Keystone logo
© Lakeland University
Lakeland University

Lakeland University

Lakeland University

Įvadas

Įkurtas 1862 m., Lakeland universitetas yra novatoriškas, prieinamas, ketverių metų, privatus universitetas, kuris integruoja laisvuosius menus su patirtiniu mokymusi per savo apdovanojimus pelniusią bendradarbiavimo švietimo programą. Lakelando universitete studijuoja apie 2 000 studentų, įskaitant bakalauro studentus pagrindiniame miestelyje, esančiame Šeboigano apygardoje, Viskonsino valstijoje, bakalauro ir magistrantūros studentus, besimokančius vakariniuose ir internetiniuose kursuose viename iš šešių Viskonsino valstijoje esančių Lakelando centrų, ir bakalauro studentus, studijuojančius Tokijo (Japonija) miestelyje. Daugiau informacijos rasite lakeland.edu. Lakeland yra akredituotas Higher Learning Commission

Priėmimai

Ko reikia norint įstoti į Lakeland University ? Lakeland yra neprivaloma institucija, kuri didžiuojasi tuo, kad svarstydama kandidatą į priėmimą laikosi holistinio požiūrio. Nors studentai gali pasirinkti, ar jų testų rezultatai turi įtakos priėmimo procese, ar ne, suprantame, kad bandant apibendrinti jūsų akademinį potencialą viename egzamine yra būdingų trūkumų. Mes ieškome studento, kuris nori mokytis ir būti bendruomenės, kuri specializuojasi individualaus dėmesio tiek akademiniame, tiek tarpasmeniniame gyvenime, nariu.

Būk muskusas

Lakeland University nuolat priima studentus ištisus metus. Norėdami maksimaliai padidinti būsto pasirinkimą ir finansinės pagalbos paketą, siūlome pateikti paraišką anksti baigus vidurinės mokyklos metus. Rekomenduojame šiuos aukštosios mokyklos parengiamųjų darbų skyrius:

 • Anglų kalba: 4 metai
 • Matematika: 3-4 metai
 • Gamtos mokslai: 3 metai
 • Socialinės studijos: 2 metai
 • Užsienio kalbos: 2 metai
 • Bet kokie papildomi kursai kolegijos parengiamosiose srityse

Stipendijos ir finansavimas

Lakeland yra įsipareigojusi teikti išskirtinę vertę valdomomis kainomis. Štai kodėl mes siūlome įvairias stipendijas, kurios padės padaryti jūsų mokymosi išlaidas prieinamesnes.

Taip pat raginame visus studentus, besikreipiančius dėl stipendijų, pateikti nemokamą paraišką dėl federalinės studentų pagalbos (FAFSA).

Gavę priėmimą į Lakeland , galite pradėti teikti paraiškas dėl stipendijų per savo ateities Muskie portalą. Norėdami pasiekti portalo svetainę, naudosite prisijungimo informaciją, kurią sukūrėte pirmą kartą kreipdamiesi į Lakeland . Kiekviena stipendijos galimybė bus nurodyta kaip „Forma“ jūsų kontroliiniame sąraše.

Jei turite klausimų ar norite papildomos informacijos apie stipendiją, susisiekite su savo priėmimo konsultantu arba finansinės pagalbos biuru!

Why study at {school_name_variable}

Lakeland University siūlo novatoriškus būdus studentams įgyti akademinius laipsnius ir įgyvendinti savo karjeros tikslus.

Lakeland neseniai buvo pagerbtas US News & World Report savo metiniame geriausių koledžų sąraše už tai, kad jis yra tarp geriausių vidurio vakarų regiono mokyklų, skatinančių savo studentų socialinį mobilumą.

Keletas kitų priežasčių, kodėl studentai pasirenka Lakeland :

 • Mūsų apdovanojimus pelniusi bendradarbiavimo švietimo programa
 • Paleisti: Lakeland Student-Run Businesses
 • Mūsų populiarios „BlendEd“ ir „BlendEd Live“ platformos
 • Maksimalus pervedimo kreditas
 • Šešios patogios vietos aplink Viskonsiną

Awards & Accreditations

Lakeland University yra akredituotas Aukštojo mokymosi komisijos (HLC). Aukštosios mokyklos, siekdamos išlaikyti savo akreditaciją, privalo periodiškai atlikti išorinius vertinimus. Paskutinis išsamus Lakeland University vertinimas įvyko 2019 m. Po šio vizito, rekomendavus lankytojų komandai, universitetas gavo dešimties metų pakartotinį akreditacijos patvirtinimą. Aukštojo mokslo komisija 2023 m. vasarą atliks Lakeland 4 metų apžvalgą.

Higher Learning Commission, service mark

Specializuota akreditacija:
Valstybės patvirtinimai:

Lakeland University bakalauro mokytojų rengimo ir magistrantūros konsultantų rengimo programas patvirtina Viskonsino Viešojo mokymo departamentas.

Lakeland University klinikinio psichikos sveikatos konsultavimo absolventų programa yra patvirtinta Viskonsino saugos ir profesionalių paslaugų departamento kaip iš anksto patvirtinta profesinio konsultavimo programa pagal MPSW 14.01.

Lakeland University klinikinio psichikos sveikatos konsultavimo magistrantūros programa taip pat yra patvirtinta Viskonsino saugos ir profesinių standartų departamento kaip išankstinio sertifikavimo programa piktnaudžiavimo narkotikais konsultantams.

Lakeland University dalyvauja valstybės įgaliojimų abipusiškumo susitarimuose. Lakeland University yra geros būklės Nacionalinės valstybės įgaliojimų abipusiškumo susitarimų tarybos (NC-SARA) narys. Taigi Lakeland yra įgaliotas teikti programas ir paslaugas dalyvaujančių valstybių, teritorijų ir protektoratų gyventojams.

SARA seal 2024 participating institution

Slaugos bakalaureato studijų programa yra akredituota Koleginio slaugytojų mokymo komisijos.

Vietos

 • Plymouth

  W3718 South Dr, Plymouth, 53073, Plymouth

Klausimai