Keystone logo
Kodolanyi Janos University (KJU)

Kodolanyi Janos University (KJU)

Kodolanyi Janos University (KJU)

Įvadas

Kodolanyi Janos University (KJU) yra valstybės akredituotas ne pelno siekiantis universitetas, turizmo ir svetingumo, verslo valdymo, žiniasklaidos ir komunikacijos, socialinių mokslų, istorijos, kultūros ir kalbų studijų akademinės programos. Be akademinių programų, KJU taip pat siūlo platų popamokinių, visą gyvenimą trunkančių mokymosi kursų, skirtų dėstytojams ir praktikantams, taip pat tarptautinius semestrus, vasaros kursus, studijų ekskursijas ir praktikos programas.

Vengrijoje KJU pradėjo kurti visų lygių el. Mokymus, atitinkančius ES standartus, paremtus specialiais taikomaisiais tyrimais. Visos programos remiasi kvalifikuotų dėstytojų ir profesionalių trenerių, taip pat kviestinių pramonės ir tarptautinių partnerių dėstytojų profesinėmis žiniomis.

Mūsų misija yra prisidėti prie pastangų stiprinti Europos konkurencingą aukštojo mokslo sistemą ir tarptautinę Vengrijos aukštojo mokslo integraciją. Būdamas lyderis tarp ne pelno siekiančių aukštųjų mokyklų, KJU tikslas yra būti švietimo, inovacijų ir mokslinių tyrimų kompetencijos centru.

Kodėl KJU?

Priežastys įgyti pasirinktą laipsnį KJU

KJU siūlo unikalias galimybes studentų verslumo veiklai pradėti savarankišką karjerą.

 1. Mėgaukitės aukščiausiu laipsniu: galite ugdyti XXI amžiaus verslo paslaugų profesinius įgūdžius.
 2. Gaukite stipendiją tarptautiniam mobilumui: vieną semestrą galite pasirinkti studijuoti ar atlikti praktiką kitoje Europos šalyje
 3. Bendradarbiavimas su profesionalais: su mūsų pagalba galite plėtoti savo profesinį tinklą
 4. Dalyvaukite kursuose, mokykitės ir dirbkite: bendradarbiaudami su Vengrijos įmonėmis galime pasiūlyti jums darbo patirties, įskaitant darbą ne visą darbo dieną

KJU modelis yra pirmos klasės pasiūlymas

Ji yra labai internacionalizuota

 • nes jis atitinka JT kompaktiškojo modelio GLRI 50+20 Global Responsible Leadership, rekomenduojamo EFMD WBSCSB akreditacijos agentūrų Europoje ir JAV.

Jis yra labai profesionalus

 • nes ji sujungia naujausią verslo administravimo ir valdymo žinių bazę su paslaugų mokslo metodu.

Jame didelis dėmesys skiriamas kokybei

 • nes ji atitinka Europos ENQA, ASIANAPQN ir JAV CHEA akreditacijos normas laimėjo keletą prestižinių nacionalinių ir tarptautinių kokybės apdovanojimų.

Statistika

 • Mokinių skaičius: 3000
 • Pasaulio partnerių skaičius: 170
 • Išduoti baigimo pažymėjimai: 33000
 • Užimtumo lygis per 6 mėnesius nuo studijų baigimo: 90 proc.

  Priėmimai

  Visi tarptautiniai pretendentai, atitinkantys KJU nuostatuose apibrėžtus priėmimo kriterijus, yra priimami į kompleksinę programą, kurią sudaro ikibakalauro arba priešmagistro (PREP) semestras ir pasirinktas bakalauro ar magistro kursas. Studentai, sėkmingai baigę PREP semestrą, automatiškai užsitarnaus vietą pasirinktame bakalauro ar magistro kurse KJU su sąlyga, kad iki PREP semestro pabaigos bus pasiekę išlaikymo balą. Akademiniai kreditai (ECTS) bus pripažįstami ir perkeliami į pasirinktas bakalauro arba magistro studijas, o tai reiškia, kad jau galite sukaupti pusę privalomų 30 ECTS už pasirinkto studijų kurso akademinį semestrą.

  Priėmimo kriterijai

  Bakalauro studijos:

  • baigtas vidurinis išsilavinimas, suteikiantis teisę stojantiesiems tęsti bakalauro studijas gimtojoje šalyje (aukštosios mokyklos diplomas)
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (bent IELTS 5.0 arba lygiavertis)

  Magistro studijos:

  • baigtos 6 ar daugiau semestrų bakalauro studijos (bakalauro pagyrimo laipsnis)*
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (bent IELTS 5.5 arba lygiavertis)

  Turizmo vadybos magistrantūroje ir įmonių plėtros magistrantūroje priimamas tik toje pačioje studijų kryptyje įgytas bakalauro kvalifikacinis laipsnis (pvz., turizmo, maitinimo, ekonomikos, komercijos, finansų ir kt.)

  Reikalavimai vizoms

  Pareiškėjai, atvykstantys iš šalies, kuriai pagal Šengeno acquis taikomas vizų režimas, reikia pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi studijų tikslais ir leidimo gyventi vizą (D vizą).

  Turėdami leidimo gyventi vizą (D-visa), į Vengriją galite atvykti tik vieną kartą, o su šiuo dokumentu Vengrijoje galite būti tik 30 dienų.

  Prašymas išduoti leidimą gyventi jūsų šalyje

  Prašymo dėl leidimo gyventi paketą turite pateikti Vengrijos konsulate, kuris veikia jūsų arba artimiausioje šalyje. Susisiekę su konsulatu galite paprašyti papildomos informacijos arba jums vadovaus mūsų atstovas jūsų šalyje.

  Leidimo gyventi vizos pakete turėtų būti šie dokumentai:

  • Užpildyta ir pasirašyta prašymo išduoti leidimą gyventi forma;
  • vizos mokesčio sumokėjimas;
  • Galiojantį pasą (kurio galiojimo laikas turi viršyti prašomos vizos galiojimą ne trumpiau kaip 3 mėnesius);
  • 1 paso dydžio spalvota nuotrauka (ne senesnė kaip 6 mėn.);
  • mokyklos lankymą patvirtinantys dokumentai (KJU išduotas Priėmimo raštas);
  • Apgyvendinimą patvirtinantys dokumentai (KJU išduotas apgyvendinimo patvirtinimas);
  • Dokumentai, patvirtinantys pragyvenimą Vengrijoje (notaro patvirtintas banko sąskaitos išrašas; ir (arba) tėvų deklaracija, remianti buvimą Vengrijoje. Banko paskolos rėmimui nepriimamos!);
  • Sveikatos draudimas arba lygiavertės finansinės galimybės;

  Stipendijos ir finansavimas

  Visi KJU studijuojantys studentai, turintys aktyvų statusą, turi teisę gauti Erasmus+ mobilumo stipendiją studijoms ir (arba) stažuotei užsienyje.

  Daugiau informacijos:

  Erasmus+ biuras:
  1139 Budapeštas, Frangepán g. 50-56
  Kambarys: 007

  Erasmus+ koordinatoriai:
  Annamária Bajusz (mobilumas studijoms)
  Sara Szakony (mobilumas stažuotei)

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Budapest

   1139 Budapest, Frangepán utca 50-56, , Budapest

   • Székesfehérvár

    8000 Székesfehérvár, Fürdő utca 1, , Székesfehérvár

    Klausimai