Keystone logo
© CU Marketing Department
Kutaisi International University

Kutaisi International University

Kutaisi International University

Įvadas

Kutaisi International University (KIU) yra geriausiai įvertintas valstybinis universitetas Gruzijoje ir pirmoji itin moderni aukštojo mokslo įstaiga Kaukazo regione. Universitetas teikia modernų, platų, gyvenamąjį išsilavinimą, prilygstantį pirmaujančioms JAV ir Europos institucijoms. KIU dėstytojai – šalies ir tarptautiniai profesoriai, geriausiai vertinami savo sričių ekspertai. Dėl strateginės partnerystės tarp KIU ir TUM International (Miuncheno technikos universiteto (TUM) dukterinė įmonė) daugiausia dirba tarptautiniai profesoriai iš Vokietijos. Mūsų garbės prezidentas yra buvęs TUM prezidentas prof. Wolfgangas Herrmannas. KIU remia Tarptautinis labdaros fondas – CARTU, paaukodamas 1 milijardą eurų. Universiteto tikslas – būti tarptautiniu švietimo, mokslo ir technologijų centru regione.

KIU miestelis yra Kutaisio mieste, trečiame pagal dydį Gruzijos mieste (Sakartvele). KIU miestelis išsidėstęs gražiame 150 hektarų žemės sklype ekologiškai švariame miške, per kurį teka upė.

Pagrindinė KIU strateginio plano dalis yra pasaulyje pirmaujančių medicinos ir mokslinių tyrimų centrų atidarymas. Tai apims KU hadronų terapijos centrą (HTC), kuriame yra du ciklotronai, protonų terapijos kliniką vėžiui gydyti ir Cyclotron tyrimų laboratoriją, skirtą remti tarptautinius bendrus medicinos ir eksperimentinės fizikos, radiacinės biologijos, chemijos tyrimus ir daugiadalykius projektus. Kutaisi International University miestelio patalpas suteiks IBA (Ion Beam Applications SA).

Inovacijos ir technologijos

Kutaisi International University (KIU) tikslas – palaipsniui vystytis į inovacijų ir technologijų centrą regione. Universiteto misija – kurti žmogiškąjį kapitalą, kuris remtų inovacijų ir naujų technologijų plėtrą. KIU studentai bus aprūpinti darbo rinkos paklausą atitinkančiais įgūdžiais. KIU mokymo programa suteikia galimybę savo studentams stoti į praktikos programas, sukurtas ir įgyvendinamas remiant privatų sektorių ir darbdavius.

Inovacijų skatinimas ir verslumo rėmimas regione bus pasiekiamas per klasterių centrą, kurį KIU plėtos ateityje. KIU inovacijų ekosistemą palaikančia veikla siekiama:

 • Teikti struktūrinę paramą inovacijoms, puoselėjant startuolius
 • Skatinkite ilgalaikės vertės kūrimą, kad sukurtumėte ateities verslą
 • Įkvėpkite įmonės kultūrą

KIU per savo verslumo strategiją ir veiklą, apimančią mokslinius tyrimus, mokymą ir technologijų perdavimą, siekia prisidėti prie tvarios inovacijų ekosistemos kūrimo Gruzijoje ir platesniame regione per žmonių, disciplinų, organizacijų ir sektorių ryšį.

2021 m. KIU įkūrė KIU Innovate – inovacijų ekosistemų platformą, kurios tikslas – palaikyti KIU įsitraukimą į pramonę.

KIU Innovate apima tris kryptis

 • KIU pramonės patariamoji taryba – ši aukšto lygio patariamoji taryba pataria KIU, kaip sėkmingai įtraukti pramonę ir tapti regiono inovacijų ir technologijų centru. Tarybos nariai yra prekybos rūmų, verslo asociacijų atstovai, pramonės lyderiai.
 • KIU verslo partneriai – pramonės ir valdžios institucijos, suinteresuotos bendradarbiauti su KIU įgyvendinant konkrečius projektus ir turinčios abipusiai naudingų ir bendrų tikslų siekiančių partnerystės idėjų.
 • Inovacijų ekosistemų platforma – siekiama remti KIU studentų ir absolventų startuolius, organizuoti technologijų perdavimą, kurti verslo inkubatorius ir įgyvendinti kitus inovacijas skatinančius projektus bei veiklas.

Universiteto ypatybės

Kutaisi International University Campus yra ekologiškai švarioje vietovėje netoli Kutaisio (antro pagal dydį Džordžijos miesto), išsidėsčiusi gražioje 150 hektarų žemėje, apsupta miško, per kurį teka upė.

Campus yra gerai sujungtas ir lengvai pasiekiamas. Jis yra 25 km nuo Kutaisio tarptautinio oro uosto ir tik 3 valandos kelio automobiliu nuo Gruzijos sostinės - Tbilisio. Kutaisio tarptautinis oro uostas yra sujungtas su pagrindinėmis Europos ir pasaulio kryptimis. Kutaisyje yra autobusų stotis ir geležinkelio stotis, iš kurios reguliariai kursuoja autobusų ir traukinių maršrutai.

KIU siūlo patogų ir pilnai įrengtą būstą studentams ir akademiniam personalui. Universitetas siūlo modernias ir modernias laboratorijas, studentų patalpas, kavines, bibliotekas, bendradarbystės zonas, interaktyvią mokymosi valdymo sistemą – visa tai sukurs į ateitį žvelgiančią, į technologijas orientuotą švietimo ekosistemą.

KIU siūlo bendrabučius ir būstą savo studentams ir darbuotojams miestelyje kartu su visais patogumais, reikalingais studijoms, moksliniams tyrimams ir turtingam studentų gyvenimui.

20-24 kvadratinių metrų buto tipo studija su autonominiu šildymu, karštu vandeniu, AC, balkonu, dušu, tualetu, virtuvėle su mikrobangų krosnele ir kriaukle, baldais (dvi viengulės lovos arba viena dvigulė lova, spinta, stalas su 2 kėdėmis, rašomasis stalas su 1 kėde) , knygų lentynos ir kt.), Wi-Fi, apsaugos, valymo paslaugos.

 • Dviejų vietų kambariai – 250 USD (mėnesį)
 • Vienviečiai kambariai – 500 USD (mėnesį)

  Priėmimai

  Vietos

  • Kutaisi

   ახალგაზრდობის გამზირი შესახვევი 5/7 4600 Chognari, Imereti, Georgia, , Kutaisi

   Klausimai