Keystone logo
© BIMM University
London Metropolitan University

London Metropolitan University

London Metropolitan University

Įvadas

Įsikūręs vienoje įdomiausių pasaulio sostinių, London Met yra svetingos įkvepiančių ir ryžtingų besimokančiųjų, mokytojų ir novatoriškų mąstytojų bendruomenė.

Siūlome platų kursų spektrą – nuo bakalauro ir magistrantūros studijų iki trumpų kursų ir profesinių kvalifikacijų, iš kurių daugelis yra prieinami studijuoti visą ar ne visą darbo dieną, kad geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir gyvenimo būdą.

Mūsų istorija

London Metropolitan University turi turtingą istoriją su stipriomis švietimo šaknimis, siekiančiomis 1848 m.

Toks universitetas, koks yra šiandien, buvo sukurtas 2002 m., sujungus Londono Guildhallo universitetą ir Šiaurės Londono universitetą – pirmąjį dviejų JK universitetų susijungimą. Tačiau jo šaknys tvirtai glūdi XIX amžiuje, kai 1848 m. buvo įsteigti Metropoliteno vakariniai jaunų vyrų kursai.

1848 m. tuometinis Londono vyskupas paragino dvasininkus steigti vakarines klases, kad pagerintų „moralinę, intelektualinę ir dvasinę jaunų vyrų būklę metropolijoje“. Taip gimė „Metropolitan Evening Classes for Young Men“ ir vėliau tapo Londono Sičio koledžu, o vėliau – Londono Sičio politechniku. 1992 m. jai buvo suteiktas universiteto statusas ir pavadintas Londono Gildholo universitetas.

Holoway miestelis

Per pastaruosius 100 metų mūsų šiaurės Londono miestelis tapo šiuolaikišku, pažangiu centru, turinčiu tvirtą reputaciją, plečiantį prieigą prie švietimo.

Šis miestelis pradėjo gyvuoti 1896 m. kaip Šiaurės politechnikos institutas. Iki 1900 m. studentų skaičius padvigubėjo, o vėliau instituto vakarinius laipsnius pripažino Londono universitetas. 1992 m. Šiaurės Londono politechnika gavo teisę į universiteto vardą ir galimybę teikti savo laipsnius.

Mūsų akademinė struktūra

Universiteto akademinę struktūrą sudaro penkios mokyklos, kiekvienas iš mūsų kursų dėstomas vienoje iš šių mokyklų. Jei norite mokytis pas mus, galite sužinoti, kurioje mokykloje yra jūsų kursas, patikrinę atitinkamo kurso puslapį.

Studentai, besimokantys bet kurioje mūsų akademinėje mokykloje, turi prieigą prie visų mūsų bendruomeninių patalpų (pvz., bibliotekos, socialinės erdvės, kavinės ir užkandinės). Daugelis mūsų mokyklų taip pat turi specialių sričių, o tai reiškia, kad kurso metu naudojatės specialiomis priemonėmis ir ištekliais. Mūsų mokyklos turi ryšius su atitinkamomis įmonėmis sektoriuose, susijusiuose su jų specialiomis dalykinėmis sritimis, o kiekvienos mūsų mokyklos akademikai ir doktorantai taip pat atlieka svarbius tyrimus, kurie daro įtaką bendruomenėms vietos, šalies ir už jos ribų.

 • Meno, architektūros ir dizaino mokykla: tarptautiniu mastu pripažinta už aukštos kokybės mokymą, puikias patalpas ir unikalias galimybes.
 • Guildhall verslo ir teisės mokykla: siūlo dinamišką ir aktualų verslo ir teisės kursų portfelį.
 • Kompiuterijos ir skaitmeninės medijos mokykla. Siūloma kvalifikacija nuo kūrybinių technologijų iki elektronikos.
 • Humanitarinių mokslų mokykla: siūlo platų dalykų, įskaitant mokslą, dietologiją ir sportą, kursų spektrą.
 • Socialinių mokslų ir profesijų mokykla: socialinių mokslų ir profesijų, kaip visuomenės pokyčių įrankio, aktualumo demonstravimas.

Priėmimai

Vietos

 • London

  166–220 Holloway Road, N7 8DB, London

 • London

  Old Castle Street, E1 7NT, London

  Klausimai