Keystone logo
© ©Linnaeus University
Linnaeus University

Linnaeus University

Linnaeus University

Studentų sesija

Persikėlimas į naują šalį, studijų pradžia ir naujas gyvenimas yra didelis žingsnis. Jūsų laimei, mūsų mokiniai jau išgyveno šį procesą! Todėl jie norėtų jus pakviesti į studentams skirtą internetinį seminarą.

Įvadas

Linnaeus University yra modernus, tarptautinis universitetas Švedijos pietryčiuose. Esame įsikūrę dviejuose gamtą mylinčiuose miestuose, viename prie Baltijos jūros, o kitame – ežerų apsuptame žaliausiame Europos mieste.

Studijos Linnaeus University

Studijos užsienyje yra daugiau nei tik išsilavinimas. Mokytis reiškia susirasti naujų draugų, sužinoti apie naują kultūrą, įsimylėti, kurti karjerą, išmokti naują kalbą, gauti dviratį ir tapti bendruomenės dalimi. Linnaeus University yra pilnas gyvybės. Pasirinkite universitetą, kuriame galima gyventi.

Studentų gyvenimas

Universiteto gyvenimas turi daug ką pasiūlyti - nuo susitikimo su draugais studentų užeigoje iki renginių ir kultūrinės veiklos. Studentų sąjunga ir studentų asociacijos daro viską, kad jaustumėtės kaip namie.

Kokybiškas laisvalaikis yra svarbus, kai esi studentas. Jei studentiškame gyvenime rasite džiaugsmo ir pasitenkinimo, įgysite papildomos energijos studijoms. Jums nebus sunku rasti ką veikti. Studentai puikiai rengia linksmas varžybas, vakarėlius, koncertus ir keliones.

Jei taip pat pasinaudosite proga įsitraukti į studentų sąjungą ar kitą popamokinę veiklą, galite įgyti naudingų įgūdžių ir patirties, kuri gali pasirodyti neįkainojama teikiant prašymą įsidarbinti vėliau.

„Linnaeus“ sąjunga stengiasi užtikrinti, kad įgytumėte kuo geresnį išsilavinimą, tačiau taip pat siekia ne tik studijų, bet ir malonios veiklos. Universitete veikia daugybė studentų organizacijų ir klubų, siūlančių įvairias laisvalaikio pramogas studentams.

ESN (Erasmus Student Network) yra didžiausia studentų organizacija Europoje. Jį sudaro vietinių skyrių tinklas, organizuojantis renginius studentams, vykstantiems studijuoti į užsienį, taip pat vietiniams studentams. Linnaeus University ESN skyriai yra ESN Kalmar ir ESN Växjö (VIS). Abu skyriai organizuoja vietinius renginius, tokius kaip kepsninės, sporto užsiėmimai ir teminiai vakarai su tipiškomis Švedijos tradicijomis, taip pat išvykas Švedijoje ir už jos ribų.

Bičiulių programa

Bičiulių programa derina tarptautinius studentus su (dažniausiai švedų) studentais. Bičiuliai padeda tarptautiniams studentams kasdieniais klausimais, supažindina juos su švedų kultūra ir gyvenimo būdu bei tuo, kas yra buvimas Linnaeus University studentu.

Studentų asociacijos

Linnaeus University yra apie 70 studentų asociacijų, kuriose jūs, kaip studentas, galite dalyvauti įvairioje veikloje. Patikrinkite studentų asociacijas.

Galbūt jums labiau patinka sportiniai renginiai, muzikavimas studentų orkestre, filmų seansai, dainavimas ar užsiimate rašymu apie dalykus, turinčius įtakos jums, kaip studentui? Aktyvumas studentiškame gyvenime yra galimybė susipažinti su naujais draugais, sugebėti tobulėti pagal savo interesus ir dirbti kartu komandoje su žmonėmis, kurie mėgsta daryti tą patį.

Tarptautinės galimybės

Būdami Linneus universiteto studentais, jūs gausite tarpkultūrines perspektyvas per mokymus, bendravimą su tarptautiniais studentais, tarptautinę kursų literatūrą ir kviestinius profesorius iš kitų šalių. Tokiu būdu praplėsite savo akiratį ir pasitiksite iššūkius bei skirtingus tiek savo, tiek aplinkos požiūrius. Tarptautinė patirtis leidžia jums augti akademiškai, asmeniškai ir profesionaliai.

Statistika

Daugiau faktų apie Linnaeus University:

 • Įkurta 2010 m., sujungus Kalmaro universitetą ir Växjö universitetą;
 • Įsikūręs Kalmare ir Växjö;
 • 44 000 įstojusių studentų;
 • 2 200 įstojusių tarptautinių studentų;
 • 6-as pagal dydį Švedijos universitetas pagal studentų skaičių;
 • 780 universitetų partnerių daugiau nei 80 šalių;
 • 100 laipsnių programos pirmosios pakopos lygiu, 8 iš jų dėstoma anglų kalba;
 • 80 laipsnių programos antrosios pakopos lygiu, 35 iš jų dėstoma anglų kalba.

  Universiteto ypatybės

  Kalmaras ir Vekšė

  Linnaeus University yra dviejuose miestuose pietryčių Švedijos dalyje – Kalmare ir Växjö. Abu miestai yra Småland regione, grafystėje, kur jūra ir gamta visada yra šalia.

  Kalmaras – studentų miestas prie jūros

  Kalmaro miestas yra pakrantėje, tuo Linnaeus University neseniai pasinaudojo statydamas naujus universiteto pastatus prie pat uosto ir sutelkęs universitetą į vieną vietą. Kadangi uostas yra Kalmaro miesto centre, studentai gali imtis kasdienių reikalų miesto centre ir užpildyti miestą veiklos šurmulio. Kalmare gyvena maždaug 65 000 gyventojų, o istorija siekia viduramžius – tai neliks nepastebėta, kai šalia universiteto kampelio stovi senoji Kalmaro pilis. Miestas buvo išrinktas „Švedijos vasaros miestu“, galbūt dėl daugybės saulės dienų, aplink miestą matomų paplūdimių ir renginių bei koncertų.

  Växjö – gyvas miestelis

  Viskas, kas yra Växjö miestelyje, yra per penkias minutes pėsčiomis – studentų apgyvendinimas, klasės, biblioteka, restoranai ir barai, ežerai ir laisvalaikio patogumai. Universitetas yra pilnas gyvybės ir energijos ir yra natūrali susitikimų vieta visiems studentams ir interesams. Växjö turi apie 90 000 gyventojų ir dėl įgyvendintų aplinkai nekenksmingų sprendimų buvo paskelbtas Žaliausiu Europos miestu. Vardas Växjö išverstas į „ežerų miestas“, kuris nelieka nepastebėtas, turintis vieną iš daugybė ežerų šalia miestelio. Su aplinkiniais miškais tai tampa puikia vieta pasivaikščiojimams ir bėgiojimui.

   Priėmimai

   Daugiau informacijos rasite spustelėję, kaip pateikti paraišką.

   Reikalavimai vizoms

   Prašymas išduoti leidimą gyventi per Švedijos migracijos agentūrą.
   Bendra informacija, spustelėkite Skaityti daugiau.

   Stipendijos ir finansavimas

   Mes turime stipendijas studentams, kurie studijuoja magistrantūros programas. Yra galimybė gauti iki 75 procentų nuolaidą visos programos studijų kainai.

   Taip pat peržiūrėkite Švedijos instituto stipendijas adresu https://si.se/en/apply/scholarships/swedish-institute-scholarships-for-global-professionals/

   Studentui, studijuojančiam bakalauro/bakalauro studijų programas, nuo pirmo kurso stipendijos neteikiame.

   Alumnų statistika

   Reitingai

   • Times Higher Education reitingas 2021 m. Linnaeus University patenka tarp 100 geriausių universitetų kokybiško išsilavinimo srityje ir tarp 200 geriausių klimato kaitos srityje; Padorus darbas ir ekonomikos augimas. Bendrame rezultate Linnaeus University užima 301–400 vietą iš 1 115 universitetų.
   • 2020 m. Šanchajaus reitingas. Linnaeus University yra tarp 800–900 geriausių iš 18 000 pasaulio universitetų.

   Studentų atsiliepimai

   Campus Life & Facilities

   Universiteto gyvenimas turi daug ką pasiūlyti - nuo susitikimo su draugais studentų užeigoje iki renginių ir kultūrinės veiklos. Studentų sąjunga ir studentų asociacijos daro viską, kad jaustumėtės kaip namie.

   Vietos

   • Växjö

    P G Vejdes väg, 351 95, Växjö

   • Kalmar

    Universitetsplatsen 1, 39231, Kalmar

    Chat with students

    Klausimai