Keystone logo
Laramie County Community College

Laramie County Community College

Laramie County Community College

Įvadas

Laramie County Community College ( LCCC ) misija yra įkvėpto mokymosi galia paversti mūsų studentų gyvenimą.

Mus visus sieja pagrindinis supratimas, kad mūsų studentai, nepaisant to, kaip jie atvyksta į Laramie County Community College , trokšta geresnio gyvenimo, įsitraukdami į žinių įgijimo procesą. Taigi mes esame priversti padėti šiai transformacijai siūlydami įvairias edukacines patirtis, kurios įkvepia visus dalyvaujančius mokymosi procese. Nors mes pripažįstame, kad mūsų darbas yra įvairus, visas mūsų atliktas darbas yra pagrįstas keturiais pagrindiniais visuotinės bendruomenės kolegijos misijos elementais: parengti žmones akademiškai sėkmingai mokytis kolegijos lygmeniu (akademinis pasirengimas); Įtraukti mūsų studentus į mokymosi veiklą, kuri juos parengs ir paskatins siekti bakalaureato laipsnio (pasirengimas perkėlimui); Išugdyti asmenis, norinčius pradėti dirbti produktyviose, gyvenimą įgyvendinančiose profesijose ar profesijose (darbo jėgos plėtra); Norėdami praturtinti bendruomenes, kurioms tarnaujame, vykdydami veiklą, kuri skatina ir palaiko sveiką visuomenę ir ekonomiką (bendruomenės plėtra).

Be to, kad Laramie County Community College miestelyje vyksta kreditinės ir nekreditinės klasės, taip pat kolegijos renginiai, kolegija taip pat atveria duris bendruomenei konferencijoms, renginiams, vakarėliams ir mokymams.

Įrenginių ir renginių biuras teikia pigių patalpų ir įrangos nuomą vyriausybinėms agentūroms, privačiam verslui, grupėms ir asmenims.

Vietos

 • Cheyenne

  East College Drive,1400, 82007, Cheyenne

  • Laramie

   Boulder Drive,1125, 82070, Laramie

   • Pine Bluffs

    Elm Street,607, 82082, Pine Bluffs

    Klausimai