Keystone logo
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull Verslo intelekto ir duomenų analizės bakalauro laipsnis
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Verslo intelekto ir duomenų analizės bakalauro laipsnis

Barcelona, Ispanija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline *

02 Sep 2024

EUR 14 220 / per year

Stovykloje

* priėmimo procesas tęsiasi tol, kol programa bus užpildyta.

Įvadas

Laipsnis skirtas kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžius turintiems studentams, norintiems vadovauti sprendimams ir pakeisti procesus verslo pasaulyje.

Pagrindinis laipsnio tikslas yra mokyti specialistus, turinčius atitinkamų asmeninių ir profesinių įgūdžių, prisiimti duomenų analizės funkcijas ir jų aiškinimą, kad būtų galima priimti sprendimus įvairiose strateginėse įmonių srityse.

Verslo žvalgybos ir analizės laipsnis apjungia pagrindinius verslo valdymo mokymus, būdingus verslo administravimo ir valdymo laipsniams, tačiau su labiau technologine vizija, siekiant įvaldyti duomenų apdorojimą, taikomą rinkodarai, logistikai, verslo plėtrai ir produktų dizainui.

Šis naujoviškas laipsnis, sukurtas remiantis La Salle universiteto patirtimi technologijų ir verslo valdymo srityse, rengia studentus ieškoti sprendimų svarbiausioms verslo ir įmonių problemoms. Pasitelkdami patyriminio mokymo metodiką, praktiškai taikydami etiką ir kūrybinį mąstymą, studentai išmoksta būtinų įrankių verslo pasaulio poreikiams tenkinti.

Įdomūs skaičiai

 • 31% užsienio studentų International Campus
 • 7/10 pasaulio įmonių yra technologinės
 • Miestelyje yra 73 tautybės

Tikslai

Baigę šį laipsnį būsite pasirengę tapti naujos kartos vadovų dalimi. Būsite nuodugniai išmokę:

Strategiškai pasinaudokite duomenų analize priimant sprendimus verslo aplinkoje, atsižvelgiant į didelį jų potencialą dabartiniame pasauliniame kontekste. Mokymas šioje srityje grindžiamas technikomis ir rinkimo priemonėmis, duomenų analize ir vizualizacija, laikantis atitinkamų teisinių ir etinių principų.

Kurkite ir vykdykite verslo analizės projektus, perduokite rezultatus ir taikykite analizę, atsižvelgdami į bendrą įmonės viziją.

Būsite apmokyti kūrybinių ir inovacinių procesų, mokymosi metodų ir strategijų, kad turėtumėte ir plėtotumėte idėjas, teikiančias vertę ekonomikai ir visuomenei, kad turėtumėte viziją ir būdą, kaip tai padaryti tvariai ir etiškai, prisiimdami atsakomybę gerinti mūsų visuomenę.

Įgyti verslumo mąstyseną (verslumo mąstymą ir veikimą). Mokymai skirti studentams, turintiems patirties, susijusios su naujo verslo kūrimo ir plėtros realybe.

Suprasti, kaip naujos technologijos kuriamos daugiausia verslo požiūriu. Galėsite nustatyti naujų technologijų sukurtas galimybes ir kaip užfiksuoti jų sukuriamą vertę. Priimant kritinę perspektyvą apie riziką ir grėsmes, kurios gali kilti šioje srityje, ir kaip ją etiškai ir tvariai valdyti.

Remiantis RD 1393/2007, spalio 29 d. Ši programa pradėjo 2021/22 kurso įgyvendinimo tikrinimo procesą.

Metodika

Verslo intelekto ir „Analytics“ laipsnio mokymasis grindžiamas „La Salle“ dinamine metodika. Pagrindiniai jo punktai yra šie:

 • Mūsų mokymosi pagal iššūkį metodas
 • Įgalinimas žinių, įgūdžių ir įrankių
 • Internacionalizacija ir globalizacija
 • Technologijos kaip raktas į mokymąsi

Mokymasis pagal iššūkį
Teorija bus nuolat taikoma realiai praktinei realybei -valdymo atvejams, projektams su įmonėmis, verslo modeliavimui, problemų sprendimui -. Taip pat analizuosite esamas teorijas, kad sukurtumėte gilų verslo pasaulio supratimą.

Žinios, gebėjimai ir priemonės
Gausite praktinį požiūrį į mokymąsi, kuris leis tobulinti ne tik žinias, bet ir asmeninius bei profesinius įgūdžius. Parengsite pradėti profesinę karjerą greitai besikeičiančioje tarptautinio verslo aplinkoje. Komandinis darbas, vadovavimo ir bendravimo įgūdžiai, praktinis įrankių naudojimas (duomenų bazėms kurti ir valdyti, interneto plėtrai, socialinės medijos kanalų turiniui valdyti, IT sistemoms ar mobiliųjų programų projektavimui ir valdymui) bus labai svarbus jūsų mokymosi procese.

Tarptautinis pagal apibrėžimą
Internacionalizacija yra vienas iš mūsų bruožų, todėl mūsų programą sukūrė ir jai vadovavo tarptautinė pedagogų komanda. Jūs turite kultūrinę įvairovę, turinčią daugiau nei 40 tautybių ir mokytojų iš viso pasaulio. „La Salle“ suprantame, kad studentai turi turėti tarptautinės patirties, kad galėtų augti kaip asmenybė, todėl siūlome jums daugybę galimybių (viešnagės Šanchajuje ir San Franciske bei Jungtinių Tautų pavyzdinis projektas Niujorko mieste). ), kuris leis jums daryti skirtingas programas Londone, Paryžiuje, Briuselyje, Frankfurte, Australijoje, Kinijoje ar Lotynų Amerikoje.

Technologijos svarba
Ši studijų programa sujungia technologijų ir verslo pasaulį. Įmonės, ekonomika ir mūsų visuomenė sparčiai keičiasi technologijomis. Tai suprantame, kad verslo studentai turi suprasti technologijų svarbą ir tai, kaip jas valdyti, kad būtų sukurtos naujos galimybės. Ruošiame jus ateičiai, kad būtumėte pasirengę pokyčiams ir netikrumui bei pasinaudotumėte technologijų galimybėmis, kad mūsų visuomenė taptų geresne vieta.

Protingas mokymasis

Naujas ugdymo modelis naujam normalumui.

Ši nauja norma reikalauja naujo mokymo ir mokymosi būdo, pritaikyto prie besikeičiančios ir neaiškios situacijos, reikalaujančios lankstaus, protingo ir technologinio mokymosi, kuris prisitaiko prie visų naujų mokinių ugdymosi poreikių .

La Salle Campus Barcelona - Ramon Llull universitetas pritaria naujam „Smart Learning“ modeliui ir žengia dar vieną žingsnį į naujovišką DNR, paveikdamas visas ugdymo proceso sritis: paslaugą studentams, tarptautinius mainus, nuotolines stažuotes, nuotolinio darbo modelį, taikomą stažuotėms su įmonėms, darbo bankui ir mokslinių tyrimų projektams.

Kas yra naujas išmaniojo mokymosi modelis?

Klasėse įdiegtos pažangiausios technologijos, leidžiančios tiek nacionaliniams, tiek tarptautiniams studentams, negalintiems patekti į universiteto miestelį, lankyti ir dalyvauti pamokose, nebūnant fiziškai klasėje. Užsiėmimai, rengiami su mokiniais vietoje, bus tiesiogiai transliuojami internetu, o virtualiai dalyvaujantys bus rodomi ekranuose, kad mokytojai ir mokiniai vietoje galėtų juos pamatyti ir su jais bendrauti. Visi studentai, tiek vietoje, tiek tie, kurie negali atvykti į miestelį, sudarys vieną grupę, išlaikydami tą patį akademinį tvarkaraštį ir bendraudami su savo klasės draugais ir mokytojais.

Naudodami naują išmaniojo mokymosi modelį, mokiniai bus apmokyti:

 • Individualizuotas, nes prisitaiko prie mokinio ir jo poreikių ar aplinkybių, nepriklausomai nuo sveikatos scenarijaus.
 • Lankstus, nes įveikia internetinių ar tiesioginių metodų kliūtis su platforma, leidžiančia mokytis akis į akį, mišriai ir nuotoliniu būdu.
 • Protingas, nes tai naujas mokymo ir mokymosi būdas, apjungiantis fizinę ir interaktyvią patirtį.
 • Technologiškai, siekiant įgyvendinti išmaniojo mokymosi metodiką, klasės buvo pertvarkytos į išmaniąsias klases, kurias sudaro:
  • Garso sistema su daugiau nei 8000 virtualių mikrofonų klasėje
  • Fotoaparatai su dirbtiniu intelektu
  • Išmaniosios lentos, skirtos bendrinti turinį į „Smart Classroom“ ir iš jo, taip pagerinant bendradarbiavimą.

Protingas mokymasis išmaniajame miestelyje

Taip pat buvo atliktas darbas pritaikant visas infrastruktūras, kad būtų sukurtas išmanusis miestelis (klasės, laboratorijos, inkubatorius, mokslinių tyrimų infrastruktūra, bendros patalpos, paslaugos, studentų gyvenamoji vieta, treniruoklių centras, sodai), kad jos taip pat būtų tvarios ir aplinkai nekenksmingos erdvės . Taip pat buvo sumontuota temperatūros kontrolė, rankų dezinfekavimo priemonių dozatoriai, specialūs muilai, be kitų priemonių, padidintas ir pakeistas valymo protokolas.

La Salle - Universitat Ramon Llull“ stengiamės pasiūlyti studentams kokybišką išsilavinimą ir universitetinę patirtį be kliūčių, kad ir kur jie būtų.

Karjeros galimybės

Įgiję verslo žvalgybos ir analizės laipsnį, įgysite tvirtą verslo valdymo ir technologijų įgūdžių ir žinių bazę. Baigę turėsite tarptautinę viziją ir verslų bei novatorišką požiūrį į verslo valdymą.

Jūs įgysite reikiamų žinių, kad galėtumėte profesionaliai kvalifikuoti pagal įvairiausias galimybes:

Galite būti pasamdytas bet kurioje finansų, rinkodaros vadybos, operacijų, žmogiškųjų išteklių, technologijų ir inovacijų vadybos ar projektų valdymo srityse.

Jūs galėsite būti įdarbintas tarptautiniu lygmeniu ir galėsite dirbti daugiakultūrėje darbo aplinkoje. Įgyti įgūdžiai, apimantys bendravimo, komandinio darbo, vadovavimo, planavimo, organizavimo ir analitinius įgūdžius, leis greitai mokytis ir tobulėti organizacijos kontekste.

Būsite pasirengę pradėti verslumo projektus ir kurti savo įmonę („Start-Up“).

Kai kurios galimos karjeros galimybės yra verslo žvalgybos konsultantas, duomenų analizės konsultantas, skaitmeninio verslo plėtros vadovas / „BizDev“, skaitmeninių produktų vadovas, vartotojų analitikas / skaitmeninė auditorija, „BB“ šaltinio vadovas: „Big Data“, programų rinkodaros analitikas, el. Prekybos analitikas, rinkodaros analitikas internete, Socialinių tinklų kasyba, technologijų verslo konsultantas, verslo žvalgybos konsultantas/kūrėjas, verslininkas skaitmeninėje aplinkoje .

Be to, galėsite dalyvauti universiteto magistrantūros programose.

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai