Keystone logo
Link Campus University

Link Campus University

Link Campus University

Įvadas

Università degli Studi LINK yra modernus universitetas, turintis senovinę širdį, įkūnijantis atvirą ir įtraukią bendruomenę. Jis siūlo daugiadalykį išsilavinimą, kuris praturtina studento kultūrą ir įgūdžius, kartu suteikdamas realius įrankius, leidžiančius atrasti savo talentus ir spręsti profesinio pasaulio iššūkius. Naudodamas novatorišką laipsnių asortimentą, kurį iš dalies palengvino nuoseklus universiteto bendradarbiavimas su įmonėmis ir institucijomis, Università degli Studi LINK suteikia studentams galimybę būti savo asmeninio, kultūrinio ir profesinio kelio veikėjais. Profesoriai ne tik perteikia pačias naujausias žinias, bet ir aktyviai bendradarbiauja su studentais laboratorijose ir seminaruose, kad eksperimentuotų ir įtvirtintų minkštuosius įgūdžius. Dialogo ir sąveikos, teorijos ir praktikos sambūvis vyksta sklandžiai, be kliūčių, skatinant kūrybinį derinį.

Universitetas veikia kaip centras, sujungiantis žinių, gamybos, mokslinių tyrimų ir plėtros sritis, siekiant skatinti kūrybinius ir mokslinius talentus, kurti galimybes ir naujas perspektyvas. Įsikūręs pačioje Romos širdyje, pagrindinis Casale di San Pio V miestelis, puikus istorinis kompleksas, pastatytas XVI amžiaus viduryje popiežiaus Ghislieri įsakymu, suteikia įkvepiančią aplinką akademiniams užsiėmimams. Su dviem papildomais miesteliais Neapolyje ir Città di Castello (PG), Università degli Studi LINK bėgant metams išplėtė savo pasiekiamumą. Università degli Studi LINK sukūrė įmonių, organizacijų ir asociacijų tinklą, kad padidintų savo studentų įsidarbinimo galimybes. Veikla ir kursai pritaikyti įmonių, trečiojo sektoriaus, viešojo administravimo įstaigų išsakomiems poreikiams tenkinti. Atsižvelgdamas į studentą, siekiantį plėtoti savo idėjas į produktyvią verslą, universitetas sukūrė Start-up ir spin-off padalinį, siūlantį vertingus patarimus ir instruktavimą.

Studijos stiprios novatoriškos dvasios universitete, eksperimentavimas su savo talentais ir gyvenimas reto grožio aplinkoje prisideda prie įgūdžių ir gebėjimų, būtinų asmeniniam ir profesiniam augimui, ugdymo, konkurencingumo nuolat kintančiame pasaulyje ugdymo.

Visa mokymo veikla, kurios reikalaujama pagal kiekvieną programą (paskaitos, seminarai, seminarai, konferencijos ir kt.), vyksta akis į akį, tačiau studentai, turintys tam tikrų reikalavimų, taip pat gali dalyvauti tiesioginėje transliacijoje, kad ir kur jie būtų, ir tiesiogiai bendrauti su klase.

Mokymo medžiaga išlieka prieinama studentams, kad jie galėtų baigti mokslą.

Vietos

  • Rome

    Via del Casale di San Pio V,44, 00165, Rome

Klausimai