Keystone logo
Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

Įvadas

Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung ( KLU ) – yra privatus universitetas, įsikūręs Hamburgo HafenCity. KLU yra vienas iš nedaugelio privačių universitetų Vokietijoje, turinčių teisę suteikti savo daktaro laipsnius.

Nepriklausomo, valstybės sertifikuoto universiteto pagrindinės mokslinių tyrimų sritys yra tvarumas, skaitmeninė transformacija ir vertės kūrimas transporto, pasaulinės logistikos ir tiekimo grandinės valdymo srityse. 2020 m. KLU švenčia savo 10 metų jubiliejų su šūkiu „10 metų apdovanojimus pelniusio mokymo ir mokslo“.

2019 metų Wirtschaftswoche reitingas KLU įvardija kaip vieną stipriausių verslo administravimo srities mokslinių tyrimų universitetų Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Iš 200 konkuruojančių universitetų KLU bendrame reitinge pasiekia 20 geriausių ir tarp visų privačių universitetų užima 2 vietą. Pagal vienam profesoriui tenkančią mokslinių tyrimų produkciją KLU fakultetas užima 7 vietą bendrame reitinge ir 1 vietą tarp visų privačių universitetų. Naujausiame CHE universiteto reitinge KLU gavo aukščiausius balus pagal visus pagrindinius kriterijus. Sužinokite daugiau apie mūsų reitingavimo rezultatus čia.

Turėdamas vieną bakalauro ir tris magistrantūros studijų programas, struktūrizuotą doktorantūros programą ir neakivaizdinį MBA, KLU savo 400 nuolatinių studijų studentams siūlo aukšto lygio specializaciją ir puikias mokymosi sąlygas. KLU turi tarptautinę 24 profesorių komandą, kuri dėsto anglų kalba. Atvirų, specialiai pritaikytų vadybos seminarų serijose pramonės specialistai ir vadovai gauna naudos iš akademinių išvadų taikymo praktiniams klausimams spręsti.

Priėmimai

Žemiau rasite 6 veiksmus, kurie padės tapti KLU studentu.

 1. Jūs kreipiatės internetu.
 2. Jūs gaunate priėmimo rinkinį.
 3. Jūs grąžinate savo pasirašytą studijų sutartį.
 4. Iš Studentų tarnybos gausite sveikinimo el. laišką su nuoroda į mūsų studentų intranetą.
 5. Vadovaukitės studentų intranete esančiu priėmimo vadovu ir siunčiate reikiamus dokumentus Studentų tarnybai.
 6. Pradedate nuo KLU . Universitete gausite studento pažymėjimą ir registracijos pažymėjimus.

Sveiki atvykę! Labai laukiame, kada galėsime susipažinti.

Reikalavimai vizoms

Kaip tarptautinis studentas, studijų Vokietijoje laikotarpiui turėsite gauti vizą ir leidimą gyventi. Visi nauji Hamburgo gyventojai turi užsiregistruoti per savaitę po persikėlimo – nesvarbu, ar esate tarptautinis, ar Vokietijos studentas.

Prašymas išduoti leidimą gyventi užtrunka nemažai laiko ir pasiruošimo. Norėdami palengvinti planavimą ir suteikti tam tikrą orientaciją, žemiau rasite mūsų apžvalgą apie tai, ką turite padaryti, jei atvykstate į šalį studijų tikslais. Ne visi žingsniai taikomi visiems, bet priklauso ir nuo jūsų tautybės.

Toliau pateikta išsami informacija padės jums gauti vizą, registraciją ir prašymą išduoti leidimą gyventi Hamburge.

Vizų proceso apžvalga

Pareiškėjai iš ne ES, atkreipkite dėmesį: vizos procesas trunka iki dviejų mėnesių, pradedant nuo priėmimo datos iki KLU . Nepamirškite, kad planuojant studijas užsienyje reikia išspręsti daugybę kitų organizacinių reikalų. Rekomenduojame ne ES kandidatams kreiptis likus KLU penkiems mėnesiams iki studijų pradžios, o prašymus išduoti vizą – gavus sutikimą iki KLU .

ŽingsniaiKada
1Kreipkitės dėl studento vizos / studento vizos savo gimtojoje šalyje, jei kreipiatės.Iškart po to, kai gavo sutikimą KLU
2Registruokitės Hamburge (visi studentai / gyventojai, nepriklausomai nuo jūsų tautybės)Jūsų studijų pradžia
3Prašyti leidimo gyventi, jei kreipiamasi.Maks. 90 dienų po to, kai atvykote į Vokietiją
4Pratęskite leidimą gyventi iki studijų pabaigos, jei prašysite.Studijų metu val KLU
5Jei persikeliate į Hamburgą ar Vokietiją: visada užregistruokite savo naują adresą (visi studentai / gyventojai, nepaisant jūsų tautybės)Studijų metu val KLU

Vizos duomenys

Paprastai norintys įvažiuoti į Vokietiją ir studijuoti Vokietijoje turi pateikti studento vizos prašymą.

Tai netaikoma:

 • ES piliečiai,
 • Kitų Europos šalių (Islandijos, Norvegijos, Lichtenšteino, Šveicarijos) piliečiai,
 • Andoros, Australijos, Brazilijos, Kanados, Salvadoro, Hondūro, Izraelio, Japonijos, Monako, Naujosios Zelandijos, San Marino, Pietų Korėjos Respublikos ir Jungtinių Amerikos Valstijų piliečiai gali kreiptis dėl leidimo gyventi („Aufenthaltstitel“) po to, kai atvykęs į Vokietiją.

Aukščiau paminėtų šalių piliečiams vizos įvažiuoti į Vokietiją nereikia. Norintys atvykti į Vokietiją ir studijuoti Vokietijoje turi turėti vizą iš visų kitų šalių. Turistinė viza nesuteikia teisės registruotis studentu. Prašymai išduoti vizą turi būti pateikti gerokai iš anksto vietinėje Vokietijos ambasadoje arba Vokietijos konsulate.

Galioja dviejų tipų vizos:

 • Studento viza,
 • Studento viza.

Turi būti pateikti šie dokumentai:

 • Vizos paraiška,
 • Galiojantis pasas,
 • 1 biometrinė paso dydžio nuotrauka,
 • KLU priėmimo laiškas,
 • Pakankamo finansavimo įrodymas (pvz., banko išrašas),
 • Vokietijoje galiojantis sveikatos draudimo dokumentas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie vizas, kreipkitės į Vokietijos ambasadą arba konsulatą savo šalyje.

Registracija & Co.

Atvykę į Hamburgą turėsite užsiregistruoti bet kuriame Hamburgo aptarnavimo centre arba Hamburgo pasveikinimo centre (HWC). Nesvarbu, ar esate tarptautinis, ar Vokietijos studentas – visi nauji Hamburgo gyventojai turi užsiregistruoti per savaitę po persikėlimo į naują butą ar kambarį.

KLU mokiniai visą reikiamą informaciją ir formas randa mokinio intranete iki KLU .

Leidimas gyventi

Kad jiems būtų leista pratęsti gyvenimą Vokietijoje, ne ES piliečiai turi kreiptis dėl leidimo gyventi iš karto po migracijos į Vokietiją. Labai svarbu, kad viešnagės Vokietijoje metu visada turėtumėte galiojantį leidimą gyventi. Paprastai šis leidimas gali būti pratęstas tol, kol galioja jūsų buvimo tikslas.

Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) teikia išsamią informaciją apie leidimus gyventi.

KLU mokiniai visą reikiamą informaciją ir formas randa mokinio intranete iki KLU .

Reitingai

Vietos

 • Hamburg

  Kühne Logistics University - KLU Grosser Grasbrook 17

Chat with students

Klausimai