Keystone logo
Kokshetau University Named after Abay Myrzahmetov - KUAM Įmonių finansai, bankininkystė, bakalauras
Kokshetau University Named after Abay Myrzahmetov - KUAM

Įmonių finansai, bankininkystė, bakalauras

Kokshetau, Kazachija

0 Years

, Rusų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Programa skirta finansininkams finansuoti, atsižvelgiant į šiandienos reikalavimus. Tai taikoma įvairių sričių finansininkams: banko darbuotojams, draudimo kompanijoms ir kitiems profesionaliems finansinių paslaugų ir vertybinių popierių rinkos dalyviams, buhalteriams, auditoriams, ekonomistams, finansų konsultantams, direktoriams ir finansų direktoriams.

Finansininko profesinės savybės yra analitinis mąstymas, logika, gebėjimas įvertinti finansinius rodiklius ir numatyti ūkio subjekto vystymosi potencialą.

Pagal švietimo programą apmokyti absolventai vykdo profesinę, analitinę ir konsultacinę veiklą visų nuosavybės ir veiklos sričių įmonėse, finansų institucijose ir draudimo organizacijose, bankų įstaigose, hipotekos, lizingo, faktoringo, tarpininkavimo, pensijų, investicinėse bendrovėse, lombarduose. , mikrokreditų organizacijos, kredito partnerystės, vertybinių popierių rinkoje, draudimo, finansų ir investicijų rinkose, pinigų ir kapitalo rinkose, taip pat vykdyti mokslinių tyrimų veiklą atitinkamose organizacijose.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai