetingą aplinką, kuri suteiks jums įrankių, kad pasisektų, kol būsite čia ir dar ilgai po studijų. Griežtų kursinių darbų, varžybinio sporto ir daugybės užsiėmimų rasite taip pat lengvai, kaip palaikančius profesorius, įspūdingus trenerius ir draugus visam gyvenimui.

King's College yra apie vertybes.

King's yra katalikiškas, visapusiškas laisvųjų menų koledžas, kurį 1946 m. įkūrė Šventojo Kryžiaus kongregacija iš Notre Dame universiteto. Tą minutę, kai įžengsite į miestelį, pajusite šiltą, draugišką atmosferą; pastebėsite nepriekaištingą aplinką ir įspūdingus įrenginius; patogioje miesto aplinkoje jausitės kaip namie. „King's College“ yra namai toli nuo namų – vieta, kurioje visą gyvenimą gausu vertybių.

126906_17980-20191126-154946-Leoaddedsky.jpg

King's College yra apie galimybes.

Klasėse vidutiniškai mokosi 18 studentų, o tai skatina dinamišką, asmenišką aplinką bendrauti su savo dėstytojais ir klasės draugais, siekti akademinės, socialinės ir dvasinės sėkmės. King's College yra jūsų mokykla visam gyvenimui.

Karaliaus koledžas yra tarp geriausių.

„US News & World Report“ geriausių kolegijų sąraše ir „Barron's Best Buys“ koledžo švietimo srityje nuolat pripažįsta King's College vertę. Neatsisakykite mūsų žodžio; pažiūrėkite į nacionalinį reitingą patys.

Mūsų akreditacijos daug ką pasako.

Mūsų akademinės programos sulaukia ne tik pagarbos; jie sulaukia ir nacionalinio pripažinimo. William G. McGowan verslo mokykla yra viena iš tik 53 verslo bakalauro mokyklų visoje šalyje, gavusių asociacijos „The Association to Advance Collegiate Schools of Business“ (AACSB-International) akreditaciją.

Įrodymas teigiamas, mes tikimės tiek pat sėkmės iš savo įstaigos, kiek ir iš savo studentų.

Mes siūlome daugiau nei tik tobulumo tradiciją.

Siūlome bendruomenės, kurios šaknys yra Notre Dame universiteto Šventojo Kryžiaus kongregacijos, stiprybę. Kai įžengiate į miestelį, patiriate mūsų rūpestingos, puoselėjančios aplinkos šilumą.

Mes vadovaujamės tikėjimo ir pasitikėjimo principais.

„King's“ buvo įkurta 1946 m., siekiant šviesti kalnakasių ir malūnų darbininkų sūnus. Nors bėgant metams daug kas pasikeitė, mūsų įsipareigojimas suteikti tvirtą laisvųjų menų pagrindą ir profesionalius įrankius sėkmingai karjerai įvairiose srityse išlieka iki šiol.

Įvairių tikėjimų ir išsilavinimo studentams naudinga mokymo programa, orientuota į protą ir sielą.

126907_17980-20191126-154941-Campusaerialnew2014.jpg

Misija

King's College yra katalikiška aukštojo mokslo įstaiga, kuriai vadovauja Šventojo Kryžiaus kongregacija. King's siekia tobulumo dėstydamas, mokydamasis ir gaudamas stipendijas, vykdydamas griežtą pagrindinę mokymo programą, pagrindines laisvųjų menų ir mokslų programas, nacionaliniu mastu akredituotas profesines programas bakalauro ir magistrantūros lygmenimis ir asmeninį dėmesį studentų formavimuisi puoselėjančioje bendruomenėje.

Vizija

Nuo pat įkūrimo 1946 m., King's buvo skirtas Šventojo Kryžiaus idealui pakeisti protus ir širdis su uolumu vilties bendruomenėse. Kolegijos įsipareigojimas studentams išreiškiamas tiek mokymo programoje, tiek bendrosiose programose, skatinančiose tarnauti, ugdyti refleksiją ir ugdyti lyderystės įgūdžius. Įkvėptas bendravardžio Kristaus Karaliaus, kuris mokė pavyzdžiu ir valdomas meile, mokymo ir pavyzdžio, King's formuoja absolventus, kurie gins įgimtą kiekvieno žmogaus orumą ir sutelks savo talentus bei profesinius įgūdžius, kad tarnautų bendram gėriui. Pasak savo įkūrėjo prezidento, „King's moko savo studentus ne tik kaip užsidirbti pragyvenimui, bet ir kaip gyventi“.

Vietos

  • Wilkes-Barre

    133 N River St Wilkes-Barre, Pennsylvania 18711, , Wilkes-Barre

Klausimai