Keystone logo
Landmark Baptist College

Landmark Baptist College

Landmark Baptist College

Įvadas

Landmark Baptist College yra Biblijos kolegija, kuri yra „Landmark Baptist Church“ tarnyba. Mūsų pagrindinis tikslas yra išmokyti vyrus ir moteris tarnauti Viešpačiui vietinėje bažnyčios aplinkoje.

Vaikystėje pastorius Carteris savo ankstyvuosius metus praleido augdamas Pietų Džordžijoje; tačiau, kai jam buvo apie aštuonerius metus, jo šeima persikėlė į Haines City rajoną. Ten jis praleido visą likusį vaikystę ir baigė miesto vidurinę mokyklą. Baigęs mokyklą, jis dirbo vietinėje aplinkoje ir laisvalaikiu važiavo automobiliais. Jis greitai tapo labai sėkmingu lenktyninių automobilių vairuotoju ir gerai žinomu favoritu visame Floridos rajone.

Maždaug tuo pačiu metu pastorius Carteris pasitikėjo Kristumi kaip savo Išganytoju po to, kai jaunoji panelė, su kuria norėjo susitikti, primygtinai reikalavo su ja lankytis pagrindinėje baptistų bažnyčioje. Ta jauna ponia Sonja vėliau tapo jo žmona ir jie persikėlė į Vinter Haveną, Floridos rajoną. Pastorius Carteris lankė Biblijos koledžą Lakelande, Floridoje, tada priėmė savo pirmąją pastoraciją Ganto ežere, Floridoje.

Vietos

  • Haines City

    East Hinson Avenue,810, 33844, Haines City

    Klausimai