Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Lander University

Lander University

Lander University

Įvadas

Įkurta 1872 lander universitetas yra bendro švietimo, valstybinės padeda, išsamus, regioniniu, ketverių metų universitetas Greenwood, SC maždaug 2700 studentų, lander suteikia išskirtines galimybes mokytis pagal savo tradicinių laisvųjų menų ir mokslo programas, ir jos profesinės programas verslo, švietimo ir slaugos.

Misija

Pagrįstas įsitikinimu, kad švietimas yra išlaisvinantis jėga, kuri leidžia individui gyventi prasmingą veiklą gyvenimą, iš asmeninio pasitenkinimo, o paslaugų kitiems kaip kaimynės ir piliečio, lander universitetas išsirinko mokymo ir mokymosi, kaip jos Pagrindiniai rūpesčiai ir teikti sudėtingas išsilavinimą kvalifikuotų studentams, kaip savo misiją.

Per savo laisvųjų menų programas ir profesinių mokyklų verslo, švietimo ir slaugą, Universitetas siūlo bakalauro mokymo programą, kuri sujungia platų liberalią švietimą su specializuota studija pirmaujanti arba nedelsiant taikyti, karjeros ar daugiau pažengęs tyrimas.

Bakalauro programos suteikia galimybes studentams pasiekti kompetenciją pagrindinių drausmės ir ištirti platų pagrindinę mokymo programą, skirtą padėti jiems plėtoti gebėjimą (1) rinkti ir kritiškai analizuoti informaciją iš įvairių sričių ir naudoti šią informaciją, kaip pagrindas pagrįstų sprendimų ir veiksmingas problemų sprendimas, (2) sintetinti įvairias idėjas ir informaciją, ir (3) aiškiai suprasti ir perteikti idėjas.

Be savo bakalauro programas, lander teikia ribotą skaičių magistro programų ir podiplominių kursus, kurie reaguoja į kritines poreikiams nedelsiant regione ir valstybėje. Parama Universiteto vaidmenį kaip mokymo įstaiga ir pripažįstant, kad stipendija yra svarbu užmegzti ir palaikyti kompetenciją nurodymu lander fakultetas užsiimti mokslo ir kūrybinę veiklą, atitinkančiomis jų mokymo srityse. Be to, dėstytojai ir darbuotojai pripažįsta, LANDER atsakomybę visuomenei ir vietos ekonomikai; todėl universitetas tarnauja kaip intelektinės ir kultūros centras ir bendradarbiauja su įvairiomis įstaigomis, mokyklomis, ir įmonėms.

Universitetas įsikūręs netoli Greenwood, mažame Pietų Karolinos miesto centre, jungia miesto su kaimo ir tradiciniai su modernių funkcijų. Didžiuojasi savo tapatybę, kaip mažas, studentą orientuoto viešojo ketverių metų universitete puoselėjimo edukacinę aplinką, lander yra įsipareigojusi palaipsniui, bet ribotos augimo maždaug 3300-3500 mokinių dydžio. Kadangi studentas sėkmė priklauso didele dalimi nuo pasirengimą Universitetas pasilieka priėmimą į tiems studentams, kurie gali įrodyti pakankamą pasirengimą aukštojo mokslo arba per prognozuojamą VPS arba per ankstesnės sėkmės kitą povidurinio įstaiga.

Nors lander tarnauja pirmiausia studentai iš septynių apskrities teritorijoje (Greenwood, Laurens, Edgefield, Abbeville, McCormick, Newberry, ir SALUDA) ir atspindi demografinę įvairovę šioje apygardoje, ji siekia atkreipti studentų iš visų Pietų Karolina regione, taip pat nuo kitos valstybės ir užsienio šalių, nes geografiškai įvairi gyventojų geriau tarnauja mokosi švietimo interesai visiems studentams. Lander daugiausia traukia kvalifikuotų tradicinių dieninių studentų, bet taip pat palankiai vertina netradicinė ir neakivaizdinių studijų studentų.

LANDER universiteto įsipareigojimą padidinti galimybes mokytis šių įvairaus apygardose atspindi įsitikinimą, kad piliečiai laisvoje visuomenėje turi teisę į praturtinti naudą aukštojo mokslo.

Patvirtinta Lander Trinapolio: 1997 kovo 19, Patvirtinta lander universiteto patikėtinių tarybos: Kovo 20, 1997 Patvirtinta Pietų Karolinos Komisijos aukštojo mokslo: Balandis 9, 1997

institucinis efektyvumas

Lander universitetas yra įsipareigojusi išsamią programą, institucinę veiksmingumą: tyčinis, sisteminga, analitinis ir nuolatinis procesas rinkti, analizuoti ir priimti sprendimus, pagrįstus duomenis ir informaciją, susijusią su kiekvieno padalinio ir Universiteto tikslus.

Graduate Management Admission Test arba Biuro institucinio vertinimo ir veiksmingumo yra atsakingos už vertinimo ir institucinė efektyvumo pastangas visų padalinių universiteto, įskaitant akademinių ir paramos vienetų. Strateginio plano tikslų ataskaita kortelė yra metinis, universiteto mastu siekiant nustatyti, kokiu mastu strateginio plano tikslus, apibrėžtus Patikėtinių taryba, yra pasiekta kulminacija.

Lander universitetas yra akredituotos Komisijos kolegijų Pietų asociacija kolegijų ir mokyklų (SACSCOC) sudaryti bakalaureato ir magistro laipsnius.

Žemių universiteto istorija

Lander universitetas buvo įkurtas kaip moterų koledže metodistų dvasininkas Samuel Lander 1872, kaip WILLIAMSTON Moteris koledže Williamston, Pietų Karolina. Ji liko privačią įstaigą 26 metus.

1898, kolegija įgijo Pietų Karolinos konferencijoje metodistų Episcopal Church, Pietų paramą. 1904, kolegija buvo perkelta į Greenwood, SC, ir buvo pervadintas Lander kolegiją garbei jo įkūrėjas.

Vyrai buvo priimti 1943 m, o institucija yra dabar visiškai abi lytys mokosi kartu.

1948, kai metodistų konferencijoje, pagal konsolidavimo politiką savo švietimo pastangų, nusprendė nutraukti paramą Lander kolegijos suinteresuotosios piliečiai Greenwood suformuotas žemių fondą kaip nepelno korporacijos ir išnuomojo kolegiją nuo bažnyčios.

1951 metais, iš Greenwood apskrities gautas kolegijos vardą ir turtą iš metodistų konferencijoje. Pietų Karolina Generalinė Asamblėja sukūrė Greenwood apskrities ugdymo komisija, žinomas kaip Lander pamatai, tarnauti kaip valdymo Kolegijos taryba. taip lander tapo tik ketverių metų laisvųjų menų kolegijoje Jungtinėse Valstijose būti kontroliuoja ir finansuoja apskrities valdžia.

Liepos 1, 1973 lander kolegija priėjo prie Patikėtinių Valstybinės Kolegijos Pietų Karolina valdybai, todėl lander state-padeda kolegija. Valstybinė Kolegija valdybos Patikėtinių reglamentuoja Lander, The Charleston koledžas ir Francis Marion kolegiją. Efektyvus liepos 1, 1988, valdymas Lander priklausė žemių koledžo valdybos patikėtinių.

Liepos 1, 1992, veiksmai ir Patikėtinių taryba, įstaiga tapo lander universitetas.

Universitetas buvo įteiktas dvylikos prezidentų: Samuel Lander (1872-1904); Jonas O. Willson (1904-1923); B. Rhett Turnipseed (1923-1927); RH Bennettas (1927-1932); John W. speake (1932-1941); Jonas Marvinas Rastas (1941-1948); Boyce M. Grier (1948-1966); E. Donas Bandos, Jr (1966-1973); Laris A. Jacksonas (1973-1992); Williamas C. Moran (1992-2000); Danielis W. Kamuolys (2000-2015); ir Richard E. Cosentino (2015-dabar).

Lander universitetas sutinka su vienodo švietimo ir užimtumo galimybių visiems politiką.

Žemių fondas

Nuo pat savo gimimo 1948 metais, žemių fondas suvaidino svarbų vaidmenį Lander universiteto gyvenime. Per 25 metų Fondas buvo politikos formavimą valdyba universitete. Kai lander persikėlė iš privataus į valstybės paramą 1973 metais, lander fondas buvo reorganizuota į savarankišką, nepelno organizacija, veikianti tik remti Lander.

Kaip viešoji įstaiga, lander universitetas gauna valstybės lėšas, siekiant užtikrinti, kad jos studentai yra aprūpinami stiprios, pagrindinio išsilavinimo. Lander, tačiau yra pasiryžusi pasiūlyti išsilavinimą, kuris peržengia pagrindai.

Draugai žemėse, kurie dalijasi tą viziją padeda teikti per Lander fondo lėšų, kad daro skirtumą tarp labai gerą išsilavinimą ir vienas, kad yra tikrai puikus skirtumą.

Padaryti skirtumo, kad tai, ką lander universitetas ir žemių fondas yra visa informacija apie.

Vietos

  • Greenwood

    Lander University 320 Stanley Ave. Greenwood, SC 29649-2099, , Greenwood

    Klausimai