Keystone logo
Lincoln University of Missouri

Lincoln University of Missouri

Lincoln University of Missouri

Įvadas

Pilietiniam karui pasibaigus, 62-ojo JAV spalvoto pėstininkų kariai ir karininkai, dislokuoti Fort McIntosh mieste, Teksase, bet daugiausia sudaryti iš Misūrių, ėmėsi veiksmų įsteigti švietimo įstaigą Džefersono mieste, Misūryje, kurią pavadino Linkolno institutu .

62-osios spalvotos pėstininkų nariai sumokėjo 5000 USD; tai buvo papildyta maždaug 1 400 USD, kuriuos davė 65-asis spalvotasis pėstininkas. 1866 m. Sausio 14 d. Pagal organizacijos komitetą buvo oficialiai įsteigtas Linkolno institutas. Iki tų pačių metų birželio jis buvo įtrauktas ir komitetas tapo kuratorių taryba. Richardas Baxteris Fosteris, buvęs 62-ojo pėstininkų pirmasis leitenantas, buvo paskirtas pirmuoju Linkolno instituto direktoriumi. 1866 m. Rugsėjo 17 d. Mokykla atvėrė duris pirmajai klasei sename karkasiniame pastate Džefersono mieste.

1870 m. Mokykla iš Misūrio valstijos pradėjo gauti mokytojų rengimo pagalbą. 1871 m. Linkolno institutas persikėlė į dabartinį miestelį. Kolegijos lygmens darbas buvo įtrauktas į mokymo programą 1877 m., O priėmus Normalų mokyklų įstatymą, Linkolno absolventai leido visą gyvenimą mokyti Misūryje be tolesnio egzamino. Linkolno institutas oficialiai tapo valstybine institucija 1879 m., Atmetus turtą valstybei. Pagal antrąjį 1890 m. Morrillo aktą Linkolnas tapo žemės dotacijos įstaiga, o kitais metais į mokymo programą buvo įtraukti pramonės ir žemės ūkio kursai.

Vietos

  • Jefferson City

    Chestnut Street,820, 65101, Jefferson City

    Klausimai