Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Lawrence University

Lawrence University

Lawrence University

Įvadas

Į viršų reitinguota privačių gyvenamųjų laisvųjų menų patirtis

Lawrence University yra aukščiausio rango privati gyvenamųjų namų menų kolegija ir muzikos konservatorija, skirta tik bakalauro studijoms. „Lawrence“ bendruomenė yra vienas iš tarptautiniu mastu įvairiausių šalies, įsikūrusi Wisconsin valstijoje, kurioje gyvena 15 proc. 1500 studentų, atvykusių iš daugiau nei 50 šalių už JAV. Didžiulis Kolegijų narys, kuris keičiasi, gyvena organizacijai, Lawrence yra skirtas mokymosi metodui, kuris ugdo gebėjimus, kuriuos vertina aukštosios mokyklos ir darbdaviai.

Programos

 • Menų bakalauras su 44 studijų sritimis
 • Muzikos bakalauras su keturiomis didžiosiomis bendrovėmis ir dviem akcentuojamomis sritimis
 • 5 metų dvejų laipsnių dailės bakalauras ir muzikos bakalauras

Įtrauktas mokymasis Lawrence

Įtrauktas mokymasis apima sudėtingą ir prasmingą asmeninio mokymosi patirtį su fakultetais ir bendraamžiais, klasių dydžiais, kurių vidurkis yra 15 studentų. Šie aktyvūs įgūdžiai ištirti, diskutuoti, tirti ir kurti, padės jums prisitaikyti ir klestėti besikeičiančiame pasaulyje.

Lawrence mieste mūsų 1500 mokinių atvyksta iš didžiausių pasaulio miestų ir mažiausių miestų, kad sudarytų darnią gyvenamąją bendruomenę draugiškame ir saugiame mieste. Lawrence studentai yra akademiniu, socialiniu, kultūriniu ir ekonominiu požiūriu įvairūs. Jie yra protingi, draugiški ir klesti bendradarbiaujant.

Be pagrindinio miestelio, Lawrence siūlo universitetinę patirtį mūsų ramioje 441 akrų Bjorklunden universitete, vos 160 kilometrų į šiaurės rytus nuo Appleton ir Londono centro, esančio Londono JK širdyje, viename iš įdomiausių pasaulio miestų.

Universiteto ypatybės

  Vietos

  • Appleton

   711 E. Boldt Way, , Appleton

  Klausimai