Keystone logo
Lindenwood University Istorija (BA)
Lindenwood University

Istorija (BA)

Saint Charles, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 550 / per semester *

Stovykloje

* tradicinių, dieninių studijų bloko tarifas

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Studijuokite praeitį, kad užtikrintumėte savo karjerą ateityje! Istorija ir geografija yra menas ir praktika mąstyti istoriškai ir įtraukti pasaulį su visomis sudėtingomis idėjomis ir subtiliais skirtumais. Istorijos ir geografijos galios įgūdžiai padeda mąstyti kritiškai, būti judriam problemų sprendėjui ir globaliai bei etiškai bendrauti su įvairiomis auditorijomis.

Mūsų programa gali atverti duris į įvairias karjeras, nes gausite asmeninį kuravimą iš apdovanojimus pelniusių fakulteto narių, kurie visi yra pasirengę padėti pasiruošti, kad ateityje pasisektų. Mes netgi siūlome pažangiausią geografinių informacinių sistemų (GIS) sertifikatą su programine įranga pagrįstu mokymu, taikomu įvairioms profesijoms.

Istorija ugdo supratimą įvairiais lygiais ir paruošia įvairiai karjerai. Istorijos specialybė yra 36 kreditų valandos ir suteikia žinių ir įgūdžių, kurių reikia norint dėstyti vidurinėje mokykloje, lankyti aukštąsias mokyklas, ypač istorijos ar teisės srityje, arba siekti viešosios istorijos karjeros, pavyzdžiui, dirbti archyvuose, muziejuose. , arba istorines vietas.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai