Keystone logo
© TESS
L’école de Condé

L’école de Condé

L’école de Condé

Įvadas

„École de Condé“ yra aukščiausia dizaino, iliustracijų, fotografijos, animacinio kino ir paveldo restauravimo aukštojo mokslo mokykla. Jos kursai yra užregistruoti Nacionalinio profesinių pažymėjimų katalogo (RNCP) 6 ir 7 lygiuose.

Išmokykite jus tapti aukšto lygio dizaineriais ir įvaizdžio profesionalais, gebančiais numatyti gilius visuomenės pokyčius, įsipareigoti pasaulio transformacijai, skaitmeninei revoliucijai ir pagrindinėms ekologinėms problemoms. Kūryba ir dizainas yra galingi svertai sugalvoti neabejotinai naują pasaulį.

Kiekvienas miestelis yra gyvenimo vieta, praktikuojanti kolektyvinį intelektą ir skatinanti iniciatyvos dvasią. Su mumis galite puoselėti savo patirtį ir ja pasidalinti. Pagarba ir atsidavimas kiekvienam aistrai, pasitikėjimas savimi yra būtini.

Mokykla praktikuoja išradingą, atvirą, geranorišką ir reiklią pedagogiką, peržengdama save. Ji siekia būti akademinio ir kūrybinio meistriškumo ir prisitaikymo prie konkrečių situacijų konvergencijos vieta.

Jie yra keturių dizaino sričių dalis: grafinis dizainas, architektūra, interjeras, produktas, mada, skaitmeninės kūrybos UX vartotojo sąsajoje, iliustracijų ir komiksų fotografija, animacija ir paveldo atkūrimas.

Organizuojamas ir skatinamas šių skirtingų kursų studentų bendradarbiavimas, leidžiantis visiems patirti jų papildomumą.

Mūsų mokymo kursai leis jums atrasti ir sukurti savo kursą, kai einate per savo studijas. Galėsite sukurti savo profesinį tinklą, kuris palengvins jūsų integraciją į darbo pasaulį!

Nesvarbu, ar per partnerystę, stažuotes ar kelių verslo forumų organizavimą, mes visada artimai bendraujame su profesiniu pasauliu.

Septynių miestelių tinklas Prancūzijoje: Paryžius, Lionas, Bordo, Nica, Nansija, Marselis ir Tulūza, du miesteliai Italijoje su IAAD: Turinas, Bolonija ir du miesteliai Ispanijoje, Barselonoje, Madride, skatina mobilumą ir atsiveria tarptautiniams: „Erasmus“ programa, tarptautinės stažuotės ir seminarai ...

Vietos

  • Bordeaux

    Rue de la Benauge,59, 33100, Bordeaux

    Klausimai