Keystone logo
Lewis-Clark State College Anglų kalbos menų bakalauras: vidurinis išsilavinimas
Lewis-Clark State College

Anglų kalbos menų bakalauras: vidurinis išsilavinimas

Lewiston, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 21 836 / per year *

Stovykloje

* + kursų mokesčiai; 2023 bakalauro dieninės studijos

Įvadas

Mokytojų rengimo programa rengia kandidatus K-12 klasių atestacijai. Vidurinio ugdymo programai reikia 27 kreditų Švietimo kursinių profesinių pagrindų ir studijų bei 13 kreditų praktikos metu. Studentai kreipiasi dėl priėmimo į programą, sėkmingai baigę devynis kreditus Švietimo kurso profesiniuose fonduose. Studijų metu kandidatų gali būti paprašyta pakartotinai teikti paraiškas dalyvauti programoje, jei jų GPA nukrenta žemiau 3,0 bendrojo kursinio darbo ir 3,0 pasirinktoje (-se) turinio srityje (-ėse), pavyzdžiui, biologijos, chemijos, komunikacijos menų, žemės mokslų, Anglų kalba, matematika, gamtos mokslai, kūno kultūra/sveikata, psichologija arba socialiniai mokslai. Kiekvienai pagrindinei ir mažajai patvirtinimo sričiai keliami atskiri laipsnio reikalavimai.

Mokymo patvirtinimo sritys pridedamos prie standartinio mokymo pažymėjimo (K-12 klasės), atsižvelgiant į Aidaho mokytojų sertifikavimo standartus. Visiems patvirtinimams reikia ne mažiau kaip 30 semestro kreditų, o pagrindinio patvirtinimo, kartu su 20 semestro kreditų už nedidelį patvirtinimą arba mažiausiai 45 semestro kreditus už vienos mokymo srities patvirtinimą. Šios LC valstijos sritys yra patvirtintos dėstyti krypties specialybes: biologija, chemija, komunikacijos menai, žemės mokslas, anglų kalba; Kineziologija-kūno kultūra K-12 ir sveikata 6-12; Matematika; Gamtos mokslai; Psichologija; ir socialiniai mokslai, akcentuojant istoriją (žr. kiekvienos krypties laipsnio reikalavimus). Kandidatai į mokytojus turi sėkmingai išlaikyti susijusį „Praxis II“ egzaminą savo mokymo turinio srityje (-ėse).

Prekybos tikslais studentai skatinami siekti patvirtinimų ir nepilnamečių antroje mokymo srityje; pasikonsultuokite su patarėju dėl tinkamos procedūros. Vidurinio išsilavinimo specialybės turi turėti turinio srities patarėją ir vidurinio ugdymo patarėją.

Kitų kolegijų ar universitetų absolventai, norintys įgyti vidurinio mokytojo pažymėjimą, turi atitikti visus vidurinio išsilavinimo profesinio kursinio darbo reikalavimus, be to, atitikti visus akademinės pagrindinės ar gretutinės mokymo srities reikalavimus, kad būtų patvirtinta dalykinė sritis.

Tikimasi, kad mokytojų rengimo sertifikavimo programoje dalyvaujantys studentai atliks savo veiklą įrodymus, kad jie įvykdė Aidaho reikalavimus atestacijai gauti, ir taps atsidavęs ir žinančiais specialistais, turinio specialistais, kompetentingais švietimo kūrėjais, gabiais švietimo pagalbininkais, įžvalgiais švietimo vertintojais, reflektuojančiais specialistais, į kultūrą reaguojančiais specialistais. prieš rekomenduojant mokytojo atestacijai.

Patarimas

Kandidatai į vidurinį mokytojų išsilavinimą turi turėti du patarėjus; vieną jų akademinei specialybei ir kitą mokytojo atestacijai.

KARJEROS GALIMYBĖS

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai