Keystone logo
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Įvadas

La Salle Campus Barcelona - URL yra daugiau nei šimto metų istoriją turintis tarptautinis universiteto centras, skirtas visiškam žmonių mokymui. Mes esame Ramono Llulo universiteto, pirmojo privataus ne pelno siekiančio universiteto Katalonijoje, nariai.

Susitelkę į penkias žinių sritis, kurios yra IRT inžinerija ir technologijos, informatikos mokslas, architektūra ir statyba, vadyba ir menas, dizainas ir technologijos, mes dirbame su misija ugdyti vertingus specialistus, galinčius teigiamai prisidėti prie teisingesnio ugdymo. ir tvaresnė visuomenė.

Mūsų miestelis yra išsami erdvė, apibrėžta jo švietimo ir mokslinių tyrimų branduolio, kuriame taip pat yra verslo inkubacinis parkas „La Salle Technova Barcelona“, leidžiantis užmegzti ryšius tarp akademinio ir verslo pasaulio, ir daugybė įrenginių, kurie skatina universiteto gyvenimą, pvz. kaip gyvenamųjų patalpų salė, sporto patalpos, laboratorijos ir erdvės skirtingoms veikloms plėtoti, kurias skatina patys studentai.

Šioje aplinkoje susiburia visa švietimo bendruomenė. Mes esame tarptautinis universiteto miestelis, kuris veikia kaip pavyzdys, pripažintas rengiant prisidedančius žmones. Mes didžiuojamės savo tarptautiniu absolventų tinklu, kurie visada pripažįstami dėl savo profesionalumo, taip pat dėl stipraus socialinio pašaukimo.

Tikiuosi, kad naršydami šioje svetainėje galėsite atrasti viską, ko ieškote. Mūsų miestelio durys visada atviros.

Sveiki atvykę į La Salle Campus Barcelona - URL.

Josepas M. Santosas

Generalinis direktorius

Pažink mus

La Salle yra institucija, turinti daugiau nei 300 metų istoriją ir plačią tarptautinę veiklą. Mes buvome pradininkai siūlydami studijas, kurios visada pritaikytos rinkos ir visuomenės poreikiams. Esame pasiryžę kokybiškam švietimui ir vertybėms ateities jaunimui, nes žmonės yra pirmoje vietoje.

Misija ir vertybės

Esame tarptautinis, tarpkultūrinis ir tarpreliginis universitetinis miestelis, kuris veikia kaip sektinas pavyzdys, pripažintas ugdant prisidedančius žmones. Mes suteikiame savo studentams gilius mokslinių tyrimų pajėgumus ir būtinus pagrindus, kad galėtume spręsti skirtingas ir naujausias technologijas.

Verslo ir visuomenės profesionalai

Svarbiausia yra žmonės. Mes deriname etiką, vertybes ir techninį išsilavinimą, kad susidurtume su ateities iššūkiais.

La Salle Campus Barcelona “ misija yra pasiūlyti kokybišką ir aukšto lygio mokymą pasauliniu mastu. Mūsų tikslas yra suteikti studentams žinių, įgūdžių ir patirties, būtinų norint būti labai efektyviems plėtojant savo profesinę karjerą.

„ La Salle Campus Barcelona mokome profesionalų, turinčių aukštą etinį įsipareigojimą ir turinčius būtinas vertybes, kad būtume novatoriški, mokėtume prisitaikyti prie pokyčių ir nuolat vykstančios visuomenės transformacijos. Visa mūsų mokymo, tyrimų ir žinių perdavimo veikla yra susijusi su tvirto ir išsamaus gyvenimo projekto kūrimu.

Pagrindiniai mūsų universiteto centro tikslai yra šie:

 • Perduokite žinias studentams, kurie prisijungia prie mūsų edukacinių programų.
 • Perkelkite žmogiškąjį kapitalą į visuomenę, įtraukdami mūsų absolventus į organizacijas.
 • Perkelkite naujausius technologijų pasiekimus, kad sukurtumėte vertę tose vietose, kur jie yra naudingi ir reikalingi.
 • Technologijų ir verslo inovacijų parke sukurtos perdavimo įmonės, norėdamos prisidėti prie verslo struktūros plėtros.

La Salle skaičiais

Įstojo daugiau nei 4000 studentų. 25% studentų yra tarptautiniai. 75 100 m2 infrastruktūros mokymo, paslaugų ir lauko erdvėms.

 • 77 šalys
 • +1 000 mokyklų
 • 60 universitetų centrų
 • +85 000 mokytojų
 • +1 000 000 studentų

Metodika

Naujajam įpročiui reikalingas naujas mokymo ir mokymosi būdas, pritaikytas nuolat kintančiai situacijai, kuriai reikalingas lankstus mokymasis, neturint vienos metodikos, tačiau kelios galimybės, kurios protingai ir technologiškai prisitaiko prie visų naujų mokinių ugdymosi poreikių.

La Salle Campus Barcelona “ sukūrė naują individualizuotą ugdymo modelį „Išmanusis mokymasis“, kur mokinys yra ugdymo proceso centre, lankstus, protingas ir pagrįstas technologijų, pritaikomų prie vietos poreikių, derinimu. , nuotolinis ir internetinis mokymas.

Norint įgyvendinti išmanųjį mokymąsi, klasės keičiamos į išmaniąsias klases su technologija, kuri garantuos visų mokinių mokymą vietoje ir užtikrins, kad jie gyventų kokybišką švietimo patirtį, pritaikytą jų poreikiams ar aplinkybėms, kad ir kur jie bebūtų. sanitarinį scenarijų per kitus kursus. Naujas modelis ir įdiegta technologija leis mokiniams vietoje, kurie reikalauja dalyvauti tiesiogiai ir dalyvauti užsiėmimuose, fiziškai nebūdami klasėje.

Naujasis modelis leis tarptautiniams studentams, negalintiems patekti į mokslo metų pradžią, pradėti programas taip, lyg jie būtų miestelyje. Panašiai, jei kurso metu kai kuriems studentams yra sunku fiziškai patekti į miestelį, sesijos ir praktikos galėtų būti vykdomos laikinai, nuotoliniu būdu ir gyventi, išlaikant tą patį akademinį tvarkaraštį, tą pačią išsilavinimo patirtį ir palaikant ryšį su likusiais studentais. grupėje ir miestelyje.

Išmaniojo mokymosi modelio ypatybės

 • Dalyviai geografiškai paskirstyti realiuoju laiku (studentai ir už klasės ribų)
 • Prisitaikymas prie kiekvieno studento pageidavimų ir mokymosi poreikių.
 • Stiprina studentų socialinius santykius ir bendradarbiavimą.
 • Didelis įsitraukimas
 • Natūrali sąveika
 • Jungiamumas iš bet kurio įrenginio.
 • Prieiga prie mokymosi išteklių ir susijusių paslaugų
 • Paslaugų ir platformų sąveika.
 • Mokymosi ir individualių įrašų stebėjimas

Statistika

La Salle skaičiais

Įstojo daugiau nei 4000 studentų. 25% studentų yra tarptautiniai. 75 100 m2 mokymo, paslaugų ir lauko teritorijų infrastruktūra.

 • 77 šalys
 • +1000 mokyklų
 • 60 universitetų centrų
 • +85 000 Mokytojų
 • +1 000 000 studentų

  Vietos

  • Barcelona

   Llucanes,41, 08022, Barcelona

   Klausimai