Keystone logo
Lewis & Clark College

Lewis & Clark College

Lewis & Clark College

Įvadas

„Lewis & Clark“ yra privati įstaiga, turinti visuomenės sąžinę, gyvenamasis miestelis, turintis pasaulinį mastą. Studentai ir dėstytojai visose trijose „Lewis & Clark“ mokyklose - bakalauro menų ir mokslų kolegijoje, aukštojoje švietimo ir konsultavimo mokykloje bei teisės mokykloje - ieško naujų žinių būdų, derindami klasikinį liberalųjį mokymąsi su novatorišku bendradarbiavimu.

Mūsų studentai atstovauja naujos kartos mąstytojams ir lyderiams, nebijantiems atmesti įprasto mąstymo, pilietinio pasitenkinimo ir pasenusios išankstinės nuomonės. Vis dėlto jie vertina tai, ką siūlo „Lewis & Clark“: išsilavinimą, pagrįstą laiko patikrintais kruopštaus tyrimo, originalių tyrimų ir nuotaikingų diskusijų elementais.

Taigi kuo mūsų studentų patirtis yra unikali? Kaip apie įkvepiantį grožį mūsų gamtoje, 137 miškingais akrais Portlando pietvakarių kalvose. Arba mūsų turtinga istorija ir įvairialypė, daugiakultūrė dabartis. Arba mūsų atsidavimas tarpdisciplininiam akademiniam mokymuisi, taip pat bendruomenės dalyvavimas čia, Portlande ir visame pasaulyje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Portland

    South Palatine Hill Road,615, 97219, Portland

    Klausimai