Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Los Angeles Film School

The Los Angeles Film School

The Los Angeles Film School

Įvadas

Įsikūręs Holivudo širdyje, The Los Angeles Film School aptarnauja bendruomenę ir jos studentus nuo 1999 metų. Ši akredituota VA patvirtinta įstaiga siūlo karjeros orientuotą bakalauro laipsnį skaitmeninių filmų kūrimo, kino, grafinio dizaino, pramogų verslo ir Animacija ; taip pat muzikos gamybos, garso gamybos ir filmų mokslo laipsnių asocijuotas asmuo. Jo patogumai yra istorinis RCA pastatas, 6363 „Sunset Boulevard“, o mokykla siūlo savo studentams galimybę naudotis ta pačia įranga, kurią naudoja pramonės specialistai. Holivudo reporteris pavadino The Los Angeles Film School “ - viena iš geriausiai įrengtų privačių mokymosi centrų šalyje. The Los Angeles Film School laisvalaikio specialistų fakultetas uždirbo daugybę pagrindinių filmų, vaizdo žaidimų ir albumų. Mokyklos absolventai dirbo GRAMMY® ir Oscar® projektuose. Absolventai gavo apdovanojimus filmų festivaliuose visame pasaulyje ir sukūrė daugialypės platinos albumus. „Mes išreiškiame nieko, bet didžiuojamės, kai kalbame apie mūsų absolventus. Jų daug apdovanojimų ir pasiekimų yra mūsų mokinių sunkus darbas ir atsidavimas“, - teigia The Los Angeles Film School prezidentas Diana Derycz-Kessler. Norėdami gauti daugiau informacijos apie The Los Angeles Film School , apsilankykite: www.lafilm.edu arba skambinkite telefonu 323.860.0789. Los Andželo kino mokykla "src =" // www.masterstudies.com/element_db/32/32728_Untitled101.jpg "alt =" Los Andželo kino mokykla "/>

MŪSŲ ISTORIJA

1999 m. Pavasarį Holivudo profesionalų grupė įkūrė Los Andželo kino mokyklą . Jų tikslas buvo sukurti instituciją, kurioje pramonės veteranai galėtų dalytis savo žiniomis apie filmų gamybą su naujos kartos filmų kūrėjais. alt = "Los Andželo kino studija 2004 m. išplėtė savo pasiūlymus, taip pat įtraukdama Los Andželo įrašų mokyklos įrašų inžinerijos pažymėjimo programą. Šiandien mokykloje siūlomi bendrojo ir bakalauro laipsniai įvairiose disciplinose visoje pramogų ir žiniasklaidos pramonėje, įskaitant animaciją, žaidimą , pramogų verslo, filmų, muzikos kūrimo ir įrašymo menus.

MŪSŲ MISIJA

Los Andželo kino mokyklos misija - įkvėpti moksleivius išradingu švietimo metodu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama pasirengimui karjeros galimybėms pramogų industrijoje. Mes tai darome su mokymo programa, kuri sujungia technines žinias su meniniu tyrimu ir kūrybiškumu, kurią moko pramonės specialistai. Mūsų švietimas yra pasiekiamas per atspindinčius mokymo metodus ir praktinį mokymą Holivudo centre, pasaulio pramogų sostinėje. Mūsų programos yra skirtos subalansuoti siekiančius talentus pramonės praktikoje ir dabartinėse technologijose, leidžiančios jiems atrasti savo individualius balsus bendradarbiaujant ir realizuojant savo karjeros tikslus pramogų industrijoje.

MŪSŲ KAMPUS

Campus šiuo metu užima daugiau nei 250 000 kvadratinių pėdų vietos Holivudo, Kalifornijos širdyje, su mokymo įstaigomis, esančiomis istoriniame RCA pastato (6363 Saulėlydžio bulvaras), žymios "Ivar" teatro (1605 Ivar aveniu), profesionalios kokybės įrašymo studijos Los Andželos įrašų mokykla (6690 Saulėlydžio bulvaras) ir pagrindinė būstinė, esanti 6 083 Sunset Boulevard, 90028, Holivudas, CA.

Vietos

  • Los Angeles

    The Los Angeles Film School 6363 Sunset Bo Hollywood, 90028, Los Angeles

Klausimai